• Rýchle odoslanie a doručenie objednávky

Zásielka prišla v poriadku.

• rýchle jednanie a doručenie

• Spokojnost

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Veľký výber tovaru
    • Priaznivé ceny oproti konkurencii
    • Neviem povedať

• vyhodna cena

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• rýchle doručenie až domov

• Ceny
    • Body za nákup

• Super cena rychle dorucenie

Reakcia obchodu Landema.sk

Objednala som 3ks hnojivo na pelargonie. Prišlo mi hnojivo na balkónové kvety.
    Nikdy viac spoločnosť LANDEMA.

Dobrý den, paní Lukačovičová,
    velice se omlouváme, že jsme Vaši objednávku nedokázali vyřídit k Vaší spokojenosti. Správně jste se obrátila na naše reklamační oddělení, kde s Vámi záměnu zboží vyřídili.

• Nic

Reakcia obchodu Landema.sk

• Hlavne cena pozrela som vela obchodou ale ako vitaz boli prave oni chystam sa aj na dalsi nakup a aj s vybavenim a dorucenim som spokojna.

• Dobre

Reakcia obchodu Landema.sk

• dobra komunikacia, rychle dodanie, skvele ceny

• 1.nákup

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý výber produktov, rýchle dodanie, spokojnosť s komunikáciou.

• ochota dobre poradit

• dobrá komunikácia