• Veľmi dlhý čas dodania

• Tovar prišiel neskoro

Neinformovanost o priebehu dodávky. LP

Prišlo mi niečo iné,ako som si objednala.Nebola mi poslaná ani faktúra.Veľká nespokojnosť.

• Neposlali ani potvrdenie o objednanom tovare a ani fakturu ci dodaci list s v baliku, takze som si nemohla odkontrolovat co som objednala a myslim ze mi zamenili jeden produkt za genericum ineho vyrobcu.
    • Presmerovali balik na ine vydajne miesto nez som zvolila a aj ked rozumiem preco, nevyhovovala mi otvaracia doba vydajneho miesta. Ocenila by som moznost sama vybrat nahradne miesto.

• Dobrý výber
    • Pomalé vybavovanie

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

Vaše hodnocení jsem prověřila. Objednávka byla přijata 11.11.2021 a odeslána 12.11.2021 zpoždění bohužel zavinil dopravce.
    Velmi nás tato nemilá situace mrzí. Zpoždění budu s daným dopravce řešit, aby se již neopakovalo.

Pevně věřím, že i přes tuto nepříjemnost se k nám s nákupem vrátíte.
    S pozdravem Michaela Fiedorová

• Nekomunikujú neviem čo je s objednávkou.

• Tovar objednaný 27.09.2021, dnes je 04.10.2021 a tovar nikde.

Tovar objednaný 27.09.2021, dnes je 04.10.2021 a tovar nikde.

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

Vaše objednávka byla přijata v pondělí 18:30 večer, v úterý 28.9. byl v České republice státní svátek, následující den se Vaše objednávka zpracovala a 30.9. byla předána dopravci. Pevně věřím, že své zboží již máte doma.

S pozdravem Fiedorová

• Žiadna odozva na objednávku

Nemali ste tovar na sklade, poslali ste len polovicu objednávky. Pá!

Objednávala som si dňa 01.06.2021 RespiPro VK respirátor vel.L 10ks,
    do objednávky mi pridali zľavový kupón na 4,00 €, ( uvedené - zľava pri nákupe nad 19,00 €) výslednú sumu som ihneď zaplatila a za niekoľko dní, keď som si myslela, že už by mi mala byť doručení moja objednávka, zavolali mi, aby som doplatila 4,00 €, že ten kupón neplatí a že až potom mi pošlú môj tovar.
    Tak som objednávku zrušila, ale do dnešného dňa mi neboli vrátené peniaze za zrušenú objednávku.
    Neseriózne!!! Dnes je 13.06.2021
    SOM VEĽMI SKLAMANÁ, DÚFAM, ŽE MI PENIAZE VRÁTIA.

Dobrý den, paní Petrová,

ráda bych vše uvedla na pravou míru. Objednávku jste si vytvořila 1.6. platba bankovním převodem (není okamžitá) , částka se
    připsala na náš bankovní účet 2.6. , kdy při spárování platby jsme začali Vaši objednávku ihned zpracovávat a následně
    zjistili , že se Vám neoprávněně odečetla sleva 4 EUR při nákupu Bioderma nad 19 EUR. Omluvila jsem se za technickou chybu a
    žádala po Vás doplacení 4 EUR, s doplacením jste souhlasila.

Za 10 minut jste nás informovala , že objednávku potřebujete na víkend a pokud nedorazí ,tak že jí chcete stornovat.

Platbu jsme Vám vrátili na Váš účet 11.6. O všem jste byla informovaná při telefonickém rozhovoru.
    Pevně věříme, že pokud se znovu rozhodnete pro nákup na našem e-shopu, proběhne již vše plně k Vaší spokojenosti.

Tým lékárny AVE

• Na sójové mlieko pár dní pred koncom záručnej doby 2 balenia žiadna výrazná zľava

Na dorucenie cakam uz 2 tyzdne a tovar stále neprisiel. A to slubovali zaslanie tovaru obratom. Kedze ide o produkty z lekarene,ktoré potrebujem, musela som ich ist kupit do lekarne u nas.

• doba dodania

• Veľmi dlhá čakacia doba..
    • Veľmi dlhá čakacia doba...

Nedoporučujem eshop vzhľadom na veľmi dlhú dobu doručenia,pritom všetky produkty,ktoré som objednaval boli skladom.

Tovar skladom, idú doručovať po 5 dňočh

doruceny iny tovar, ako sme si objednali dna 1.2.2021 - nase objednane lieky totizto zobral niekto iny a nas takto prekvapili

dnes ? mame o 11 dni viac - je 12.2.2021 a objednane lieky stale nedorazili, stale trcia niekde v Olomouci v depe..

tazka narocna komunikacia, poplietli vsetko co sa len dalo, vratane terajsej adresy dorucenia, hroza des.

jedine co kvitujem, ze navelanavela poslali opravnu objednavku, ktora vsak stale nedorazila, cize od 5.2.2021, kedy sme mali nabehnut na liekovu kuru, sme mimo provoz, clověka to nastve..

prvotne dodane lieky su sice malicko podobne, avsak sme ich nemohli zacat uzivat, nakolko trvalo dlhu dobu, kym dana lekaren reagovala spravne, bola to fuska..

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

ráda bych reagovala na Vaši recenzi. Bohužel u objednávky došlo k záměně zboží, kterou jsme chtěli okamžitě napravit.
    Klient trval na tom, že omylem zaslaný produkt si nechá a dopošleme ještě ten správný. Po doplacení částky (za zaměněný produkt) a doladění objednávky ( expirace, platba na účet ) byl balíček odeslán.

• KURIERSKA SLUŽBA

KURIER NEVIE, NECHCE DORUČIŤ TOVAR MEDZI 8:30-11:50 a 12:50-16:00h v prac. deň !!!

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

mrzí mě Vaše zkušenost. Bohužel není v našich silách zajistit doručení na přesně uvedenou hodinu, rozvoz balíčků zajišťuje již spediční firma.

Děkuji za pochopení.
    S pozdravem Michaela Fiedorová

• Poslali iný tovar, ako bol objednaný a zaplatený.

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

po telefonické konzultaci s klientem bylo zjištěno, že si klient bohužel objednal jiný produkt, než který chtěl, nabízenou výměnu odmítl.

Michaela FIEDOROVÁ
    E-commerce specialista

Poslali mi úplne iné lieky.