• Dostupná cena

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Spokojná, odporúčam.

• A

Reakcia obchodu Landema.sk

nedošla mi kompletná Gardena Combisystem Sypací vozík 40 cm GARDENA 0420-20 mala tam byt násada podla objednávky

Dobrý den, paní Uhrinova,
    velice se omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti. Vy jste si však skutečně objednala kypřič trávníku bez násady a sypací vozík. Násadu jste si měla objednat zvlášť s ohledem na výšku své postavy. Dodali jsme Vám tedy přesně to, co jste si objednala.
    S pozdravem a přáním pěkného dne, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

• Rýchla reakcia

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Som rad ze niekto ponuka aj nahradne diely v dnesnej dobe a nemusel som generovat dalsi odpad

• rychlost dodania
    • nic

Reakcia obchodu Landema.sk

• žiadny problém,a hlavne prekvapivo rýchlo dovezené.

Reakcia obchodu Landema.sk

Prvý nákup v tomto e-shope, úplná spokojnosť!

Reakcia obchodu Landema.sk

• Nízka cena a skoré dodanie

Reakcia obchodu Landema.sk

• Klamali, že tovar je skladom a potom doteraz nadodali. Zaplatil som dopredu ale nikdy už od nich nič neobjednám.

Dobrý den, pane Bagalo,
    velice se Vám omlouváme, že jsme nedokázali vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti. Nicméně už v době objednání byla u Vámi objednávaného zboží poznámka "Skladem u dodavatele", což značí, že zboží nemáme skladem a musíme jej u dodavatele objednat. O této skutečnosti jsme Vás ten samý den, kdy jste objednávku vytvořil, také e-mailem informovali. Napsali jsme Vám, kdy zboží naskladníme. To jsme také dodrželi a ihned po naskladnění, jsme Vám zboží odeslali.

• z tejto stránky som kupovala zatiaľ len výrobky značky LEIFHEIT, výrobky sú kvalitné, majú veľkú odolnosť pri používaní
    • upratovať s týmito produktmi je radosť

• Ceny
    • Nic

Rýchla dodanie

Reakcia obchodu Landema.sk

• Najlepsia cena, rychle dodanie, dobra komunikacia

Odporucam nakup

• Dobrá komunikácia.
    • Rýchle vybavenie objednávky.
    • Rýchle dodanie (ešte skôr ako deklarovali pri zadávaní objednávky).
    • Objednávali sme už viackrát a určite ešte budeme.

Reakcia obchodu Landema.sk

Lacnejší tovar v porovnaní s konkurenciou
    Rýchle doručenie

Super obchod super ceny

Reakcia obchodu Landema.sk

• S obchodom som spokojny , vsetko islo ako swiss hodinky

Obchod je spolahlivy s velkym sortimentom a dobrymi cenami

Reakcia obchodu Landema.sk

dobrá informovanosť a dodržanie termínov