Objednal som si Lcd Displej no poslali mi len lacnú náhradu ktorá mala zlu kvalitua ani farba nesúhlasila po manipulácii a lepení praskla dotiková plocha a aj displej ide len z časti, nekvalitná lacná náhrada ktorá by sa nemala ani predávať .
    Dodnes sa k tomu predajca nevyjadril ... Ludia dajte si pozor na tohto predajcu a co u nich nakupujete ,Predavajú neorigalne napodobeniny. Ja som musel kupit novy displej s dotykovou plochou a ten už bol v poriadku.

Absolutne neodporucam obchod tovar mi dosiel poskodeny vobec sa neda puzivat. Jednoznacne neodporucam obchod.

Reakcia obchodu LCD Partner

veľmi nás mrzí, že Vám tovar prišiel poškodený, pravdepodobne došlo k poškodeniu tovaru pri preprave, ak by ste nám poškodenie nahlásili do 24 hodín od prevzatia balíka, tovar by sme vymenili, keďže sme sa o Vašom probléme dozvedeli cez recenziu po cca 3 týždňoch, bohužiaľ už nevieme poškodenie vyreklamovať.

v prípade dotazov nás neváhajte kontaktovať : [email protected]

s pozdravom tím LCDPARTNER

• Vždy mi prišiel nefunkčny displej

• kúpil som novú batériu avšak už na balení bolo badateľne že od novej má ďaleko...batériu som dal založiť do Samsung s8 -zalepili kryt v zadu ďalšia zbytočná platba :(a batéria nevydrží ani tolko - kolka tá pôvodná pre ktorú som objednal novu ...hanba tieto e shopy ..nikdy viac.

• Objednal som si zadne sklo na Samsung galaxy s9 plus no ale prišlo mi prasknute neviem prečo

Vobec nefungoval takze tak

Tovar, ktory mi prisiel, nesedel na dany typ telefonu, hoci na obale bl spravny typ. Objednala som si tvrdene sklo, ktore vsak po otvoreni obalu bolo tak na pol obrazovky.

• vyrobok prestal fungovat po dvoch tyzdnoch
  • Čakanie

• Prišiel mi tovar, ktorý som si neobjednal.

• obchod sám zmenil doručenie z doručenia kurierom bol zrazu osobný odber

• nekompletne

kupene dotykove sklo, na moje prekvapenie nemalo ziadnu obojstrannu pasku na nalepenie musel som zhanat dodatocne inde. Po zapojeni kabla nereagovalo na dotyk, chcel som ho reklamovat ale pri vyberani som si vlastnou vinou poskodil sklo teda by mi reklamaciu zamietli. Vykaslal som sa na to, nemal som ako dokazat ze bolo vadne funkcne

• Komunikácia s predajcom
    • Dodacia lehota
    • Nízka kvalita dodaného tovaru

Objednával som si dotykové sklo pre telefón Xiaomi Mi 9T. Displej funguje, no veľmi biedne. Čítačka odtlačkov prstov zaznamená akciu len sporadicky, frekvencia samotného panelu určite nezodpovedá štandardu nie to ešte originálu. Krycie sklo okolo gorilla glass len tak prefrčalo. Komunikácia s obchodom bola naozaj na solídnej úrovni. O tovare, ktorý mi bol však dodaný to tvrdiť nemôžem. Nabudúce si zvolím skôr iný internetový obchod.

• 2x stratili môj balík
    • Neoriginalne diely zlej kvality

• objednaný tovar nebol originál a mal odchýlky v rozmeroch, tovar bol zadaný kryt na samsung a5

Lcd displej je fejk a predavaju to ako original.Pirat to ani farby nema.

Nikto nekomunikoval na dotaz a zaslali nevhodnú batériu, napriek upozorneniu v poznámke k objednávke.

• V baleni s popisom objednaneho tovaru bol iny tovar, spolocnost sa nijak neospravedlnila, jednoducho, osobny odber, kontrola, nedoslednost, strata dôvery. Radsej objednajte z číny

Radšej nič

Nedoruveny a uvedenú adresu

Objednavka mi ešte stale neprišla a ubehlo 10 dni.