zdlhavé dodanie tovaru

Zadané zlé tefonne číslo pre dodanie zásielku som nemohol vyzdvihnúť

• Communication was pleasant with the support, but unfortunately delivery was still not finished successfully.
    • Postal service delivered to pick up point, although I indicated office for courier company, they were not able to get hold via phone which resulted in package left at pick up point. Courier company is only set to received, not to collect. So my delivery was not successful.

courier communication via phone and no direct drop off at address resulted in cancelled shipment. waste of time and money.

balenie nezodpovedalo údajom na stránke

Tovar my bol doruceny ale nie kompletny reklamovala som ale bohuzial nikto sa my neozval v baliku my chybali aplikatory ktorych tam malo byt 12 ale nebolo ani jedno takze tovar ktory som si objednala neviem ani pouzit.

• Tovar po dobe expiracie

Tovar je nepouzitelny, po dobe spotreby, odpoved od Elišky Martinů je ze chyba neni na ich strane. Chyba bola objednat u nich tovar.

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

mrzí nás Vaše zkušenost, nicméně Váš případ jsme řádně prověřili a Vámi objednaný produkt měl expiraci 2/24. Jelikož se jedná o velmi speciální terapeutickou stravu, tak jsme kontrolu expirace provedli nejen při příjmu zboží (což je standartní postup), ale i při jeho balení.
    U produktů na skladě pravidelně každý měsíc dochází ke kontrole datumu expirace.

S pozdravem Fiedorová Michaela, manažer e-shopu.

• Skoro po tyzdni mi zavolali z kekarne ,ze tovar ktory som si objednala je nedostupny ale vraj pride v dohladnej dobe...dodnes ho nemam

• Dlhá doba dodania

• Neskutečně dlouhé vyřizování objednávky!!!

Za týden mi obchod nebyl schopen doručit objednávku.

Chyba nie je v lekárni ale skor v dorucovacej spoločnosti.tovar mi ani po týždni neprišiel.

• Tovar vôbec neprišiel aj keď bol podľa mailu odoslaný

Už čakám 12 dní a tovar nikde... Tak neodporúčam...

Dlhé doručenie

• Tovar pred expiráciou.

• Dlhá doba dodania

Tovar som si objednal 22.8.2022 s doručením cez Zásielkovňu a objednávku som hneď uhradil kartou. Ešte v ten istý deň mi prišiel e-mail, že tovar bol odoslaný. Dňa 25.8.2022 som Lekárni AVE poslal e-mail, že mi stále neprišla výzva na vyzdvihnutie tovaru zo Zásielkovne. Na druhý deň mi volala pani z Lekárne AVE, s tým, že nastal problém s doručením v Zásielkovni a že sa im nemôže dovolať, tak som povedal pani, že teda ešte počkám, s tým, že preveria, kde prečo nastal problém a ozvú sa mi s riešením. Dňa 2.9.2022 som do lekárne opäť poslal e-mail, prečo sa mi stále neozvali s riešením môjho problému s uhradenou zásielkou. Dnes je 6.9.2022 a nemám stále žiadnu odpoveď...

Zásielkovña to celé dojebala. Načo sú mi ovulačné testy 2 týždne po objednávke

• nedodali co som si objednala
    • Nie som spokojná s Packetou. Dala som presmerovat adresu dorucovania, lebo kurier mi nezdvihol telefon. Ani raz neposkusali dorucit zasielku, a vratili vam, odosielatelovi tovar. Zavolala som do firmy Packeta, nevedeli mi pomoct. Balik je vyplateny, dufam te to niekto vybavy!

• Dali mi vědět rychle.
    • Objednávku zrušili. Zboží na eshopu není možné dodat za udanou cenu.