Po podaní objednávky táto potvrdená a odvtedy žiadna ďalšia komunikácia s klientom. Tovar nedoručený.

• nulová komunikácia
    • 9. 4. potvrdili objednávku, dnes je 16. 4 a stále žiadne info

Neodporúčam na základe vlastných skúseností.

Objednané 27.3. Od prijatia objednávky sa nič nedeje.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojní s vybavením objednávky. Objednávali ste tovar, ktorý je skladom u dodávateľa. K dodaniu by malo však dôjsť do konca tohto týždňa.

• Nedoručil kedy mal

Reakcia obchodu MADER

nerozumieme Vašej recenzii, k expedícii Vašej objednávky došlo v deň objednania tovaru.

S pozdravom Team MADER.sk

• Na stránke majú tovar, ktorý nie sú schopní doručiť.
    • Obchod objednávku zrušil, vyhováral sa na zničený tovar od dodávateľa a nemal ani snahu dodať v termíne rovnaký tovar.
    • Strata času.

Všetky negatívne recenzie sú pravdivé, strata času zaoberať sa týmto obchodom. Nejednajú seriózne so zákazníkmi.
    Po zrušenej objednávke mi rovnaký tovar prišiel z iného eshopu za pár dní a to mi zachránilo projekt. Ale skoro som termín kvoli Maderu nestihol. Takže chyba je v tomto eshope a nie v dodávateľoch.
    Nespoliehajte sa na tento eshop.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojný s vybavením Vašej objednávky. Bohužiaľ skutočne došlo k poškodeniu vplyvom prepravy od dodávateľa. Na túto skutočnosť sme Vás upozornili emailom a ponúkli zľavu na nákup iného tovaru. Iný tovar ste si bohužiaľ nevybrali a objednávku stornovali. Za spôsobené komplikácie sa ešte raz ospravedlňujeme.

S pozdravom Team MADER.sk

• diskretny imail odoslanie tovaru
    • dlhe cakanie na dorucenie tovaru-k tovaru mi neposlali slovensky ani cesky navod

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie a vyplnenie dotazníka spokojnosti. Prosím, pokiaľ postrádate aj po rozbalení návod a nenašiel ste ho vo svojej emailovej schránke, kontaktujte našu zákaznícku linku, radi Vám ho zašleme elektronicky.

S pozdravom Team MADER.sk

Obchod neprikladá návod na obsluhu v slovenčine ani v češtine.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojný s vybavením Vašej objednávky. Návod sme zaslali opätovne na Vašu emailovú adresu.

S pozdravom Team MADER.sk

K dnesnemu dni tovar nedorazil,neobjednal som si poistenie napriek tomu sa cena za poistenie objavuje vo fakture!!!

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojný s vybavením Vašej objednávky. Objednávali ste tovar s expedičnou lehotou 2-4 pracovné dni. Expedovali sme 3-ty pracovný deň od objednania.

S pozdravom Team MADER.sk

• Poškodený tovar aj napriek reklamácii, zlá komunikácia obchodu

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že ste aj napriek dodaniu nového tovaru neboli spokojní s riešením poškodenia prepravcom.

namiesto 17 kg balenia mali len 14,5, zavadzanie zakaznika

Reakcia obchodu MADER

vzhľadom na to, že došlo k vypredaniu skladových zásob Vami objednaného tovaru, pokúsili sme sa ponúknuť Vám najbližšiu možnú alternatívu.

S pozdravom Team MADER.sk

Je pekné, že si môžete tovar objednať. Ale ,čo s toho keď Vám nepríde !!!

Reakcia obchodu MADER

ďakujeme za Vaše hodnotenie, objednávku preveríme a budeme Vás opätovne kontaktovať.

S pozdravom Team MADER.sk

Tovar na stránke uvedený dostupnosť 2-4dni nedorazil ani za 15dní. Na email, žiadna odpoveď. Po telefonickom rozhovore ohladom dodania tovaru mi prišiel email, že tovar vrátili kôli poškodeniu. Tak som objednáv ku zrušil.

• Lacné produkty oproti konkurencii
    • Nedodržanie lehoty na odoslanie objednávky. Ospravedlnenie za meškanie neprišlo žiadne a koľko krát som volal na call centrum vždy mi povedali že v ten deň bude tovar odoslaný a stále dookola to isté. Myslím si že sa má mader čo učiť od konkurencie čo sa týka zásielok a v rýchlosti vybavenia objednávky a expedície.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojný s dobou dodania tovaru. Oproti avizovanej lehote sme sa oneskorili o jeden deň. Ešte raz sa ospravedlňujeme za spôsobené komplikácie.

• Katastrofálna dodacia lehota

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že nie ste spokojný s vybavením Vašej objednávky. Bohužiaľ došlo k oneskoreniu vplyvom logistiky a za to sa Vám veľmi ospravedlňujeme!

Team MADER.sk

• Dlhá dodacia doba

Reakcia obchodu MADER

objednávali ste tovar s expedičnou lehotou 3 pracovné dni. K expedícii došlo tretí pracovný deň od objednania. Je nám ľúto, že napriek tomu nie ste spokojný s vybavením objednávky.

S pozdravom Team MADER.sk

• Príspevok bol odstránený z dôvodu irelevantnosti obsahu.

• Žiadna
    • Obchod vypisuje hlúposti,obj. Schválená, obj.zabalena,obj pripravená,obj.na sklade, no po 9 dňoch objednávka stále neprišla.
    • Obchod si učtuje neprimerane vysoké poštovné, za cca 250g. Tlakomer vyše 10€.
    • Neodporúčam obchod.

Neodporúčam obchod už nikdy u nich nebudem nakupovať.

Reakcia obchodu MADER

je nám ľúto, že ste neboli s vybavením objednávky spokojný. Poštovné bohužiaľ neovplyvníme. Sadzba za balík do 30 kíl je u Vami zvoleného prepravcu jednotná. Objednávali ste tovar s expedičnou lehotou 2-4 pracovné dni. Expedovali sme 3-ty pracovný deň. Podľa sledovania Vám bola zásielka doručená počas nasledujúcich dvoch pracovných dní. Nechápeme preto Vašu recenziu.

S pozdravom Team MADER.sk

• Niesom spokojny nakolko chyba navod na pouzitie bud v alovenskom alebo ceskom jazyku

• Na stránke doručenie 2-4 dni…. Realita je ze 2 týždne

Obchod ma zavádzajuce udaje o tovare na stranke. Obchod mi poslal iny tovar ako som si objednal, neodporučam obchod