Ze vraj dorucenie do 14 dni, ale doteraz (8.5.2024) som objednany tovar nedostal, nemam ani ziadne info ohladne dorucovania. Podotykam, ze objednany tovar mal status "skladom".

• dodacia lehota na internete nezodpovedá skutočnosti

• nekvalita zásuvkoveho kontajneru

• zlý prepravca

• Tovar dorazil hrdzavý. Čakám na výmenu.

• Velmi zla komunikacia so zakaznikom

• Na stojane jedna trubka v spodnej časti je ohnutá nie je rovná. Jednotlivé zvary sú z estetického hľadiska nekvalitné jednoducho sú škaredé. Za tú cenu som očakávala kvalitnejšie prevedenie.

• Tovar prišiel.
    • Platba faktúrou po príchode tovaru.
    • Vždy sa dalo dovolať.
    • Omeškanie tovaru bez informovania a zdôvodnenia.
    • Tovar prišiel poškodený.
    • Dodacia doba bola 1az 2 kalendárnych týždňov , a už čakám 4 týždeň a zatiaľ ešte stále čakám .

• Ak sa produkt ponúka mal by byť dostupný na sklade.Zaťial kvalitu produktu neviem hodnotiť,nakoľko tovar ešte nemám.

• tovar mi nedorazil nikto ma nekontaktoval

Zbytočne objednávať tovar nedorazil a z obchodu ma nikto nekontaktoval

• Tovar som objednal 28.1.bolo na stránke písané doručenie do 4 týždňov. Dodnes nemám info a už je to 5ty týždeň a žiadne info?

• nezabezpecena dodavka tazkeho tovaru do lekarskej ambulancie.

: ) stačí porovnať komunikáciu kovotypu s konkurenciou...
    plno balastu bez reálnej snahy o obchod

• Tovar objednaný cca 1,5 mesiaca a nič. A keď som volal čo je z objednávkovom tak pán bol ešte arogantný že či už mi niekto volal že si môžem objednávku vyzdvihnúť.

Od zaplatenia tovaru uplynulo 35 dní - za toto obdobie ani nedorazil tovar, ani neprišla žiadna správa v akom stave je objednávka.

Komunikácia na zlej úrovni

tovar ktory som dopytoval bol na webe napísany ,ze k odberu ihned, a po potvrdení objenávky ,nam bolo oznamene ze dodacia doba 2-4 tyzdne !!!!!

Nikto sa mi ani len neozval v akom stave sa nachádza moja objednávka. A to prešli dva týždne. Namiesto toho mi príde mail, aby som hodnotil obchod. Nuž ako mám vyplniť tieto otázky; “Aká je moja celková spokojnosť s obchodom?”, “Ako som spokojný s dĺžkou dodacej lehoty?”, “Ako hodnotím kvalitu komunikácie obchodu?”

• Dodanie tovaru neprebehlo. Objednavka bola vystavená 28.12.2019.