• doba dodania
    • doba dodania
    • komunikácia

21.2.2020 objednané a zaplatené prevodom. Prevod trvá dva - tri dni ... Mne napísali 27.2.2020 že obdržali moju objednávku a 3.3.2020 vybavená a odosiela sa.... Dnes je 13.3.2020 peniaze majú a krmivo nikde!!!! Nikdy viac!!! Predtým som objednával z Prahy a doručené do 3 dní. Som veľmi sklamaný.

• Prehľadná stránka
    • Dobré ceny
    • Super produkty
    • Slabá komunikácia so zákazníkom
    • Pri produktoch majú napísanú inú dodaciu dobu aká reálne môže byť
    • Neupozornia v prípade dlhšieho dodania, musíte sa dožadovať informácií

Proukty sú v poriadku, aj doručenie na adresu bolo fajn. Ale objednávku odoslali až o 15 pracovných dní!!! To naozaj nerátam víkendy. A to som si schválne pozerala dostupnosť produktov a dĺžku dodania.
    Najhoršie na tom bolo, že sa vôbec neozvali. Až na môj podnet, kedy som už naozaj nevedela, čo sa deje. Samozrejme všetko vyplatené vopred.
    Takže psíkom som musela objednať granule medzičasom inde ( dodané do 2-och dní), lebo by asi umreli od hladu dovtedy.
    Ak vopred rátate s dlhšou dobou dodania je všetko okej. Produkty sú kvalitné.

• prijateľné ceny
    • dlhé čakanie na všetko
    • nulová komunikácia so zákazníkom

obchod určite neodporúčam, už sa to ťahá od 17. novembra, ešte doteraz mi neboli vrátené peniaze zo zrušenej objednávky pred desiatimi dňami a komunikácia na bode mrazu, radšej neplatiť vopred lebo vrátenia sa nedočkáte, dúfam že ja sa dočkám, takéto jednanie pri objednávaní sa mi ešte nestalo

• Kvalita
    • Trošku dlhšia dodacia doba

• Lacný Tovar
    • Strašne dlhá doba doručenia. Od 6-18 balík ešte nemám

• Žiadna komunikácia so zakaznikom. Zbytočne uvedené telefónne číslo.
    • Aj po zrušení objednávky tovar odoslaný
    • Dlhá dodacia doba. 1-5 dní je len napísané. Tovar skladom odoslaný po 10 dňoch.

Neodporúčam

• Cena, velky vyber
    • Dlha dodacia doba, info linku nik nedviha

• moznost zadat pravidelnost dorucenia v roznom intervale
    • moznost menit dorucovany tovar
    • najnizsia cena z internetoveho obchodu

Ziadna

• dobré ceny

veľmi dlhá doba spracovania a vybavenia objednávky. Síce majú dobrú ponuku výrobkov, ale veľa z nich nie je na sklade, alebo sú úplne nedostupné a predsa ich majú v ponuke. Už čakám 8 pracovných dní (pracovných! nie kalendárnych) a balík ešte stále nikde. O tom ani nehovorím, že objednávka bola zaplatená dopredu

• Dobrá cena
    • Mizerná komunikácia
    • Dlhé dodanie

• S obchodom aj tovarom som maximalne spokojna. Bezkonkurencne ceny,ustretovost-mozem len odporucat.

• Dobry výber
    • Rýchle vybavenie objednávky
    • Dobre ceny

• Najnižšia cena na trhu. Dodanie v termíne.

• dobrá cena

• Najnizsia cena
    • Tovar skladom mi bol doruceny po 2 tyzdnoch

• pomerne nízke ceny
    • po 11 dňoch tovar stále nedoručený
    • obchod neodpovedá na email, ani telefónny hovor

Reakcia obchodu Kvalitnekrmivo.sk

ospravedlňujeme sa za oneskorenú odpoveď na mail , mali sme toho viac a nedokázali sme obratom odpovedať na správy čo nás mrzí. Objednávka vám bola doručená ešte v minulom týždni. Pre budúcnosť sa budeme snažiť tovar zasielať rýchlejšie :) Ďakujeme za pochopenie.

S pozdravom,

kvalitnekrmivo.sk