• Prišla mi prázdna zásielka v ktorej bola iba faktúra a žiadny objednaný tovar

Reakcia obchodu LCD Partner

Dobry vecer,

prosim, kontaktujte nas.
    Ak sa takto naozaj stalo, tovar doposleme a dostanete este darcek.

Urcite to nebol umysel a za situaciu sa ospravedlnujeme.

S pozdravom,
    lcdpartner.com

• Nedôveryhodný

Veľmi nerád som negatívny, no som za očistu trhu. Objednané šasi na S5, nefunkčný repro, musel som použiť pôvodný. Displej S5, odtieň chladný, do fialová, presvieteny, neprirodzený. Akoby vyradený vo výrobe ako nepoužiteľný. Faktúra na meno, napriek uvedeniu všetkých údajov o firme. Skôr ako som napísal toto, napísal som predajcovi svoj zážitok, či chce zaujať stanovisko, nakoľko sa mám vyjadriť pre Heureku. Nereagoval. Mrzí ma.

• nekompletné informácie pri produktoch - zavádzajúce

Tovar mi ešte nebol doručený.

Objednal som si lcd displej na huawei p20 lite prišlel mi poškodeny

Prisiel mi displaj kde bolo vidno na bielom Podsvieteni svetlejsi bod asi tak 3mm.

• Suciastky skladom
    • Poslali mi suciastku na iny model

Tovar som zaplatil ale prislo mi uplne nieco ine a este tu je aj faktura za iny tovar od spolocnosti iQparts s. R. O. Nechapem

• obiednal som lcd na iphone 6 a dosiel mi na iphone 6s

V popise produktov neuvádzajú čo to neobsahuje

Neodporúčam lebo som si objednala 2 veci a prišla mi len jedna

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Už je to přesně 5 týdnů od mojí objednávky a dosud mi nepřišla žádná zpráva ani odpověď. Jen automatická hned po objednání. Volala jsem tam asi týden po objednání a řekli mi, že produkt bude naskladněn za deset dní. Od té doby uplynul už měsíc a stále nic. Již mám objednáno odjinud a zboží už mám doma. Tomuto druhému e-shopu to trvalo celkem 5 dní. LCD partner skutečně ne!

• zle opisany produkt . objednal somczly display. pretoze xiaomi oznacenie + pisete ako keby to nic nebolo

Absolútne nereagujú na reklamáciu!!!!!

• vyborna ponuka
    • niekedy tie veci nefunguju

• rýchlosť vybavenia objednávky - do 24 hod
    • Prišiel mi displej mizernej kvality!!! Nejasné farby, slabý jas a kontrast, dokonca v hornej časti zakrýva ikonky!!!
    • Ostatné súčiastky prišli na iný typ mobilu aj keď štítky na sáčku boli označené správne!!!

Doteraz moja najhoršia skúsenosť s predajcom súčiastok na mobily. U tohto predajcu asi prvý a zároveň posledný nákup. Je mi ľúto, ale toto sa mi ešte nestalo

• Rýchlosť dodania
    • Zavádzanie

Objednal som lcd displej+dotyková plocha+rám+malé diely. Prišiel mi lcd+dotyková plocha. V popise, že je to originál. No originál to nie je. Diel na mobil pasoval, sklo je o polovicu tenšie ako originál. Takže nákup v tomto obchode dobre zvážte.

Nefunkcne displaye