Vsetko ok , akurat dorucenie hovorim vsade pisem vsade ze volat hodku pred. - dobry den. Ja uz som tu.....klasika kurieri

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

mrzí nás, že při doručení došlo ke komplikacím a řidič vás neinformoval, tak jak měl. I přes toto menší nedorozumění jsme rádi, že byla objednávka v pořádku doručena. Děkujeme, že jste si našel čas a napsal nám hodnocení. Velice si toho ceníme.

tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Tovar dorazil v poriadku a včas, kuchynský stôl vyzerá krásne. Rozhodne odporúčam.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za krásné a pozitivní hodnocení. Velice si vážíme chvilky, kterou jste nám věnoval a zanechal nám kladnou recenzi.

tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Jednoznačne odporúčam.. tovar je neskutočnýcelý eshop, servis ohľadom objednávky je skvelý, informujú včas a kuriér veľmi milý...perfektný eshop

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Velice si vážíme vaší zpětné vazby a spokojenosti s našim e-shopem. Křesílko Zora vám bude věrným společníkem po dlouhá léta.

Krásný den přeje tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Celkom rýchle doručenie.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Každá kladná reakce našich zákazníků nás velmi těší.

• Veľmi dobrá komunikácia

Skvelý kuriér výborná komunikácia s tovarom som spokojná vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

velice děkujeme za kladnou recenzi a krásné hodnocení. Děkujeme, že jste si udělala chviličku a nechala nám zpětnou vazbu. Věříme, že s jídelním setem budete velice spokojená.

S přáním hezkého dne

tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Som veľmi spokojná, tovar je presne taký ako na fotke. Dodanie prebehlo v poriadku. Vrelo odporúčam

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

Krásnou neděli přejeme a moc děkujeme za krásná slovíčka. Velice si ceníme, že jste nám zanechala pozitivní recenzi a těšíme se z Vaší spokojenosti ze zakoupeného jídelního setu.

Děkujeme.

tým e-shopu www.kralovstvikresel.cz

• Oceňujem rýchlosť vybavenia objednávky.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme, že jste si udělala chviličku a napsala nám kladné hodnocení. Velice si toho vážíme. Zakoupená knihovna vám určitě bude sloužit dlouhou dobu.

tým e-shopu www.kralovstvikresel.cz

bola som spokojná s nákupom. Ochotný p. šofér mi doniesol tovar až do bytu.
    Ľ

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

vaše kladné hodnocení nás potěšilo, velice vám za něj děkujeme. Jsme rádi, že jste byla spokojena s celým průběhem vašeho nákupu od objednání až po doručení . Za celý náš tým vám přeji spokojenost se zakoupeným jídelním stolem.

tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Objednane dve kuchynske drevene stolicky. Stolicky su velmi pekne. Jedna prisla trochu poskodena, to sa moze stat, ale s reklamaciu nebol vobec problem. Odoslali mi novu stolicku a poskodenu odviezli. Velmi prijemna a bezproblemova komunikacia. Obchod odporucam, mala som dobru skusenost. Nebudem vahat nakupit znova.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

moc nás potěšila vaše kladná recenze a hodnocení. Ceníme si toho, že i přes zádrhel s poškozenou židličkou, jsme si od Vás vysloužili krásné hodnocení. Někdy se opravdu může stát, že se něco pokazí a není vše tak, jak má být. Ale vždy se snažíme dát vše co nejrychleji do pořádku.

tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

• Som spokojná s tovarom aj s prístupom personálu

Flexibilita, kvalita

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme Vám kladné hodnocení. Velice nás těší, že jste s nákupem u nás spokojená a věříme, že vybrané židle BOS Vám budou sloužit po dlouhá léta.

Krásný den přeje tým e-shopu www.kralovstvokresiel.sk

Skvela konzumácia a rychle dodanie , som velmi spokojná aj s kvalitou

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za krásná slovíčka a pochvalu. Jsme velice rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojena a věříme, že vámi zakoupený jídelní set vám bude sloužit po dlouhé roky.

• Som velmi spokojna

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme vám za vaši kladnou recenzi. Jsme velmi potěšeni, že zavládla spokojenost s celým průběhem vašeho nákupu od OBJEDNÁNÍ po DODÁNÍ až k vám. Velmi si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v naše služby.

tým e-shopu www.kralovstvikresel.cz

dobrá komunikácia aj cez internet aj cez telefón

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za kladné hodnocení a za doporučení. Jsme moc rádi, že vše proběhlo v pořádku. Budeme rádi, když k nám opět nakouknete a případně zase nakoupíte. S nákupem Vám vždy pomůžeme a poradíme.

Krásný den.

Tým Království křesel s.r.o.

• nedosiel tovar a ani mi to neoznamili

stoličky nedorazili ani po dlhšom čase od objednavky a ani nebola žiadna info od predajcu

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

doba doručení vaši objednávky je mezi 2 až 4 týdny. Židličky se vyrábí až na základě vaši objednávky. U těchto produktů je velký výběr čalounění i barevného provedení. Navíc byly i vánoční svátky a proto byl termín opravdu až ty 4 týdny. Dle informací zítra bude Vaše objednávka doručena a řidič vám sdělil přibližný čas doručení. Věříme, že i přes toto delší prodlení budete se židličkami spokojeni.

Děkujeme vám za Vaši zpětnou vazbu.

S přáním krásného dne tým e-shopu Království křesel s.r.o.

• Ochota

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za kladnou recenzi. Těší nás Vaše spokojenost. Věříme, že se židle líbí a určitě vám budou sloužit po mnoho let.

Pavla Sikorová
    Asistentka prodeje
    Království křesel s.r.o.

Objednávka prebehla úspešne.tovar doručený pred termínom dodania

Milý zákazníku,

děkujeme vám za pozitivní zpětnou vazbu, které si velice vážíme! Jsme moc rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a budeme se těšit třeba zase někdy příště :-)

S pozdravem a přáním pěkného dne
    Pavla z www.kralovstvokresiel.sk

• Doručenie tovaru v dohodnutom termíne. Tovar kvalitne a bezpečne zabalený aby sa nepoškodil pri preprave.

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme za Vaše hezké a kladné hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste byli s nákupem u nás spokojeni :)

Krásný den přejeme

• Dobrá komunikácia, rýchle dodanie, kvalitný nábytok

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

děkujeme vám za kladné hodnocení a jsme potěšeni s vaší spokojenosti. Vaše hodnocení je pro nás důležité, děkujeme za něj. Věříme, že jídelní set vám bude dloužit po dlouho dobu.

Krásný den vám přeje

Pavla, zákaznický servis

Maximálna spokojnosť, stoličky sú krásne, kvalitné, pevné, poťah taktiež kvalitný a pevný. A to všetko za rozumnú cenu, a doba dodania dodržaná...fakt odporúčam

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

vaše nádherné hodnocení nás zahřálo na srdíčku, velice vám děkujeme za tak krásná slovíčka. Jsme velmi potěšeni, že jste byla spokojena s celým průběhem vašeho nákupu od objednání až po doručení k vám. Velice si vážíme vašeho hodnocení a důvěry v náš e-shop. Za celý náš tým vám přeji spokojenost se zakoupenými židličkami.

Pavla, váš zákaznický poradce

• Pestrá ponuka tovaru

Reakcia obchodu Kralovstvokresiel.sk

velice děkujeme za kladné hodnocení. Věříme, že s jídelním setem budete velice spokojeni.

Pavla Sikorová
    Království křesel s.r.o.