• Nádherný tovar
    • Skvelá komunikácia
    • Starostlivo zabalené

• Obchod o všetkom komunikuje, precízne zabalené veci

Veľká spokojnosť

• rýchlosť dodania tovaru, počúvanie zákazníka, ochota a rýchla komunikácia

• rychle dodanie, stihli dokonca do Vianoc :)
    • krasne dekorativne predmety
    • mila komunikacia

• rýchle dodanie, dobrá komunikácia s e-shopom, ochota

tovar bol doručený expresne rýchlo, veľká ústretovosť pri komunikácii o dodaní tovaru v dvoch zásielkách, kým sa čakalo na doplnenie chýbajúcich položiek, ktoré boli dodané tiež veľmi rýchlo

• Pekný tovar
    • Komunikácia

• Komunikácia TOP
    • Super rýchle doručenie

• s obchodom je dobrá komunikácia,rýchle vybavenie

spoľahlivý obchod

Reakcia obchodu Lavdecor.sk

Ďakujeme vám veľmi pekne za vašu úžasnú recenziu! Sme nadšení, že sa vám páčila naša komunikácia a rýchle vybavenie. Vaša spokojnosť je pre nás kľúčová a vaša pozitívna skúsenosť nás veľmi potešila.

Sme tu pre vás, aby sme zabezpečili plynulý a príjemný nákupný zážitok, a vaša spokojnosť je našou najväčšou odmenou. Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Naš tím zákazníckej podpory je vždy pripravený pomôcť vám s čímkoľvek, čo potrebujete.

Ešte raz veľké ďakujeme za vašu dôveru v nás. Tešíme sa na to, že vás budeme môcť obsluhovať aj v budúcnosti.

S pozdravom,
    Tím LavDecor