Strašne dlhá dodacia doba

5 dní sa mi neozvali, 7. Deň som zrušil objednavku

S pozdravom Team MADER.sk

• Tovar mobil bolo nefunkčný,nebral sim kartu,poslala som ho naspäť ale ešte sa nikto neozval

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Pokyny pre uplatnenie reklamácie máme uvedené v sekcii: REKLAMÁCIA na našej webstránke. Ak posielate reklamáciu poštou - po obdržaní zásielky informujeme každého zákazníka priamo na email. V prípade, ak chcete preveriť prijatie vašej zásielky, zašlite nám podacie číslo balíka. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Uvedena dodacia lehota nezodpovedá realite.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Pri každom produkte uvádzame predpokladanú dobu expedície. Ak vám dodanie urguje, odporúčame objednať produkty s dostupnosťou: " SKLADOM ". Takto označené produkty vieme vyexpedovať najrýchlejšie. Upozorňujeme, že v mesiaci december z dôvodu vyťaženia prepravcov a dodávateľov môže byť čakacia lehota na produkty na objednávku / zo skladu dodávateľov / dlhšia, ako je uvedená orientačná doba expedície na webstránke. Objednávku expedujeme v rovnaký deň ako obdržíme produkt na expedičnom sklade od dodávateľa. Za porozumenie ďakujeme.

• zavádzanie zákazníkov
    • neschopnosť alebo neochota riešiť problém, ktorý vznikol na základe ich nepravdivých informácií na eshope
    • nedá sa tam poriadne dovolať

Pri tomto obchode môžem povedať iba, vyhnite sa im oblúkom. Podvodníci, ktorý na stránke majú informácie o produkte, ktorý nezodpovedá realite, keď chcete na základe toho tovar vrátiť tak sa poriadne nedovoláte, telefóny zásadne nedvíhajú. Výmena produktu nie je možná ani po upozornení na to, že zavádzajú a tovar nemá funkciu, ktorú tvrdili, že má. Keďže bol tovar braný na firmu, odmietli vrátenie tovaru v 14 dňoch, pri pokuse o reklamáciu nám povedali, že "možno" nám po 30 dňoch bez tovaru a peňazí reklamáciu uznajú ,ale len možno. Takú aroganciu a neochotu som za 19 rokov vlastného podnikania ešte nezažila.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za podnet. Niekoľkokrát ste sa dovolali a opakovane sme vám vysvetlili, že ak tovar nakupujete na firmu, resp. na IČO - nemáte nárok na odstúpenie od zmluvy do 14 dní, a to aj napriek vášmu tvrdeniu, že sa jedná " o darček pre manželku " ... Možnosť na vrátenie tovaru podľa zákona má len spotrebiteľ. Tieto informácie sú k dispozícií v obchodných podmienkach. Rovnako sme vám opakovali, že ak na webe je uvedená vlastnosť ktorú produkt neobsahuje, je potrebné podať reklamáciu. Reklamáciu ste však do dnešneho dňa nepodali. Podľa informácií ktoré máme k dispozícií mohla byť chyba vo vlastnostiach produktu v popise na webe heuréka. Ako obchod však zodpovedáme len za informácie, ktoré máme uvedené na našom webe. Za porozumenie ďakujeme.

s pozdravom

MADER.sk

• Na tovar čakám uz viac ako tÿzden. Aj som tam zavolal v piatok a slúbili mi zaciatok dalsieho tÿzdna uz je streda dalsí tÿzden a stále nič.

S pozdravom Team MADER.sk

Po objednavke som obdrzala informaciu, ze tovar bude dodany o 8 - 9 dni. Stale cakam, stale tovar nemam. Neviem co hodnotit, ked som nic neobdrzala a ani neviem, ci vobec tovar dostanem

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s čakaním na vašu objednávku. Objednali ste si tovar na objednávku. V prípade, ak vám dodanie urguje - odporúčame objednať produkt s dostupnosťou: " SKLADOM " - takto označený produkt vieme obratom vyexpedovať. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• - dobrý sortiment a ceny
    • - dlhá dodacia lehota napriek tomu, že tovar je uvedený ako skladom - tovar objednaný v nedeľu večer, ktorý bol uvedený ako skladom, nebol ani vo štvrtok vyexpedovaný, ani som nebola žiadnym spôsobom oboznámená o dôvode, či stave, preto som objednávku zrušila

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s čakaním na vašu objednávku. Produkty dostupné na centrálnom sklade vieme vyexpedovať obratom. Ak sa produkt medzičasom vypredá, informujeme o tom každého zákazníka na email. V prípade, ak chcete preveriť stav vašej objednávky, prosím kontaktujte nás. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Predali mi vrátenú vec a neupozornili ma na to a navyše displej na teplomery je prasknutý.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjmnosti. Ak ste obdržali poškodený produkt, je potrebné nahlásiť škodovú udalosť na reklamačné oddelenie aby sme situáciu mohli napraviť. Pokyny nájdete v sekcii reklamácie priamo na našej webstránke. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• Poslali mi iný tovar ako som si vybrala. Bez upozornenia. Vybrala som si 4 elektrické zubné kefky so 4 rôznymi motívmi (lebo mám 4 deti). Jedna z tých kefiek bola iná ako som zadala v objednávke. Poslali mi nevhodnú kus s nevhodným motívom. Ak nemali na sklade takú ako som si vybrala mali ma upozorniť a konzultovať ich výber.

Odporúčam kupujúcim v tomto obchode, aby sa ubezpečili či im bude zaslaný presne taký tovar ako si vybrali v objednávke.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak vám prišiel iný produkt ako ste si objednali - kontaktujte prosím naše reklamačné oddelenie. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Objednaný a zaplatený tovar 7.11 a "expresne doručený" 15.11. bez návodu na použitie v českom alebo slovenskom jazyku, priložený samostatný návod v ruštine.
    Jediným pozitívom sú iba nižšie ceny ako v iných e-shopoch

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak ste neobdržali návod, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• nie je navod česky ani slovensky

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak ste neobdržali návod, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie. Návod Vám dopošleme. Za porozumenie ďakujeme.

• Zlá skúsenosť

Objednal som 17.10. Dodanie bolo uvedené 3-5 dní. Dodnes 4.11. nedodané. Navyše vysvitlo, že puzdro vôbec nie je, musel som si vybrať iné (vraj skladom) a znova mi písali, že bude zdržanie. Veľmi zlá komunikácia. A to ešte uvidím, keď konečne dorazí tovar...

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Objednali ste si tovar na objednávku, ktorý medzičasom dodávateľ dopredal. Z tohto dôvodu sme vám ponúkli iný variant. Platbu za nedostupnú položku sme vám vrátili späť. Ako ospravedlnenie za komplikácie sme vám zásielku doručili na naše náklady. Za porozumenie ďakujeme.

• Katastrofa, nič iné
    • Žiadna komunikácia
    • Dlhá doba dodania

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak vám doručenie urguje, odporúčame objednať tovar s dostupnosťou: " SKLADOM " - takto označený produkt vieme vyexpedovať obratom. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Objednávka bola v pondelok dodanie malo byť do 3 dní. Doteraz neprišiel tovar (7 deň) prídem do predajne a tam mladý chalan má vyfakuje nech si počkám . Odlietam preč nebudem môcť to vyzdvihnúť najbližší mesiac "no tak niekoho pošlite" nemám nikoho

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti s čakaním na objednávku. Zákazníkov vždy informujeme o dobe expedície. V prípade, ak na webe uvádzame dostupnosť produktu: 3 pracovné dni - znamená to, že takýto tovar vieme vyexpedovať za cca 3 pracovné dni od schválenia objednávky. Túto informáciu sme vám komunikovali. Samotné doručenie vyexpedovanej zásielky má nastarosti prepravná spoločnosť a trvá zvyčajne 1 alebo 2 pracovné dni od expedície. Tieto informácie máme uvedené aj v obchodných podmienkach - viď sekcia dodacie podmienky. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Neochotny internetovy obchod neodporucam....

S pozdravom Team MADER.sk

Tovar nebol doručený do 4.dni ako písali. Treba vždy písať reálnu dobu doručenia a nie zavádzať zákazníka. Nedá sa dovolať do obchodu.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti s čakaním na objednávku. V prípade, ak sa k nám neviete dovolať, odporúčame poslať otázku emailom. Zákazníkov vždy informujeme o dobe expedície. V prípade, ak na webe uvádzame dostupnosť produktu: 4 pracovné dni - znamená to, že takýto tovar vieme vyexpedovať za cca 4 pracovné dni od schválenia objednávky. Tieto informácie máme uvedené aj v obchodných podmienkach - viď sekcia dodacie podmienky. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• 6 dní čakám na tovar a stále nič. Len mi chodia maily, že tovar bude onedlho k dispozícií, ale stále nedorazil.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Momentálne evidujeme zdržanie u niektorých dodávateľov. V prípade ak chcete preveriť stav objednávky, napíšte nám email s číslom vašej objednávky . Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Dlhá dodacia doba, mobilný telefón prišiel, ale nemá slovenské, ani české menu.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak vám doručenie urguje, odporúčame objednať tovar s dostupnosťou: " SKLADOM " - takto označený produkt vieme vyexpedovať obratom. Ak vám produkt nevyhovuje, je možné odstúpiť od zmluvy do 14 dní. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• Niekoľkokrát som volal na výdajné miesto - nikto nedvíhal telefón.
    • Výdajné miesto v priestoroch dvora hotela Safron, max. 15 min. - následne je už potrebné platiť hotelu parkovné
    • Neochotný personál na výdajnom mieste.
    • Nedá sa platiť kartou.

Od prijatia objednávky do informácie, že si môžme umývačku vyzdvihnúť prešlo 10 dní, tovar vyzeral akoby bol predtým už otvorený. Človek na výdaji povedal - takto nám to doručili.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak vám doručenie urguje, odporúčame objednať tovar s dostupnosťou: " SKLADOM " - takto označený produkt vieme vyexpedovať obratom. Všetky produkty, ktoré ponúkame sú nové a nepoužité. Platba kartou je možná priamo cez webstránku. Parkovanie na odbernom mieste je prvých 15min. bezplatné - čo bohato postačuje na prevzatie objednávky. Parkovanie v starom meste je spoplatnené 1eur / 30min. Za porozumenie ďakujeme.