• Najnižšia cena na trhu. Dodanie v termíne.

na krmivo som čakala asi dva týždne aj to som musela urgovať .Misky ktoré som si objednala mi neprišli aj napriek tomu že mi ich zaúčtovali a pri preberaní tovaru som ich musela zaplatiť .Keby som mala dosť granúl tak vrátim celú zásielku naspäť .Neviem ale asi budem veľmi uvažovať či sa stanem Vašou stálou klientkou . Doteraz som roky brávala granule z Čiech ,ale teraz som sa rozhodla pre Slovenského dodávateľa no neviem či to bol ten správny krok .Ale aj po tejto nepríjemnej skúsenosti to ešte raz skúsim , želám pekný deň a prajem veľa spokojných zákazníkov ,možno budem medzi nimi aj ja .

• dobrá cena

• Odoslanie tovaru po 3 dňoch, tovar nedorazil ani po týždni od odoslania.

Síce dobrá cena produktov ale logistika akosi viazne

• vyhoda ziadna
    • tyzden cakam na tovar, ktory je udajne na sklade a potom ani nezdvihnu telefon. Nakupil som tu 2 krat - prvy aj posledny!

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

písali ste nám mail na ktorý sme vám promptne odpovedali. Žiaľ vašu objednávku sme skôr nedokázali vybaviť. Ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie, robíme maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali.

• Super!

• promptnosť, dorá komunikácia

• Sortiment
    • Komunikácia, spracovanie objednávky

Môj prvý nákup, hodnotím na základe toho.

Tovar objednany 25.9., vyplateny a doteraz nikde bez jedinej info, na maily nereaguju...

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za oneskorenú reakciu na mail. Objednávka vám bola doručená v minulom týždni :) Pre budúcnosť sa budeme snažiť aby sme tovar dokázali rýchlejšie expedovať , no žiaľ pri niektorých druhoch krmiva sme obmedzený výrobcom ktorý niekedy nedokáže pokryť dopyt na výrobu a preto sa dlhšie čaká. Ďakujeme za pochopenie a pevne veríme že, sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

• Najnizsia cena
    • Tovar skladom mi bol doruceny po 2 tyzdnoch

• možnost objednania pravidelneho doručenia - obchod mysli za zákazníka, úžasná vec

• pomerne nízke ceny
    • po 11 dňoch tovar stále nedoručený
    • obchod neodpovedá na email, ani telefónny hovor

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď na mail , mali sme toho viac a nedokázali sme obratom odpovedať na správy čo nás mrzí. Objednávka vám bola doručená ešte v minulom týždni. Pre budúcnosť sa budeme snažiť tovar zasielať rýchlejšie :) Ďakujeme za pochopenie.

kvalitnekrmivo.sk

Tovar som si zakúpila v nedeľu, hneď som aj platila kartou. Vôbec sa celý týždeň neozvali s tým, že nemajú tovar na sklade, že to bude dlhšie trvať. Až na môj druhý email reagovali. Krmivo ma prísť dnes po 10 dňoch. Keby toto viem zbehnem radšej do obchodu a kúpim ho normálne.

• Expedicia

Ak by som vedela ze tovar dostanem az na piaty prac.den objednala by som si inde. Navyse v piaty den ...pred vikendom som si musela ist osobne pre krmivo nakolko GSL nestihlo vybavit zasielku na rozvoz a granule by mi prisli az v pondelok.

príjemná komunikácia a rýchle dodanie

• Objednal som granule a ani za 3 az 4 dni neboli schopny odoslat tovar. Dovtedy keby mam Cakat na granule by psy aj hladom umreli

• Je desiaty den od objednavky a tovar nikde, ale hlavne, ze poslali dotaznik...po mojej tlf urgencii slubili, ze sa spatne ozvu ale zatial stale cakam...na tovar aj na odozvu...

Vážený zákazník,

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Vami objednaný tovar nestíha výrobca dodávať k odberateľom nakoľko je po ňom veľký dopyt. Vaša objednávka vám bude zajtra doručená. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

• Lacne
    • Kvalitne granule

I keď bol tovar skladom dodanie trvalo vyše týždňa

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie, s krmivom ORIJEN bol krátkodobý výpadok u distribútorov nakoľko sa jedná o exkluzívnu značku vyrábanú v Kanade kde žiaľ meškala expedícia do EÚ o čom sme vás aj informovali. Ďakujme za spätnú väzbu , ktorá nás posúva ďalej.

kvalitnekrmivo.sk

Objednala som si dva kusy tetra aqua safe , zaplatila a prisiel mi len jeden kus!
    Pisala som im a nikto nema ani zaujem komunikovať a riešiť to.
    Obchod Neodporúčam