Prišiel mi tovar, než som si objednala

Zmenili mi objednavku, neviem ci tovar nemali skladom, ale vobec ma neinformovali o zmene v objednavke.

Drevený plat mi prišiel že kôra z polovice odkúpená a veľmi dlhé dodanie

Jedna soška mi prišla rozbitá,zabalené to bolo dobre,takže myslím,že tovar tak odišiel z obchodu

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na písanie recenzie. Je nám to veľmi ľúto, že váš zakúpený tovar prišiel poškodený. To určite nie je štandard, ktorý si udržiavame, a chceli by sme sa vám úprimne ospravedlniť za tento nepríjemný zážitok.

Chceme vás ubezpečiť, že sa to naozaj nemalo stať, pretože naším cieľom je zabezpečiť bezproblémové a kvalitné nákupy pre našich zákazníkov. Rád by som vás požiadal, aby ste nám poskytli viac informácií o poškodení a fotografie, aby sme mohli túto situáciu čo najskôr riešiť a nájsť pre vás uspokojivé riešenie.

Prosím, kontaktujte náš tím zákazníckej podpory prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky a budeme sa snažiť vyriešiť tento problém čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Ešte raz sa ospravedlňujeme za akékoľvek nepríjemnosti, ktoré vám toto mohlo spôsobiť, a ďakujeme vám za trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom,
    Tím LavDecor

Tovar mi bol doručený v poškodenom stave. Krabica poškodená nebola, takže ťažko povedať ci to bola chyba obchodu alebo prepravcu.

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na zdieľanie svojich skúseností s nami. Je nám veľmi ľúto, že váš zakúpený tovar dorazil v poškodenom stave.

Rád by som vás uistil, že nezáleží na tom, či ide o chybu obchodu alebo prepravcu, pre nás je prioritou, aby ste boli spokojní so svojím nákupom. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá.

Chcel by som vás poprosiť, aby ste nás kontaktovali a poskytli viac informácií o stave tovaru a prípadne aj fotografie poškodenia. Týmto nám umožníte identifikovať problém a nájsť pre vás najlepšie riešenie, či už ide o náhradu tovaru alebo inú formu kompenzácie.

Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste, a preto budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme túto situáciu vyriešili. Ešte raz sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti, ktoré vám toto mohlo spôsobiť, a ďakujeme vám za trpezlivosť a pochopenie.

S pozdravom,
    Tím Lavdecor

• skokojnosť so všetkým

Tovar mi nebol doruceny

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Dobrý deň prepáčte za dlhšie vybavenie vašej objednávky je nám to veľmi ľúto na e-shope prebieha vypredaj skladov zo 70% zľavami a pre vysoký počet objednávok dochádza meškaniu zákazníkov na to upozorňujeme aj emailom ak tovar potrebujú rýchlo doma tak nás môžu informovať emailom alebo telefonicky radi takúto objednávku uprednostnime a vybavíme rýchlejšie aby bol zákazník spokojný prajeme vám všetko dobre veľa trpezlivosti krásny požehnaný deň s pozdravom a úctou Ivan Huťka

• Tovar zaplatený, vize ak chcem ušetriť na poštovnom, zaplatím na účet, ale to ze musím čakať na tovar tam písané nie je. Správa o meskani mi prišla až po úhrade. Také slovenské

Vid vyššie. Tovar stale nemám.

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Dobrý deň prepáčte za dlhšie vybavenie vašej objednávky je nám to veľmi ľúto na e-shope prebieha vypredaj skladov zo 70% zľavami a pre vysoký počet objednávok dochádza meškaniu zákazníkov na to upozorňujeme aj emailom ak tovar potrebujú rýchlo doma tak nás môžu informovať emailom radi takúto objednávku uprednostnime a vybavíme rýchlejšie aby bol zákazník spokojný prajeme vám všetko dobre krásny požehnaný deň a veľa trpezlivosti s pozdravom a úctou Ivan Huťka

• Klamú zákazíka

Pri nakupe daneho tovaru vám ukáže, že je dostupný, pritom to nie je pravda. Slúbia, že vám ho dodajú, ale viac sa neozvú. Čakam už 3 týždňe a stále nič neprišlo.

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Mila naša zákazníčka sme vám vďačný za váš názor. Produkt ktorý ste si objednali bol na objednávku mame to vyznačene pri každom produkte červenou farbou DORUČÍME DO 7-14 DNÍ jedna sa o pracovné dni. Zákazníka informujeme sms aj emailom že tovar je objednaný u nášho dodávateľa ako náhle bude na sklade budeme vás informovať o vybavení aj odoslaní objednávky nielen emailom sms ale zákazníkovi aj osobne voláme či je všetko v poriadku a informujeme že tovar dorazil a bude sa odosielať. Je nám veľmi ľúto že došlo k tejto situácii nedorozumeniu prehliadnutiu doby doručenia .Sme veľmi radi že ste u nás nakúpili prajeme vám všetko dobre váš tím LAVDECOR.

• Obchod mi po odoslaní objednávky oznámil, že tovar nemajú na sklade, že ho objednali u svojho dodávateľa. Žiaľ bez uvedenia dátumov, kedy by som tovar mohla obdržať.

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Dobrý deň milá naša zákaznícka sme vám vďačný za vás názor a je nám ľúto že ste nespokojná robíme všetko preto aby naši zákazníci boli spokojný. Produkt ktorý ste si objednali je na objednávku mame to vyznačene pri každom produkte červenou farbou DORUČÍME DO 7-14 DNÍ jedna sa o pracovne dni. Zákazníka informujeme sms aj emailom že tovar je objednaný u nášho dodávateľa ako náhle bude na sklade tak vás budeme informovať o vybavení aj odoslaní objednávky nielen emailom sms ale zákazníkovi aj osobne voláme či je všetko v poriadku a informujeme že tovar dorazil a bude sa čo v najkratšom čase odosielať. Prajeme vám všetko dobre váš tím LAVDECOR.

• Drahe postovne len jedina volba, tovar nebol skladom, dlho trvalo dodanie

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Dobrý deň. Je nám ľúto, že ste nebola spokojná ohľadom výšky dopravy, cenu máme nadstavenú na 3,50 eur s doručením na vašu adresu až k vám domov, čo je veľmi dobrá cena za dopravu pri dnešných nákladoch za cenu nafty. Cenu dopravy ešte dotujeme aby sme poštovné nemali až tak vysoké, robíme všetko, preto aby zákazníci boli spokojní. A čo sa týka dodania tovaru uvediem fakty - tovar ste si objednali 7.10. a objednávka vám bola doručená podľa presných informácii nášho prepravcu 11.10. , čo sú tri dni. Myslím, že je to štandardná doba dodania a ak máme všetko skladom, tak objednávka odchádza na druhy deň, čo vo vašom prípade nemuselo byť. Na e-shope máme dobu dodania vyznačenú červeným popisom - napríklad DORUČÍME DO 7-14 DNÍ, ale mohlo sa aj stať, že ste si objednali z položky, ktorú sme mali skladom ako posledné kusy a stane sa, že sú poškodené. Jedná sa väčšinou o drobnosti, ktoré sú z prírodného materiálu a sú krehké, čo bol aj možno váš prípad. Vždy sa snažíme situáciu vyriešiť a ponúkneme zákazníkovi buď nový podobný produkt alebo nejaké iné riešenie, aby bol zákazník spokojný, čo je pre nás veľmi dôležité. Prajeme vám všetko dobré a tešíme sa na ďalší váš nákup. Budeme robiť všetko preto aby ste bola spokojná. S láskavým pozdravom, tím LAVDECOR.

• Preslo uz 10 dni od objednania a stale objednavka nedorazila.
    • Velmi nespecificky cas prichodu kuriera (musim ostat doma cele 2 dni, kedze nemam ani orientacny cas)
    • Ziadna moznost sledovat zasielku

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

je nám to ľúto, že ste na Vašu
    objednávku museli dlhšie čakať, ale po prijatí objednávky sme
    Vás do troch dní kontaktovali a informovali Vás, že zásielka
    bude odosielaná (cez prepravnú spoločnosť SDS) v konkrétny deň,
    čo sa aj stalo... Prepravná spoločnosť prevezme balík
    od nás, informuje vás cez sms a emailom ohľadom doby
    doručenia. Vždy je možné sa s nimi dohodnúť o prípadných
    zmenách. Do budúcnosti, sa aj my posnažíme zlepšiť naše služby, čo sa týka tohto
    konkrétneho prepravcu a vždy doplniť číslo sledovania balíka, do emailu a sms aby si zákazník
    mohol skontrolovať, kde sa jeho zásielka pravé nachádza.
    Ďakujeme a prajeme Vám všetko len to
    dobré.
    S pozdravom, tím lavdecor

Objednala som 2 srdcia na hrob a 2 kríze, jeden z krížov je oveľa menší a úplne pokruteny ( vôbec sa nebude dať nadekorovat) z obchodu mi prišla odpoveď, že ďalší na výmenu nemajú.
    Nechápem, ako môžu poslať niečo, čo ani pred odoslaním neskontroluju. Chcela som to na dvojhrob babke a dedkovi, čiže pre mňa je jeden úplne nanič a druhý nepoužiteľný. Určite už neobjednam.

Dobrý deň pani Mirka,
    Ďakujeme za hodnotenie nášho obchodu.Mrzi nás,že ste s produktom neboli nespokojná.Čo sa týka toho krížu,on pokrútený nebol-keby áno jeho celkový tvar je deformovaný.S čím ste Vy nebola spokojná je hĺbka kríža.Bohužiaľ ide o sériovú výrobu kde sa kríže vyklápajú z foriem a konkrétne tento jeden nebol úplne dokonalý.Vo vnútri sa to však vždy sa prispôsobiť aby bol konečný výsledok jedinečný.Čo sa týka výmeny tovaru,dostali ste odpoveď,že aktuálne na sklade nie je kus, ktorý by sme Vám vedeli okamžite vymeniť.Kríže sme doobjednali a hneď ako budú skladom urobíme Vám výmenný balík a pošleme Vám kus ktorý je podľa Vašich predstáv.
    Ospravedlňujeme sa za komplikácie a želáme Vám všetko dobré.

Tovar nezhodny s obrázkami

Dobrý deň pani Mária
    ďakujeme za názor a hodnotenie nášho obchodu.Mrzí nás,že ste s tovarom neboli spokojná.Vo Vašej objednávke ste mali niekoľko druhov umelých kvetín a kvetináč.Každá z kytíc je zhodná s obrázkom,taktiež aj kvetináč.Niektoré z kytíc boli dokonca štylizované a fotené priamo u nás na predajni,čiže fotka je naozaj reálna a neskresľuje.
    Celú objednávku ste nám vrátili a my Vám vraciame peniažky na účet.
    Kolektív Lavdecor

Ozdobny veniec nesplnil ocakavanie. Umele dekoracie vyzeraju velmi lacno a su ulepene od lepidla. Zlakala ma 50% zlava.

Dobrý deň pani Monika,
    ďakujeme za Váš názor a recenziu nášho obchodu.
    Mrzí nás,že ste neboli s venčekom spokojná.Venček je kombinovaný ako z prírodných materiálov,tak aj z umelých.Keďže tieto komponenty sú umiestnené na telo venca tavným lepidlom,mohlo sa stať že na niektorých miestach bolo lepidla viac.
    V skutočnosti je však venček veľmi pekný a príjemný.Naozaj nám je veľmi ľúto,že ste práve Vy neboli spokojná.
    kolektív Lavdecor

• Pekne veci s nadychom domova

Vybavenie trva dost dlho, 1 produkt nebol vobec, ponukali mi pre mna v nevhodnej farbe, produkt som zrusila, co je pri platenej doprave nevyhoda, maju poslat sumu spat na ucet. Objednavka 21.5., dnes 11.6. zatial objednavka neprisla, ani peniazky. Plusom je, ze telefonicky ma kontaktovali 09.06., aby doslo k dohode. Ponukali hocico ine, avsak nemala som cas vhodne reagovat a tak radsej produkt anukuju a vratia peniaze. Tak si este pockam, nastastie objednavka nie je ako darcek.

Dobrý deň pani Ivetka,
    ďakujeme Vám za reakciu a hodnotenie nášho obchodu.
    Tovar z Vašej objednávky nebol na sklade u nás,ale u dodávateľa s dobou dodania 14 dní.Veľmi často sa stáva,že si zákazníci túto skutočnosť pri produkte nevšimnú a potom su smutní,že dlho trvá vybavenie objednávky ako takej.
    V prípade,ako bol tento Váš mal dodávateľ v čase objednania tovaru na sklade posledné kusy,museli byť poškodené,preto nám dodané neboli.Ponúkli sme Vám aletrantívu v inej farbe,ktorú sme mali hneď k odoslaniu.Táto alternatíva Vám však nevyhovovala a chceli ste balík odoslať a peniažky vrátiť na účet.Balík sa odosielal hneď po komunikácii s Vami,o čom ste boli informovaná.Nakoľko kuriér nerobí rozvoz cez víkend,bol Vám doručený v pondelok a následne na to vrátené peniažky na účet.
    Veľmi pekne Vám ďakujeme za nákup a dôveru,ktorú ste do nás vložili.
    Kolektív Lavdecor

Bolo uvedené, že je tovar na sklade pri tovare.
    Tovar som teda hneď vyplatila a následné mi bolo oznámené, že musím počkať, že momentálne nie je

Dobrý deň pani Anna,
    ďakujeme za reakciu a recenziu na náš obchod.
    Vo Vašom prípade a celkovo v prípade objednávok na nábytok nám systém automaticky vygeneruje e-mail s informáciou,že musíme tovar objednať u dodávateľa.Je to z toho dôvodu,že tento tovar máme na externom sklade a je potrebné zariadiť zvoz kuriérom priamo odtiaľ.Je to skôr informácia o tom,že tovar nebudete mať doma na druhý deň.
    Ďakujeme za porozumenie a želáme Vám všetko dobré,nech sa Vám darí.
    kolektív Lavdecor

• Rýchlosť odoslania
    • Napríklad umelé kvety vyzerajú veľmi realne
    • Dosť veci nebolo na sklade , pri produktoch kde sa mala dať vybrať farba, nakoniec na výber ani nebolo.
    • Jeden produkt mi bol čudne zabalený v inom produkte čo som si najskôr nevšimla, lebo by som to tam nehľadala. Keď som to rozbalila, produkt bol plný hmyzu, išlo o dekoračné pierka, ktoré sa rozozrane úplne rozpadli, zrejme aby to nebolo ihned bijúce do očí to vyriešili spôsobom, že tú vec zašili do inej. Navyše pri vyberaní pierok som si tým hnusom znehodnotila ďalši materiál na aranžmán. sortiment nemajú najlacnejší, takže toto bol nákup o ničom. Škoda peňazí.

Dodanie je skutočne rýchle, od zaplatenia som to na druhy deň mala kuriéra pri dverách aj s objednávkou, avšak prinajmenšom si treba precízne skontrolovať veci , v akom stave prídu. Veci vyzerajú reálne, kvety, mach, škoda toho, tešila som sa že som našla dobry obchod na materiál k aranzmanom, lebo to je ťažké najst. No škoda, budem hľadať ďalej...

Dobrý deň pani Michaela,
    ďakujeme Vám za názor a hodnotenie nášho obchodu.Čo sa týka Vašej objednávky,mali ste v nej kvietky crocusu,ktoré aj na stránke uvádzame,že máme aktuálne len v žltej a fialovej farbe.Vy ste si to asi nevšimli a požadovali ste farbu bielu.Telefonicky sme Vás kontaktovali a túto skutočnosť sme s Vami prebrali.
    V ponuke máme niekoľko tisíc produktov a nie je ani môžné aby sme mali skladom všetky položky.V prípade záujmu zo strany zákazníkov sme vždy ochotní tovar objednať s dobou dodania od 7-14dní,záleží od daného dodávateľa aká dlhá je dodacia doba.
    Čo sa týka pierok.Volali ste,že ste Vám pierka spolu s darčekom neposlali.Situáciu sme preverovali a následne sme Vás kontaktovali,že pierka máte zabalené medzi machovými vencami.Kolegyňky balia produkty čo najprecíznejšie a zároveň šetria miesto,preto sú niektoré výrobky balené v jednej bublinkovej fólii,aby ich zákazník pri rozbaľovaní našiel.Čiže to nebolo z dôvodu,ktorý uvádzate Vy-aby to nebolo do očí bijúce.
    Evidentne ste pierka našli,ak však boli poškodené nekontaktovali ste nás a neohlásili túto skutočnosť.Keby to tak bolo,situáciu automaticky riešime.Prekontrolovali sme všetky pierka,ktoré máme skladom,ani jeden kus nie je poškodený ani kontaminovaný hmyzom,preto si nevieme vysvetliť ako by sa mohlo stať,že práve tie Vaše kontaminované boli.Ani raz sa nám nestalo,že by sa niekto na tieto pierka sťažoval a to ich predávame už nejakú dobu.
    Veríme,že došlo len k nejakému omylu.Snažili sme sa Vás kontaktovať aj telefonicky a e-mailom,aby sme situáciu vyriešili,snáď sa nám to podarí.
    Kolektív Lavdecor

Momentalne od 12.1 je 26.1 a obchod nereaguje ani na dalsi mail ktory bol zaslany 24.1.,na stranke nebola pri objednavke informacia ze tovar nemaju skladom

Dobrý deň pani Monika,
    ďakujeme za Váš názor a recenziu nášho e-shopu.Systém máme nastavený tak,že vygeneruje tovar z objednávky,ktorý nie je skladom a zákazníkovi automaticky zašle e-mail s informáciou,že tovar z objednávky nie je skladom a musíme ho doobjednať u nášho dodávateľa.Na stránke máme ku každému produktu uvedené či je skladom alebo na objednávku,treba si to len dobre všímať,keď vkladáte tovar do košíka.
    Konkrétne vo Vašom prípade sa stalo,že sa pri e-maile,ktorý ste poslali,neukázalo,že odpisujete na správu,ktorú sme Vám zaslali my.Inak by sme na Vašu správu určite odpovedali.Za túto situáciu sa Vám ospravedlňujeme.
    Tovar Vám bol doručený v časovom intervale,ktorý zodpovedal dobe dodania.Na základe telefonického rozhovoru,ktorý sme spolu mali,ste boli s tovarom aj dodaním spokojná,prijali ste aj ospravedlnenie za neopovedanie na e-mail.
    Veríme,že sa v budúcnosti vyvarujeme takýmto nedorozumeniam.
    S láskavým pozdravom a prianím všetkého dobrého
    Kolektív Lavdecor

• obchod vôbec nekomunikuje. Vrátila som im tovar, ktorý nezodpovedal opisu, ani obrázku, peniaze mi stále nevrátili, ani nereagujú na e-maili.

Neodporúčam obchod. Síce rýchle dodanie tovaru, ale pokiaľ nie ste spokojný a vraciate tovar, tak obchod nekomunikuje. Veľmi nezodpovedné, verím, že sa mi ešte ozvú a vrátia mi moje peniaze, ktoré mi patria.

Dobrý deň pani Janka,
    ďakujeme za Vašu recenziu a názor.
    Peniažky Vám veľmi radi vrátime,len nemáme na základe čoho,keďže sme od Vás žiaden vrátený tovar zatiaľ neobdržali.Podľa Vašich slov,na základe nášho telefonátu,ste tovar vracali prostredníctvom slovenskej pošty bez doporučenia.V reklamačnom poriadku máme uvedené,že je potrebné zasielať tovar späť prostredníctvom kuriéra,nakoľko nám pošta nedoručuje korešpondenciu ani nezanecháva žlté doporučené lístky.
    Hneď ako budeme mať vrátený tovar u nás,obratom Vám peniažky poukážeme na Váš účet.