• nedosiel tovar a ani mi to neoznamili

stoličky nedorazili ani po dlhšom čase od objednavky a ani nebola žiadna info od predajcu

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

doba doručení vaši objednávky je mezi 2 až 4 týdny. Židličky se vyrábí až na základě vaši objednávky. U těchto produktů je velký výběr čalounění i barevného provedení. Navíc byly i vánoční svátky a proto byl termín opravdu až ty 4 týdny. Dle informací zítra bude Vaše objednávka doručena a řidič vám sdělil přibližný čas doručení. Věříme, že i přes toto delší prodlení budete se židličkami spokojeni.

Děkujeme vám za Vaši zpětnou vazbu.

S přáním krásného dne tým e-shopu Království křesel s.r.o.

• Objednal som si stoličky s hnedým poťahom a a prišli mi z poťahom sivým
    • Nehodia sa mi z estetického hľadiska

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

tato recenze nás velmi mrzí. Opravdu došlo k pochybení a záměně židlí, kdy vám bohužel řidič předal špatnou krabici. Hned jak jste nám napsal, situaci jsme začali řešit a do dvou dnů jste měl vámi objednané židličky doma. Doufáme, že i přes toto nedorozumění si u nás zase vytvoříte objednávku.

S přáním krásného dne

Pavla Sikorová
    Asistentka prodeje
    Království křesel s.r.o.

dlhá čakacia doba

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme vám za sdílení zpětné vazby. Je nám líto, že u vámi vybraného zboží se posunul termín naskladnění. Jedná se o vyjímečnou situaci, za kterou se velice omlouváme. Tato situace i nás velice mrzí. Za vaše počkání na objednávku uplatníme dle naší domluvy slevu. Díky vaší zpětné vazbě se můžeme dále zlepšovat.

Tým e-shopu Království křesel s.r.o.