• Na stránke doručenie 2-4 dni…. Realita je ze 2 týždne

Obchod ma zavádzajuce udaje o tovare na stranke. Obchod mi poslal iny tovar ako som si objednal, neodporučam obchod

Tovar Remington MB6850 objednaný 4.12.2023 - Zaplatený.
    6.12. prišla správa že ho na sklade nemajú, či počkám kým im príde. Súhlasil som.
    20.12. prišla správa že tovar bude dostupný v 01/2024.
    2.1.2024 prišiel email, že daný výrobok už nebude a mám si vybrať iný.
    Vybral som si lacnejší Remington PG 6045 prišiel mi 16.1.12023 z tým, že faktúra bola upravená aby cena tohoto výrobku bola rovnaká ako toho, čo som zaplatil 4.12.2024.
    Neodporúčam v tomto obchode nič kupovať a už vôbec v ňom platiť hneď.

• V dobe mobilov používajú iba poštu 15te storočie nikdy viac.

• Doprava

Maju zlych zmluvnych partnerov a nedodržiavaju zmluvne podmienky z objednavky.

Reakcia obchodu MADER

je nám to ľúto, že ste neboli s doručením tovaru spokojný. Prosím, pokiaľ si zvolíte dopravu do Z-BOXU a ako platbu vyberiete dobierku, skutočne je možné uhradiť iba cez aplikáciu Packeta. Pokiaľ teda takto volíte, máme za to, že o tejto službe a prípadnej platbe viete. Ak si prajete platiť priamo v hotovosti, je najlepšie voliť kuriéra. Ďakujeme za Vaše pochopenie!

S pozdravom Team MADER.sk

• Tovar mi do dnestneho dna nebol doručený

Tovar nam k dnestnemu dnu nebol doručený.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že ste neboli s vybavením objednávky spokojný. Objednávali ste však tovar s expedičnou lehotou 3-5 pracovných dní. Bohužiaľ do vybavenia objednávky vstúpili vianočné sviatky a preto bol termín posunutý o 3 pracovné dni. Za spôsobené komplikácie sa ospravedlňujeme!

S pozdravom Team MADER.sk

• Slovenské zastúpenie českej firmy, prijateľné ceny- len podľa marketingu.
    • Proklamované doručovanie v čase je podvod. Miesto 2-4 dní tovar neboli schopní dodať ani po 11 dňoch.
    • Oznámil som firme, že po tovar si prídem najneskôr na 9 deň, ináč objednávku zruším. Niekoľko krát poslali správu, že tovar je na ceste do centra, ale vedeli, že tovar nepríde. Hrali hru neustáleho zavádzania.
    • Obchoď sa chce hrať na širokospektrálneho dodávateľa, ale očividne nič nemá na sklade nielen u seba ale ani u kooperujúcich dodávateľov.

Pri vrátení peňazí nevedia, čo robia. Keď som im poslal mail, že objednávku ruším pre nedodržanie dodacej lehoty a majú mi poslať penia, ze účet z ktorého peniaze prišli (GO pay) do 3 dní. Poslali mi Zmluvu o odstúpení a žiadali čislo účtu, na ktorý budú peniaze vracať, vraj do 14 dní. Zmluvu som pracne vypísal, ale len s 5 dňami. Na druhý deň mi oznámili, že peniaze vracajú na účet, z ktorého peniaze prišli do 3 dní ?!! Tovar bol objednaný u ďalšieho českého shopu (Mironet) a tá doručila tovar z Prahy za dva dni od objednania (Packeta)!!!

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V súčasnosti ponúkame viac ako 300.000 položiek. Objednali ste si tovar na objednávku. O stave objednávky sme vás priebežne informovali na email. O stornovanie objednávky ste požiadali až po jej vyexpedovaní z centrálneho skladu ... V prípade, ak vám dodanie urguje, odporúčame objednávať produkty s dostupnosťou " SKLADOM " - takto označený tovar vieme obratom vyexpedovať. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• poslali mi tovar, ktorý nefunguje
    • komunikácia je katastrofa
    • sú veľmi pomalý

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade, ak ste obdržali nefunkčný tovar, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie aby sme mohli zabezpečiť nápravu. Viac informácií nájdete v sekcii reklamácia na našej webstránke. Za porozumenie ďakujeme.

• dobré ceny
    • možnosť osobného odberu v Bratislave (ale s doplatkom 0,98 EUR zatiaľčo takmer všetci ostatní ponúkajú osobný odber zadarmo)
    • neskutočne dlhý čas dodania, na stránke majú napísané "skladom, 2-4 dni" a trvá to aj 2 týždne a to sa mi nestalo prvýkrát, ale je to tak vždy, je to skutočne škoda a odrádza ma to od nakupovania u nich ak niečo potrebujem rýchlo (a to myslím v rámci Bratislavy a dodanie do ich vlastného výdajného miesta, čo je obzvlášť nepochopiteľné)
    • slabšia komunikácia obchodu

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. V prípade ak vám doručenie urguje - odporúčame objednať tovar s dostupnosťou - SKLADOM - takto označený tovar vieme obratom vyexpedovať. Sklady nemáme v Bratislave, preto každú objednávku je potrebné na výdajné miesto najprv zaslať. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• Rýchla informácia o pohybe tovaru a platbe
    • Výrobok bol po rozbalení chybný . vytekala voda popri výtokovej hadici
    • Okamžite som práčku reklamoval a doteraz nemám žiadnu reakciu kam a ako doručiť výrobok na reklamačnú opravu. Oprava bude až smiešne jednoduchá ale nemám tušenie či reklamácia bola vôbec prijatá.

Rýchly predaj, nekvalitný výrobok a nemožnosť reklamácie.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Odporúčame Vám si najprv dôkladne prečítať návod na použitie. Každá vyrobená práčka sa priamo u výrobcu testuje - preto zvyšková voda pri rozbalení výrobku nie je závada výrobku. Informácie o zvyškovej vode z výroby pri rozbalení uvádza v návode každý výrobca práčiek. Viď: https://washerhouse.com/sk/v-novoy-stiralnoy-mashine-voda/

Práčku si preto prosím nainštalujte podľa pokynov v návode na použitie pre prvé spustenie. V prípade akýchkoľvek problémov prosím kontakujte priamo naše reklamačné oddelenie. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• uvádzajú na stránke nepravdivé informácie, tovar nemajú na sklade

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Všetky informácie na webe aktualizujeme 1x denne. V prípade ak tovar dopredávame - cena je nízka a preto sa takto zlacnený tovar zvyčajne veľmi rýchlo vypredá. Odporúčame neváhať a tovar objednať čo najskôr aby vás niekto nepredbehol. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• Tovar som kupovala do firmy. Kvôli legislatíve bola faktúra vystavená bez DPH, ale objednávku som musela uhradiť v plnej výške. Preto potrebujem, aby mi vrátili preplatok, ktorý vznikol, ale nikto mi neodpovedá na mail ani nezdvíha telefón. Prístup k zákazníkovi je nekorektný.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Ak ste ako odberateľ platcom DPH - faktúra vám musí byť vystavená bez DPH. V prípade ak vám vznikol pri objednávke z tohto dôvodu preplatok, prosím napíšte nám na email: [email protected] číslo objednávky a váš IBAN aby sme situáciu mohli preveriť a preplatok vrátiť. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Aspoň pred týždňom som objednal veci, ktoré som chcel darovať, ale čas vypršal, nemohol som ich odovzdať, ľutujem!

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Ak Vám dodanie urguje - odporúčame objednávať položky označené na webe: " skladom " - takto označený tovar vieme obratom vyexpedovať. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Dobry den, zaciatkom mesiaca som u Vas objednal – 2 ks “Leifheit Clean Twist Disc Mop micro duo”! E-Mailom zo dna 03.08.2023 ste mi prijem objednavky pod cislom: 210103684 potvrdili. Dohromady som bol v suvislosti s touto objednavkou bombardovany 9-timi mailami, pricom, medzicasom ste stihli zasielku stratit(?) a novo generovat. Dodana bola pod cislom: 703-210-34705584 10, a to bez telef. aviza, nakolko vodic moje telefonne cislo nemal. Bola len nahoda, ze ma zastihol doma!!!
    Ked zvazim naklady s tymto chaosom spojene, tak mi vlasy dupkom vstavaju, dokonca aj tie, ktore mi uz davno vypadli! Ekonomicka stranka tohoto shopingu vypada navyse nasledovne:
    Celkova hodnota zasielky: 20,20 €
    Hodnota kupeneho tovaru (vcetne DPH): 13,20 €;
    Vedlajsie naklady: 7,00 € (co cini 52%!!!)
    Z tohoto priplatoku cini platba za dobierku: 4,00 €, co je nehoraznost najhrubsieho zrna. Vasi konkurenti kasiruju za tuto sluzbu 1,00 € (max. 1,50 €).
    Moje poucenie pre buducnost: Vyhybat sa organizacnym amaterom a uzernikom.
    S pozdravom – Siegfried Wagner

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za podnet. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Ponúkame možnosť doručiť zásielku o celkovej hmotnosti do 30kg za 5,99 eur v prípade platby vopred prevodom. Taktiež ponúkame možnosť si objednávku objednať a vyzdvihnúť na odbernom mieste v Bratislave pri Blumentáli. Celkovú cenu za objednávku, ako aj náklady na dodanie sú uvedené v nákupnom košíku - pred odoslaním objednávky. Cenník prepravy je súčasťou obchodných podmienok a máte možnosť sa slobodne rozhodnúť, či sa vám nákup u nás oplatí. V prípade, ak ste mali s prepravcom pri doručení problémy, odporúčame vám sťažnosť adresovať priamo prepravnej spoločnosti, ktorú ste si pri objednávaní vybrali. Čo sa týka kontaktných údajov, zasielame pri každej objednávke automaticky prepravcom telefónne číslo ako aj dodaciu adresu, ktorú uvediete pri vytváraní objednávky. Za porozumenie ďakujeme.

MADER.sk

Došiel som a sluzba vo výdajní že vraj je na pošte mala lístok na dverách. Som sa nevedel dočkať, lebo čas čo mala napísaný na dverách, tak už 20min. Pretahovala

S pozdravom Team MADER.sk

Tovar ktorý je skladom,už čakám vyše týždňa !

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Napíšte nám na [email protected] aby sme mohli situáciu s vašou objednávkou preveriť. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Tovar nebol dodany v termine, teda nemozem ani zatial hodnotit nakup. Zatial mam skor negativnu skusenost.

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. V prípade ak vám dodanie urguje, odporúčame objednať tovar zo skladových zásob. Dodacie lehoty pri produktoch na objednávku, sú len orientačné - pri tovar na objednávku expedujeme obratom po prijatí zásielky od dodávateľa. V prípade ak potrebujete preveriť dodaciu lehotu vašej objednávky, prosím napíšte nám. Za porozumenie ďakujeme.

• chaos

-potvrdenie o obj. za dva dni,
    -uctuju kuriera pritom zvoleny odber na predajni
    namiesto jedneho balika uctuju 2x predrazene dodanie namiesto 1 balika na tu istu adresu

- vonec nereaguju na email

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Nerozumieme vašej recenzii, nakoľko ste si u nás vytvorili 2 rôzne objednávky - 1 objednávku na doručenie kuriérom a 1 objednávku na osobný odber. Čo sa týka poštovného - ponúkame doručenie od 5,99 eur v prípade platby vopred. Jediný email, ktorý od vás evidujeme a na ktorý sme vám odpovedali, nám od vás prišiel dnes ráno o 3:00. Za porozumenie ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• Da sa platit len hotovosti
    • V BA 15min parkovanie potom je spoplatnene (odporucam vybrat hotovost dopredu a nie hladat ATM)
    • Spravanie personalu

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ponúkame 3 spôsoby platby za objednávku, ktoré si volíte priamo v nákupnom košíku: platba v hotovosti, platba kartou cez web, platba prevodom. V prípade, ak si zvolíte platbu v hotovosti - na pobočke je potrebné objednávku uhradiť v hotovosti. Rovnako každému zákazníkovi odporúčame si pripraviť potrebnú hotovosť vopred, prípadne využiť bezhotovostné spôsoby platby za objednávku. Informáciu o tom, že na pobočke nie je možná platba kartou zasielame zákazníkom do SMS správy a na email. Taktiež na to upozorňujeme aj priamo na našej webstránke v obchodných podmienkach a v sekcii kontakty pri informáciách o pobočke. Snažíme sa robiť maximum pre to, aby sa ku každému zákazníkovi táto informácia dostala vopred a nebol prekvapený alebo nahnevaný z tohto dôvodu na našich zamestnancov. Za porozumenie Ďakujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

Na druhý deň som vrátila zabalený nepoužitý tovar na odbernom mieste v Bratislave, vyplnila som na mieste formulár o vrátení s číslom účtu, ktorý bol potvrdený aj cez mail a stále nič. Uz mesiac čakám na svoje peniaze !

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie, aby sme mohli situáciu preveriť. Za porozumenie ďakujeme.