• Nespolahlivost
    • Klamanie

Velmi zla skusenost nedorazil mi kompletny tovar,opakovane ma klamali ci mailom alebo telefonicky. Okradli o peniaze ! NEODPORUCAM

• pekný eshop
    • Majú divné vianočné súťaže, že pred vyhodnotením ich radšej vymažú :)

Radšej by som neriskovala nákup v eshope, ktorý urobí vianočnú súťaž o 30 cien, v hodnote cez 5000 e a potom to zmaže bez infa :( :D

• Úplne zle

Veľmi zle!
    Objednal som si tovar a hneď zaplatil cez internet, lebo platba na dobierku je príplatok 1,50€. Už týždeň naň čakám, že mi aspoň niečo odpíšu. Nedvíhaju telefón, neodpovedajú na mail. Tiež som súrne potreboval krmivo pre psa. Teraz musím dostať peniaze späť.
    Nenechajte sa nachystať aj vy. Neodporúčam objednávať z tohoto e-shopu

• Objednala som prvý krát z tohto obchodu krmivo pre psa,bolo dostupné aj c3na bola dobrá
    • Dňa 6.12. som urobila objednávku, dňa 14.12.Som písala mail, že aby skontrolovali platbu, že určite ju už museli obdrzat, dnes je 17.12. a ani odpoveď, ani tovar nedorazil. A súrne som potrebovala krmivo pre psa. Neviem, čo si myslieť..

Od objednávky 6.12. do teraz 17.12. tovar nedorazil , neviem, co sa deje s objednávkou, nik ma neinformuje

• Komunikacia 0 bodov ako mailom tak aj telefonicky.. Raz odpisali a raz zdvihli telefon.. ked zistili ze sa jedna o reklamaciu za nedodany tovar tak uz viac neodpisali a ani nezdvihli telefon..

Maximalne lutujem nakup v tomto e shope a neodporucam ho !
    Objednavala som tovar 14.11 a tovar bol skladom.. Prisla mi len polovica z objednavky... S tym ze sa mi podarilo skontaktovat s nimi.. slubili ze jasne, tovar doposleme.. a do teraz nic.. ani obraz ani zvuk.. na mail neodpisuju, telefon nedvihaju..
    Do dnesneho dna 17.12 nemam ani tovar ani peniaze! Samozrejme tovar mam vyplateny!
    Za mna urcite tento obchod neodporucam!

Od mojej objednávky a úhrady platby uplynuli tri týždne a tovar nebol doručený. Od predajcu nemám žiadne info, kedy mi bude doručený. Telefóny nedvíhajú.

• Nízke ceny
    • Neskutočne dlhá dodacia lehota
    • Nemajú poňatia čo komu balia
    • Nevedia kde dali balík
    • Nevedia kde sa stala chyba
    • Komunikácia 0 bodov
    • Len sľuby a činy žiadne

Od 15.11. čakám na granule... po 10 dňoch som tam volala čo sa deje, tak vraj sa na sklade musel balík zatulať že zistí a odstráni problém... 9.12. mi prišiel úplne iný balík (zo 7kg granúl sa stali 0.9 kg kapsičky) na maily nereagujú, po telefóne vymletý pán len sľubuje a ospravedlňuje sa... Nič neriešia, dúfam, že mi aspoň vrátia peniaze... Keby sa človek spolieha na nich tak je náš kocúr mŕtvy od hladu... Mali by ich zrušiť bandu babravú

• Info tel. daného obchodu nikto neberie.
    • Komunikácia zlá .

Objednávka bola odoslaná a zaplatená 28.11.2019. Až po písomnom vyrozumení s našej strany odpísali nám na mail 4.12.2019 , že objednávka bola spracovaná. 3.12 a 4.12.2019 nikto neberie info tel. Dnes 9.12.2019 zasa nikto neberie tel. . Napísali sme im znova mail, čakáme odpoveď. Komunikácia žiadna

• prijateľné ceny
    • dlhé čakanie na všetko
    • nulová komunikácia so zákazníkom

obchod určite neodporúčam, už sa to ťahá od 17. novembra, ešte doteraz mi neboli vrátené peniaze zo zrušenej objednávky pred desiatimi dňami a komunikácia na bode mrazu, radšej neplatiť vopred lebo vrátenia sa nedočkáte, dúfam že ja sa dočkám, takéto jednanie pri objednávaní sa mi ešte nestalo

14 dni neviem co je s objednavkou!!!

• nenamahali sa odpovedat na maily

super

• Kvalita
    • Trošku dlhšia dodacia doba

vyberal som bchod na zaklade rychlosti dorucenia tovar bol skladom dodabnie 1-5 dni. objednané 18.11 doručené 2.12 mne to vychádza na 11 pracovných dni

objednavka stornovana

Som veľmi spokojný :)

• Rýchle dodanie,

• Dlhá dodacia doba

Už čakáme 11 dní na granuly...

• Rychle dodanie