• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• prišiel nefunkčný

čakám-čakám-čakám,a tovar neprichádza!

Zakúpený tovar bol funkčný iba čiastočne

Displej blbne, sám stláča tlačidla, sem tam skočia farebne pruhy. Prasknutý nie je nikde.

• Tovar prisiel poskodeny a este k tomu aj displej + napajaci konektor boli na uplne iny mobil ako som si objednal...
  • Keďže mi balík ani po 8 dňoch nedorazil, nemôžem napísať žiadne klady ani zápory; je mi jasné, že chyba nie je na strane LCD Partner, ale v zásielkovni, ktorá netuší, kde sa môj balík momentálne nachádza, sledujem si trasovanie zásielky, ktoré sa stále mení, nosia ho z depa do depa, a podľa toho vidím, že mi balík chodí kade tade. Dúfam len, že po toľkých dňoch "na vandrovke" nebude jeho obsah poškodený.

Stratil som stylus z Note 10 plus Takže som potreboval náhradu za cenu cca 34 euro bolo uvedené že ide o originál Samsung Stylus o čom vážne pochybujem kvôli baleniu..... pero bolo zabalené len v priesvitnom zipovom sáčku na internete originál balenie vyzerá inak ( v papierovej kartónovej krabičke ) Na pere chýba nápis SAMSUNG ...;) tak neviem či sa Samsung hanbí za svoje originál perál a nedáva tam nápis ... Inak obchod dobre dostupný zamestnanec ústretový

Display bo poskodeny ked sa namontoval boli cez neho biele pasy samozrejme ze uz bol nalepeny a ked som ho chcel odlepit a poslat na reklamaciu samozrejme sa zlomil jebo je to tenky display takze takyto nemozem nikam poslat lebo neuznaju reklamaciu takze asi tak nic z neho iba zbytocne vyhodene peniaze za cinsku hovadinu uz som kupil novy od ineho predajcu

• Rýchle dodanie chybného výrobku.
    • Chybná batéria bola odoslaná naspäť,na výmenu prišla zase chybná...
    • Batérie,čo predávajú,mobil jednoducho nenabíja
    • Po odoslaní vadného výrobku,prišiel na výmenu,znova chybný výrobok,rezignujem,kúpim inde,20eur,ma nezabije.

Kúpil som batériu do mobilu,prišla chybná,nenabíja,po odoslaní chybnej,prišla druhá,znovu tá istá chyba,pritom pôvodná batéria funguje,chyba nie je v mobile,predávajú vadné výrobky,nebudem zas,a znova posielať donekonečna,kúpim radšej inde,a moje peniaze? Kašlem už na to,veď sme na Slovensku...

Objednala som Samsung Galaxy A41 SM-A415FN LCD displej + dotyková plocha + rám čierna - originál ,a dostala som bez rám, co zvlást predávajú za 16,80€

Vážený zákazník,

po prečítaní recenzie sme Vás ihneď telefonicky kontaktovali, nakoľko sa nám NIKDY nestalo, že by ORIGINÁL LCD displej NEMAL rám, ihneď sme preverili všetky skladové zásoby, čo sa týka lcd displeju na Samsung Galaxy A41. Po preverení všetkých displejov na sklade sme zistili, že VŠETKY DISPLEJE OBSHAUJÚ RÁM a preto sme od Vás vyžiadali fotodokumentáciu displeju, ktorý Vám prišiel, aby sme situáciu vedeli riešiť.

Do telefónu ste nám povedali, že fotodokumentáciu už nedokážete spraviť nakoľko ste displej už použili a osadili do telefónu. Veľmi radi by sme Vám vymenili nový kus, ak je to pravda, že prišiel bez rámu. Je nám ľúto, že ste nás vôbec nekontaktovali a nenahlásili Váš problém a rovno uviedli recenziu. MY reklamácie riešime promtne a snažíme čo najrýchlejšie vybaviť zákazníka k jeho spokojnosti, u nás sa nečaká na reklamáciu 30dní.. zvyčajne do 3-5 pracovných dní je každá vybavená :) stačilo nás iba kontaktovať..

A áno v ponuke máme aj zvlášť/osobitne rám, ale naše skladové zásoby sú v poriadku a teda každý jeden lcd displej na A41 obsahuje aj rám, preto nám je veľmi divné, že Vám displej dorazil bez rámu..

tím LCDpartner

Objednane sklo 11.9.2021. Do dnesneho dňa 5.10. sklo nemám a ani ziadnu reakciu obchodu. Ešte dnes majú sklo v ponuke na objednávku dodanie 7 až 14 dní. Ďakujem za "perfektne služby".

Vážený zákazník,

informatívny mail o nedostupnosti tovaru Vám bol zaslaný ešte v deň vytvorenia objednávky, následne sa Vám písalo dňa 17.9 , že výrobca nemá na sklade ochranné sklo . Občas sa stane, že naše maily spadnú do odpadu alebo spamu.

Na 99% sú odoslané všetky objednávky, tak, aby mal zákazník svoj tovar na nasledujúci pracovný deň. Pokiaľ sa tak nestane je to z toho dôvodu, že výrobca nemá na sklade a zákazník je o tom informovaný mailom,

Pevne veríme, že Vás toto neodradí od ďalšieho nákupu v našom eshope a dáte nám šancu :)

• Rychlo jednoducho

Miesto original znacky Honor je na displeji Huawei

Vážený zákazník,

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia, tovar nám môžete samozrejme vrátiť na naše náklady a vrátime Vám peniaze, stačí ak nás kontaktujete priamo na náš mail [email protected], problém radi vyriešime. Zatiaľ neevidujeme od Vás žiadnu správu,

tím LCDpartner

• Rychle dodanie po platbe.
    • Diel mi nediel a po napisani na rma email reakcia ziadna. Pritom majitel mi do telefonu kazal napisat.

Vážený zákazník,

v piatok 20.8.2021 ste volali na naše reklamačné číslo, kde Vám náš zamestnanec jasne vysvetlil postup reklamácie a dokonca uviedol mailovú adresu kam máte napísať Váš problém "[email protected]", vy ste napísali mail na [email protected], pritom Vám bolo do telefónu povedané, že Vám v piatok z RMA mailu nikto neodpíše, preto máte kontaktovať SHOP. Postup ako môžete reklamovať tovar Vám taktiež po telefonickom rozhovore vysvetlil. Nikto Vás neignoruje.

Majiteľ firmy s Vami netelefonoval a nekázal Vám napísať nič, bol to zamestnanec, ktorý Vám dal zrozumiteľné informácie a aj napriek tomu závadzate v recenzii, že žiadna reakcia na mail, keď Vám bolo vysvetlené, že máte písať na SHOP a nie RMA, nakoľko v piatok 20.8.2021 bol RMA mail nedostupný, všetky správy boli vyriešené ihneď ako to bolo možné, čo je dnes 23.8.2021

ďakujeme za pochopenie

s úctou tím LCDpartner

Sklo bolo malé na display nebolo až po rohy

Vážený zákazník,

je nám ľúto, že tovar nesplnil Vaše očakávanie, podľa objednávky ste si objednali ochranné sklo na Redmi 9. V ponuke máme aj 5D sklo, ktoré pokrýva celý lcd displej. Sklo ktoré ste objednali nie je 5D, ani fullscreen, takže nepokrýva celý lcd displej, je dobré v kombinácií s púzdrami, ktoré pokrývajú časť LCD a tak nevytlačajú ochranné sklo von a tým pádom displej je 100% chránený,

v prípade nespokojnosti s tovarom máte nárok vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru, peniaze Vám budú vrátené,

s úctou a prianím pekného dňa tím LCDpartner

• Nekvalitný display.. rozlisenie a farby úplne zlé

Reakcia obchodu LCD Partner

veľmi nás mrzí, že máte problém s naším tovarom, stačí ak nás kontaktujete priamo na mail [email protected] , Váš problém radi vyriešime, nakoľko sme sa o ňom dozvedeli cez recenziu. Môže sa jednať o vadný tovar z výroby,

prosím kontaktujte nás

tím LCDpartner

Tovar bol fake súčiastka. Objednal som originál od xiaomi za polovičnú cenu a je to originál a nijaký fake.

Reakcia obchodu LCD Partner

podľa Vašej objednávky ste si objednali nabíjací flex na Xiaomi. Na stránke je napísané, že sa jedná o náhradu a nie originál diel. Nikde neuvádzame, že sa jedná o originálny náhradný diel.

Pri každom produkte u nás na stránke nájdete "Viac informácií" kde je uvedená kvalita , vo Vašom prípade je to "náhrada". V prípade nespokojnosti máte nárok tovar vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru.

Ak máte akékoľvek otázky a dotazy, nás neváhajte kontaktovať [email protected]

tím LCDpartner

• Ochranné sklo bolo rozbité.

• Poslali poškodený tovar

Sklíčko mali drobnú chybu, nakoľko sa nám nechcelo vracať produkt vykašľali sme sa nato