• V pohode
    • Slabsia komunikacia

• Neodporúčam!!! Nakúpil som granule, zaplatil a čakal som na doručenie ale o pár dní mi bez akejkoľvek reakcie prišli peniaze na účet.

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

volali sme spolu ohľadom danej objednávky kde sme vám situáciu vysvetlili a poslali nové bankové spojenie. Každopádne si dáme na to pozor v budúcnosti. Ďakujeme vopred za odpoveď.

kvalitnekrmivo.sk

Na Heureke najlacnejšie krmivo tejto značky. Doba dodania však veľmi dlhá.

• Darcek k nakupu uz zjavne nedavaju aj ked ho reklamuju
    • dlhe spracovanie objednavky (tovar na sklade)

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Pri nápore objednávok a expedícii , sa môže stať že sa darček nedopatrením do objednávky nedostane. Pre takéto situácie je dobré obrátiť sa na náš zákaznícky servis či už mailovo alebo telefonicky a bezodkladne sa tomu vieme venovať , prípadne nedodaný darček doposlať. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu , budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali.

kvalitnekrmivo.sk

keď som volal 7 dní po prijatí platby bolo mi povedané že tovar nieje skladom a že na ďalší deň odosielajú lebo už im má prísť rozvodom. keď som volal na 10 deň asi 5x nikto nedvihal. keďže som potreboval podstavec pod akvárium dosť surne a musel som ryby dať do menšieho akvaria lebo nemám doma nič čo unesie váhu 250kil objednal som ho tu. lenže polka rýb už mi zdochla a podstavec ešte stále nieje ani u kuriéra.... A obchod nevie odpovedať na rovinu...

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa, daná položka bola poškodená v preprave a museli sme ju na novo objednať o čom sme vás aj telefonicky informovali, čo spôsobilo aj dlhšiu dobu dodania. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

• Doba doručenia
    • Komunikácia

Tu platí že sa neoplatí vyberať si obchod podľa ceny.
    Tie maju najnižšie ale radšej si priplatím aj 10 eur ako znova objednať z tohto obchodu.
    Tobar objednaný 13.11., tovar označený skladom a dodanie od 1 do 5 dní. Vravím si fajn,bola streda,reku pondelok,najneskôr utorok to mám.
    Ale nič. Stredu 20.11. som písal im mail,bez odpovede,tak som volal,nedvíhali,volám znova zodvihli. Pýtal som sa na moju objednávku. Pán ma ubezpečil, že dnes to od nich odchádza zajtra to mám. Reku ok. Štvrtok 10 hodín, sms od kuriéra nikde, tak idem volať. Zodvihli na druhý krát, pýtam sa či objednávka včera odišla tak ajo sľúbili. Povedal že áno a tak som si vypýtal číslo zásielky aby som si to mohol overiť na stránke kuriéra. Pán mi povedal že mi ide hneď poslať číslo zásielky. Čakám hodinu a nič. Tak píšem mail, nech mi pošlú číslo zásielky. Bez odpovede. Až o pár hodín mi prišlo, že zásielka bola odovzdaná kuriérovi. Tak som zvedavý v akom stave a či vôbec v balíku budú produkty čo som objednal.
    Každopádne takáto komunikácia a klamstvá sú pre mňa a určite pre väčšinu neprípustné a myslím že táto firma ak niečo nezmení čoskoro skončí.

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Objednávka vám bola doručená. Podnikli sme rázne kroky k tomu aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie.

kvalitnekrmivo.sk

• tovar mi stale nebol dobruceny obkednavku som realizovala 11.11 dnes je 22.11 a objednavka stale nikde cize uz nikdy cez tento obchod nenakupim takisto komunikacia na bode mrazu kedze som im pisala aj emaily na ktore som do dnes nedostala ziadnu odpoved aj.na fb som im pisala odpisali po jednom dni a zatial nic nevyriesili ked som im niekolko krat pisala nech to prosim vyriesia ignoracia na spravy a tovar nikde najhorsia skusenost este nikdy som zo ziadnym eshopom tento problem nemala objednavala som prvy aj posledny krat

• Nedodanie komplet tovaru

Keďže mám dvoch psov tak aspoň ta miska čo dávali k objednávke nad 50€ sa mi hodila na kŕmenie a ani neposlali s tovarom a ani po konzultácii mailom ani doteraz..... To už o ten princíp ide.....

• 0
    • doručenie minimálne po týždni od objednania
    • neupozornenie na poplatok 1,5€ pri platbe na dobierku

Tovar pri platbe kartou odosielajú až po pripísaní peňazí na ich účet. Zvolil som teda alternatívu zaplatiť na dobierku, aby som mal granule čo najskôr doma. Objednal som v pondelok RÁNO, tovar prišiel o týždeň. Upozornenie o tom, že dobierka stojí 1,5€ nikde.

Nikdy viac, ďakujem za odfláknutú prácu, dúfam že čoskoro zaniknete.

• Tovar som zaplatila, doteraz nedorazil, NEODPORÚČAM !!! Nedvíhajú telefón, neodpovedajú na maily, celé zle!

• Lacný Tovar
    • Strašne dlhá doba doručenia. Od 6-18 balík ešte nemám

Najlacnejšie krmivo,dodanie do týždňa.

• Po tyzdni cakania na tovar skladom som sa ozval eshopu s tym kedy pride, ked som nedostal ziadnu odpoved, objednavku som zrusil.

Žiadna komunikácia , absolútne nereagujú a nekomunikujú. Po 2 týždňoch mi prišla.sms. od kuriéra že tovar bol zaslaný. Ďakujem neprosím. Na čo takýto ľudia chcú podnikať v službách? Popremýšľajte

• Žiadna komunikácia so zakaznikom. Zbytočne uvedené telefónne číslo.
    • Aj po zrušení objednávky tovar odoslaný
    • Dlhá dodacia doba. 1-5 dní je len napísané. Tovar skladom odoslaný po 10 dňoch.

Neodporúčam

• Tovar dodajú.
    • Žiadna komunikácia.Nikam sa nedovoláte na mail nikto nereaguje.

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Podnikli sme kroky k tomu aby sa podobné situácie neopakovali. Objednávka vám už bola doručená. Ďakujeme za pochopenie.

kvalitnekrmivo.sk

Web: Klamu, ponukaju tovar, ktory realne nemaju.

Email: Ked zacnu problemy, komunikovat prestanu, na vyzvy nereaguju.

Bonusovy darcek misku neposielaju.

TATO "FIRMA" U MNA SKONCILA!

• Neustále zavádza,vždy sa na niečo vyhovorí ,prečo nemôže tovar doručiť. Tovar objednaný 25.10. Volali sme ,mailovali sľuboval.Naposledy napísal 7.11.ospravedlňujeme sa. Objednávku vám budeme vedieť nakoniec poslať až zajtra nakoľko nám prišiel dodávateľ až teraz podvečer konečne... Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň ! Odvtedy na maily nereaguje,mobil nezdvíha. Ideme podnikať voči nemu ďalšie kroky.

Neobjednávať! NEDOPORUČUJEM!

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Tovar vám už bol doručený.

kvalitnekrmivo.sk

Objednal som granule 02.11. a dnes 13.11. mali akože prísť. Medzi tým som to urgoval telefonicky, najskôr, že majú problém s dodávateľom, potom s dopravcom a nakoniec ani nebrali telefón. Tak som to zrušil mailom a kúpil inde /na druhý deň od objednania/...

• Cena, velky vyber
    • Dlha dodacia doba, info linku nik nedviha