• Nerozumiem,ako lekaren moze poslat 3 balenia beba optipro 1 mesiac pred expiraciou.

• nedostatočná komunikácia so zákazníkom
    • dlhá dodacia lehota - tovar som objednala 1.6.2020 ráno a dodali mi ho 11.6.2020

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

Omlouváme se za zdržení, které bylo způsobeno stěhováním skladu do nových prostor. Pevně věříme, že na nás nezanevřete a příště Vás mile potěšíme.
    Tým Lékárny AVE

Tovar som si objednal 29.5. a ihneď som online zaplatil. Obratom mi prišiel e-mail o potvrdení objednávky. Po 9 dňoch 8.6. mi prišiel e-mail že moja objednávka sa práve začala vybavovať.
    Teraz je 10. deň a prišiel mi e-mail, aby som ohodnotil nákup a tak píšem.
    Už sa teším na to keď dostanem správu, že moja objednávka je vybavená a odoslaná.
    A ak sa raz dočkám aj doručenia tovaru budeme oslavovať. Aj ked nie som si istý ci sa toho dožijem, keďže som si objednal lieky na liečenie choroby.
    Vám ostatným prajem viac šťastia a trpezlivosť.
    Ja zostávam pokojný, keďže som zvyknutý nakupovať aj z Číny. Snáď to nebude horšie a do mesiaca sa liekov dočkám. :)
    Pridávam aj výstižné motto: "Čas není důležitý, důležitý je pouze život"

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, velmi nás daná situace mrzí. Vaše objednávka byla přijata v pátek ve večerních hodinách, od pondělí se celé prostory e-shopu včetně skladů stěhovali do nových prostor, touto situací bohužel některé objednávky byly odeslány se zpožděním.
    Pevně věříme, že u nás ještě nakoupíte a že Vaši důvěru nezklameme.

Tým lékárny AVE

Laky boli vypadnuté z obalov a celkovo v doručovacom balíku rozhádzané, pokazilo to dobrý dojem z objednávky aj predajcu.

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Zboží se snažíme vždy pečlivě zabalit, a poté předáváme dopravci, kde bohužel může dojít k poškození. Za nepříjemnosti se omlouváme. Pevně věříme, že příště budete spokojený.

Tým lékárny AVE

Neviem čo je s objednávkou. Prišiel len potvrdzujúci mail a to je všetko. Písal som predajcovi čo je s objednávkou ale žiadna odpoved. Komunikácia rovná sa nule.Musím si tovar objednať inde.

Reakcia obchodu Lekáreň AVE

Omlouváme se, za způsobilé problémy, které vznikly technickými závadami. Jako kompenzaci poskytujeme slevový kód, který najdete ve svém e-mailu, pevně věříme, že jej využijete a příště Vás mile překvapíme.

• 10 dní som čakala dokiaľ mi prišlo že objednávka bola odoslaná

• komunikácia

Zvyčajne nepíšem recenzie na obchod, ale teraz musím.
    Objednal som v obchode produkty, ktoré boli "na sklade". Týždeň od objednania sa nikto neozval. Až na moju otázku zareagovali, že nestíhajú a že niektoré produkty z objednávky nie sú k dispozícii. Tak som teda súhlasil, nech objednávku upravia a pošlú aspoň to, čo majú. Onedlho mi prišiel email, kde ma žiadali o číslo účtu pre vrátenie peňazí a následne storno celej objednávky. Na účet mi vrátili o 4€ menej ako som zaplatil ja. Na moju výhradu k tomu už ani nedopísali. Toľko moja skúsenosť.

Dobry den,
    velice me mrzi vase recenze a reakci chapu jako opodstatnenou. Rad bych danou vec proveril a vyresil k oboustranne spokojenosti. Mohl byste me, prosim, kontaktovat na mailove adrese [email protected] tak, abychom veci dali co nejrychleji do poradku?

Dekuji

Lekarna AVE

• Tovar obchod stornovať aj napriek tomu že ho mal v ponuke

Vazena pani Kyjacova,
    omlouvame se, ale bohuzel jste si objednala vyrobek Paralen, ktereho bylo naskladneno mensi mnozstvi. Pozadovala jste platbu dobirkou. Byli jsme nuceni uspokojit zakazniky, kteri objednavali zaroven s vami v den naskladneni a zbozi platili on-line systemem. Jeste jednou se omlouvame, mela jste moznost se zapsat na poradovy list a zajiste by i vase objednavka na Paralen byla uspokojena.
    Mejte se hezky

Dr. Josef Bittner

• Ponukaju čo ani skladom nemaju

Vazeny pane Striska,
    omlouvame se, ale bohuzel jste si objednal vyrobek Paralen, ktereho bylo naskladneno mensi mnozstvi. Pozadoval jste platbu dobirkou. Byli jsme nuceni uspokojit zakazniky, kteri objednavali zaroven s vami v den naskladneni a zbozi platili on-line systemem. Jeste jednou se omlouvame, mel jste moznost se zapsat na poradivy list a zajiste by i vase objednavka na Paralen byla uspokojena.
    Mejte se hezky