• škoda slov :))))

treba to zažiť na vlastnej koži :))

• Skvely pristup k zakaznikom, siroky vyber sortimentu. Zakazdym tam najdem co potrebujem.

Velka spokojnost.

• široký sortiment
    • ochota pomôcť a poradiť pri výbere nástroja
    • profesionálna pomoc
    • výborné ceny
    • bezproblémové objednávky

Som spokojný s týmto obchodom a rád tam nakupujem. Vždy dostanem kúpiť to čo potrebujem a ochotne mi pomôžu a poradia s výberom nástroja aj príslušenstva.

• Hudobniny u tety Betky mám najradšej. Ešte ani v Košiciach, keď som študovala, som si nevedela veľmi vybrať pretože väčšinou nemali veci, ktoré som potrebovala. No v našich hudobninách v Prešove nájdem všetko čo potrebujem a preto ani nikde inde nenakupujem...nehovoriac o milosti a ochote akú k nám teta Betka prejavuje...proste SUPER! ;-)

Hudobniny Hudobný nástroj sú proste NAJ

• *skvelý výber, super ceny
    • *profesionálny prístup, ochota pomôcť, poradiť

Po niekoľkých nákupoch v tejto predajni si ani neviem predstaviť, že by sme mali nakupovať niekde inde. P.Betka je vždy ústretová, usmiata, ochotná pomôcť bez ohľadu na to či nakupujete jednu strunu za 1E alebo klavír za 2000E. Možnosť výberu, vyskúšania, odborná pomoc na úrovni to sú všetko atribúty, pre ktoré budeme znova nakupovať len tu.

• široký sortiment
    • výborný prístup
    • ochota pomôcť a poradiť
    • možnosť dohodnúť sa aj telefonicky/cez internet
    • kvalifikovaní pracovníci (prehľad, znalosti o hud.nástrojoch)
    • zaujímavé akcie, zľavy (aj cez facebook)
    • možnosť dostať nečakanú zľavu, ktorá poteší

Vyjadrujem sa najmä k predajni v Michalovciach - vedúci predajne Mgr. Timko. Som veľmi spokojná s jeho prístupom a odbornosťou, vždy mi vie poradiť a nenúti mi niečo len preto, aby to predal. Dokáže zohľadniť moje požiadavky a ponúknuť adekvátnu ponuku. Na predajni sa snaží mať aj zopár zaujímavejších kúskov, napr. Silverblade, drahšie Ibanez gitary a pod. Nie je problém s vyskúšaním hudobného nástroja, ak neviete hrať napr. na gitare, ale chcete si ju kúpiť, pán predajca vám rád zahrá aj pár melódií, aby ste počuli zvuk (ak ho pekne požiadate :) Určite túto firmu odporúčam a na záver len dodám: Muziker sa môže skryť! :)

Reakcia obchodu Lidlmusic.sk

Ďakujeme za názor, takýto len poteší :)

• HUDOBNY NASTROJ, najlepsia predajna v Presove s najlepsou obsluhou, ktora stale ochotne pomoze.

Najlepsia predajna s hudobnymi nastrojmi v Presove

• široký sortiment,
    • výborné ceny - lepšie ako na internete
    • profesionálny a ľudský prístup
    • možnosť vyskúšať si nástroj, dokonale ho spoznať
    • ochota hľadať so zákazníkom to najlepšie riešenie

Čo sa týka hudobných nástrojov, suverénne najlepší obchod v Prešove a širokom okolí. Výborné ceny, ak aj nejaký konkrétny typ nie je na slade, možnosť rýchlej objednávky, veľmi milý a ochotný personál.

• Jednicka v predaji a sluzbam zakaznikom.

Dakujem za spolupracu!

• stabilná predajňa mnoho rokov na hlavnom námestí
    • kvalitný sortiment, príp. bezproblémové objednávky
    • profesionálny prístup
    • korektné a príjemné služby
    • spoľahlivé poradenstvo

Odporúčam tento obchod všetkým aktívnym i budúcim muzikantom ...

• Teta Betka vzdy kazdemu rada a hlavne dobre poradi a co je naj clovek sa tam citi dobre,necumia nanho jak v hudobninach nizsie..A hlavne nato ze to je Presov tak tam mate vyber ako v muzikery.:)

SUPER!

Vynikajuca predajňa, stale tam najdem presne to čo potrebujem...pani veduca je veľmi mila, vždy ochotna pomôcť, poradiť... vidno že je v tejto našej brandži dlho a že sa rozumie do toho:) fakt palec hore, top predajňa

• Najlepšie hudobniny na východnom slovensku.
    • Odborný prístup dlhoročnými skúsenosťami
    • Seriózne jednanie
    • Vynikajúca kvalita ponúkaných služieb v prospech zákazníka

Najlepšie hudobniny na východnom slovensku.
    Odborný prístup dlhoročnými skúsenosťami
    Seriózne jednanie
    Vynikajúca kvalita ponúkaných služieb v prospech zákazníka

• Som aktívny muzikant už viac ako 31 rokov a momentálne dokonca aktívne hrám v troch kapelách a pracujem v zvukárskej brandži.
    • Teda od kedy sa pamätám tak Prešovská predajňa s hudobnými nástrojmi - momentálne HUDOBNÝ NÁSTROJ s.r.o. je absolútna Topka a špeciálne jej dlhoročná vedúca osobnosť a duša tejto predajne - Betka Pirohová je absolútne naj.
    • Vysoká odbornosť a prehľad v sortimente nástrojov a príslušenstva.
    • Veľmi slušný a kvalitný sortiment - vzhľadom na možnosti a kúpyschopnosť možných zákazníkov.
    • Ak aj niečo nie je na predajni - vie to veľmi rýchlo zabezpečiť, vybaviť alebo navrhnúť riešenie.
    • Nie je problém pred kúpou niektorého z nástrojov či technického zariadenia - ho dôkladne vyskúšať.
    • Viem, že nie je problém s reklamáciou - ak sa objaví na niektorom výrobku výrobná vada - aj keď ja som za celé roky, čo tu nakupujem nič nemusel reklamovať.
    • Betka vie vždy poradiť - ak pri nákupoch drahších nástrojov je potrebné vybaviť financovanie na splátky, alebo nájsť spôsob financovania.
    • Viem, že pre stálych zákazníkov nájde vždy nejaký bonus, alebo nejakú špeciálnu zľavu, alebo ponúkne niečo zaujímavé.
    • Betka je veľmi dobrý človek, má výborný prehľad a fantastickú komunikáciu so zákazníkmi.
    • Je pravda, že sa s Betkou poznáme dlhé roky, že mi veľa krát pomohla a poradila, že sme dobrí kamaráti. Ale chválim ju nie preto - ale preto že je to fakt pravda - že Betka Pirohová je Pani Predajca hudobných nástrojov.

Odporúčam všetkým muzikantom, ktorí ešte nenakupovali v týchto Hudobných nástrojoch - aby si prišli nechať odborne poradiť a obslúžiť.

A Vám nemuzikantom, rodičom - ktorí nakupujú prvé nástroje pre svoje deti, alebo tým - ktorí chcú nakúpiť niečo z tohto sortimentu ako darček pre niekoho blízkeho a nevyznajú sa v tom - príďte tu, do tejto predajne. Betka Vám určite poradí a navrhne najlepšie riešenie.

Velmi slušná predajnička ... s osobitným prístupom a super p.Predavačka . Vrelo odporúčam

Ochota , vynikajuce sluzby , siroky vyber, zhovievavost

• Pri kupe gitary nam v predajni velmi ochotne poradila pani veduca,doporucila nam viac nastrojov a o kazdom nam povedala zaujimavost, aby sme sa lepsie mohli rozhodnut. Manzel je velmi spokojny. Urcite sa tu este vratime a obchod odporučam

Obchod odporučam

• Vyborny obchod...maximalna sokojnost

Vrelo odporucam

• tradícia, profesionalizmus,ústretovosť,najlepší zákaznický servis,

Osobný prístup,maximálna ochota.

• Skvely obchod s potrebami,pre nás muzikantov.
    • Nic!!!

Pekna,prijemna a zbehla nasa pani veduca,poradi,pomoze,nemozne na pockanie a zazrak do troch dni,dakujeme ze Vas mame :)