• Doručenie tovaru v dohodnutom termíne. Tovar kvalitne a bezpečne zabalený aby sa nepoškodil pri preprave.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za Vaše hezké a kladné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni :)

Krásný den přejeme

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie, kvalitný nábytok

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme vám za kladné hodnocení a jsme potěšeni s vaší spokojenosti. Vaše hodnocení je pro nás důležité, děkujeme za něj. Věříme, že jídelní set vám bude dloužit po dlouho dobu.

Krásný den vám přeje

Pavla, zákaznický servis

• Skvelá komunikácia
    • prehľadný obchod
    • dobre ceny
    • kvalitný materiál
    • K posteli chýbalo dosť veľa srubiek a podloziek, museli sme dokupovať a navyše boli také ktoré sme nepotrebovali podľa návodu .

Určite sa oplatí objednať tovar , je kvalitný a sedí podľa popisu

• kvalitne vyrobeny produkt

• Dobrá cena
    • Kvalitný výrobok
    • Príjemná komunikácia

• Reakcia na otázky pred nákupom do dvoch hodín napriek večerným hodinám = po štandardnej pracovnej dobe
    • Posteľ z kvalitných materiálov, nie to čo kúpite z Poľska
    • Jediné mínus je za návod na zostavenie postele, čo ale nieje mínus pre obchodníka ale výrobcu. Z jedného obrázku nieje možné pochopiť postupnosť zostavenia postele. Srobi popísané len pri schodíkoch, napriek tomu, že v balení stále ostali dva druhy srobov. Posteľ zostavená za 3hod, no v reále, teraz keď viem zvoliť inú postupnosť je to poskladatelne do 2 hodín.

Obchod odporúčam, všetko prebehlo bez akýchkoľvek komplikacii