• dobré ceny tovaru
    • nebol rezervovaný box a zásielku som si musel presmerovať

Objednal som si zásielku do Alzaboxu, ale kuriér ju tam nemohol vložiť pretože nebola vytvorená rezervácia. Zásielku som si musel sám presmerovať. To bola taká jedna negatívna skúsenosť s eshopom, kde som kupoval prvý krát.

• Rychle dodanie, efektivna komunikacia (pravidelne som dostavala emaily o stave objednavky, takze nebol priestor na pochybnosti).

• vsetko bolo v poriadku, dobra komunikacia

tovar bol doruceny vcas, v poriadku.

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Všetko podľa popisu sedelo.

Reakcia obchodu Landema.sk

• Skoré vybavenie a informovanie odosielateľa o pohybe zásuvky...

• neserióznosť

Vo faktúre mám uvedený darček - mikrohandričku, ale v balíku nebola.

Dobrý den, pane Prošovský,
    velice nás mrzí, že jsme nedokázali vyřídit objednávku k Vaší spokojenosti. Pokud jste zjistil nějakou nesrovnalost ve své objednávce, měl jste se neprodleně ozvat na jeden z kontaktů, který je uveden na našich internetových stránkách (www.landema.sk). Určitě bychom toto nedorozumění dokázali napravit.

Dobré ceny a rýchle dodanie...

Reakcia obchodu Landema.sk

Sľubovali že do 4dni u vás doma.presli 2 týždne a stále nič.

Dobrý den, paní Hubčíková,
    velice nás mrzí, že jste nebyla se službami našeho e-shopu spokojená. V době, kdy jste tvořila svou objednávku, jste však jasně viděla, že jeden produkt ze své objednávky nemáme skladem. O této skutečnosti jsme Vás následně ještě jednou informovali a sdělili termín naskladnění. Jakmile jsme zboží naskladnili, ihned jsme ho odeslali. Bohužel už nemůžeme ovlivnit pružnost přepravní společnosti, která Vám dodala zboží později, než je běžné.
    Věříme proto, že případný další nákup bude již v pořádku. S pozdravem a přáním pěkného dne. Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Ak by napísali, že tovar dodajú o 7 dní tak nekupujem...

Dobrý den, pane Kobzo,
    svou objednávku u naší společnosti jste vytvořil v pátek pozdě večer. Hned v pondělí byla pracovníky naší společnosti zabalena a odeslána. Z tohoto pohledu nás Vaše nedoporučení pro ostatní zákazníky velice mrzí, jelikož z naší strany není možné služby přepravní společnosti jakkoliv ovlivnit, či dokonce zlepšit.
    Věříme, že případný další nákup bude již v pořádku. S pozdravem a přáním pěkného dne. Michal Rojšl, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

Všetko bolo v poriadku.

Reakcia obchodu Landema.sk

Výhodné ceny, spoľahlivosť a relatívne dlhšia dodacia doba z ČR do SR (5-6 dní)...

• Spolahlivý

Odporúčam, zásielka bola promptne vybavená

Reakcia obchodu Landema.sk

Najlepšie hrnce a panvice na svete, doručenie bezproblémové, vysoká dôveryhodnosť..

• Komunikácia
    • Ponúkajú tovar ktorý nemajú na sklade.

Dobrý den, paní Baltovičová,
    děkujeme za Váš nákup v našem internetovém obchodě. To, že e-shop nemusí mít zboží pokaždé skladem, se stát může a my toto zboží také máme na našich stránkách označeno "skladom u dodávateľa", což zákazník při objednávání jasně vidí. Musí tedy počítat s tím, že mu zboží dorazí později. O termínu naskladnění je navíc naší společností informován.

• rýchle vybavenie, spoľahlivé dodanie

Reakcia obchodu Landema.sk

• Všetko OK, podľa objednávky.

Nezistil som žiadnu.

Kladne

Reakcia obchodu Landema.sk

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Komunikácia