všetko sa mi páči doprava nábytok len by ste mohli označovať tie dosky aby sa to ľahšie skladalo ináč super ceny aj je to pekne

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu recenziu a spätnú väzbu. Sme radi, že ste spokojná s našimi cenami a kvalitou nábytku. Ospravedlňujeme sa za prípadné komplikácie pri skladaní nábytku. Vašu pripomienku o označovaní dosiek berieme na vedomie a budeme sa snažiť zlepšiť tento aspekt pre jednoduchšiu montáž v budúcnosti.

S pozdravom tím Kondela

neviem čo mám ohodnotiť keďže na tovar "do 48 hod u vás" už čakám vyše týždňa a už mám hodnotiť...ohodnotím ho neskôr

Reakcia obchodu Kondela

preverili sme stav Vašej objednávky. Vaša objednávka bola vytvorená dňa 11.06.2024 s doručením na predajňu.
    Tak, ako uvádzame v obchodných podmienkach aj v potvrdzujúcom e-maili o objednávke, tovar na Vami vybranú
    predajňu Vám bude zaslaný do 7 pracovných dní od zaevidovania úhrady. Peňažné prostriedky od Vás nám boli na náš účet pripísané dňa 12.06.2024 a objednávka Vám bola automaticky pustená na expedíciu. Dňa 18.06.2024 Vám bola objednávka doručená na predajňu. Tým pádom sme dodržali všetky podmienky, ktoré uvádzame na našom eshope.
    V prípade, že v budúcnosti chcete mať svoj tovar do 48 hodín, je potrebné si v objednávke vybrať doručovanie na adresu.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň.
    S pozdravom tím Kondela

uz mam mnoho vyrobku od vas a jsem spokojena

Reakcia obchodu Kondela

chceli by sme Vám v prvom rade poďakovať, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie.
    Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že ste spokojná.

Odporúčam

Dobrý deň!

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a tovarom.

Pekna skrina. Dakujem

Dobrý deň!

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s naším tovarom.

S pozdravom tím Kondela

Zlý,nekvalitný tovar,zbytočne vyhodené peniaze za sedačku,farba nesedí ako som objednala,sroby tiež nesedeli do nožičiek,museli sme improvizovať,čím sa akože dáva dokopy tá sedacka tie zarezy to bola jedna katastrofa,budeme musieť kupovať novú sedačku len toľko už nikdy viac kondela

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste, a preto nás veľmi mrzí Vaša skúsenosť. Zo zákona máte 14 dní na odstúpenie od kúpno - predajnej zmluvy alebo máte možnosť
    tovar reklamovať. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom vrátenia tovaru nás prosím kontaktujte na našej infolinke
    02 40 100 100, kde Vám ochotne pomôžeme. Ak si vyberiete možnosť tovar reklamovať je potrebné si vypísať reklamačný protokol https://reklamacie.kondela.sk/nova-reklamacia/ a počkať na vyjadrenie reklamačného oddelenia. V prípade ďalších otázok kontaktujte naše reklamačné oddelenie na e-maili: [email protected]

S pozdravom tím Kondela

• Pekný nabytok ,dobré ceny ,spoľahlivý obchod ,všetko príde vždy rychlo,vždy všetko skladom netreba vyčakavať ako u iných predajcov

Dobrý deň!

Ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám recenziu. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s našimi službami a tovarom.

S pozdravom tím Kondela

• Objednala som si porcelánovú ,sadu a kuriér mi doniesol ,3 rozbité taniere..ale majú krásny tovar.

A sú ústretoví,keď máte reklamáciu.

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme, že ste si našli čas a pridali nám hodnotenie. Spokojnosť našich zákazníkov je u nás na prvom mieste, a preto nás veľmi mrzí Vaša skúsenosť. Mrzí nás vzniknutá situácia a skutočnosť, že objednaný tovar k Vám prišiel poškodený. Zo zákona máte možnosť tovar reklamovať. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom reklamácie tovaru nás prosím kontaktujte na našej infolinke 02 40 100 100, kde Vám ochotne pomôžeme. Ak si vyberiete možnosť tovar reklamovať je potrebné si vypísať reklamačný protokol https://reklamacie.kondela.sk/nova-reklamacia/ a počkať na vyjadrenie reklamačného oddelenia, ktoré má na to 30 dní.

• dobré ceny,rýchlosť doručenia

S pozdravom tím Kondela

• V stredu večer som si objednala sedačku s dodaním v pondelok, už vo štvrtok ráno som dostala potvrdzujúcu sms o pondelkovom dodaní, v piatok mail a dokonca mi aj volali. V nedeľu (deň pred dodaným) mi tiež volali, že na druhý deň dostávam tovar :)
    • Dodanie bolo presne vtedy, keď to bolo sľúbené ráno o 8.00
    • Korektné jednanie, rýchle dodanie a kvalitný tovar - odporúčam!

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si vybrali náš obchod pre Váš nákup. Sme veľmi radi, že ste boli spokojná s našimi službami a že sme splnili vaše očakávania ohľadom dodania a kvality tovaru. Vaša pozitívna skúsenosť a spokojnosť sú pre nás prioritou. Vaše odporúčanie si veľmi vážime a dúfame, že sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

S pozdravom tím Kondela

• Zariadila som celý byt z Kondely od matracov až po skrine a predsieň s gaucom. Veľká výhoda obchodu spočíva v priaznivých cenách, ale treba mať na pamäti, že nábytok je užší, menší, ľahší, napr. Veľká skriňa za 200€ má stredovú časť síce obrovsku, ale postranné dvierka sú úzke a keď som tam do nej zapratala zimné bundy a šaty. Nezmestí sa všetko, preto som objednala predsieňovu skriňu. Gauč je napr. veľmi tvrdý. A pod.
    • Dobre čitateľne návody, ktoré nájdeme aj na web stránke
    • Pohodlný nákup, dá sa vybrať aj dátum kedy tovar príde
    • Objednala som tovar aj zanovny, tovar, ktorý bol so zľavou a vyzerá ako nový, ale ochranné obaly boli po toľkých presunoch úplne na malé guličky (myslím polystyrén)
    • Cena dopravy
    • Nie je veľa z čoho vyberať na webe ako napr. v inom obchode
    • Kúpila by som aj jedálenské sety ale slabý výber a ceny, treba našetriť

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu recenziu a za to, že ste si vybrali náš eshop pre zariadenie vášho bytu. Veľmi si ceníme Váš čas a spätnú väzbu. Teší nás, že ste ocenili naše priaznivé ceny, čitateľné návody a pohodlný nákupný proces s možnosťou výberu dátumu doručenia. Mrzí nás, že niektoré produkty nevyhovovali vašim očakávaniam. Naším cieľom je neustále zlepšovať kvalitu našich výrobkov a rozširovať náš sortiment.

Všetko bolo OK.

Reakcia obchodu Kondela

Spokojnosť našich zákazníkov je u nás prvoradá a preto nás nesmierne teší, že všetko bolo v poriadku.

S pozdravom tím Kondela

• Velmi rýchle doručenie, niekoľko násobné kontaktovanie ohľadne doručenia

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za Vašu recenziu! Sme radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia. Naším cieľom je vždy udržať zákazníkov informovaných o stave ich objednávky.

• Spokojná s vybavením objednávky

S pozdravom tím Kondela

Tovar bol slabo zapáskovaný na koncoch komínovej krabice a preto sa koniec otvoril pri preprave. Našťastie sa jednalo len o plastové podložky pod stoličku, ktoré nie sú náchylné na poškodenie.

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za Vašu recenziu a upozornenie. Mrzí nás, že tovar nebol dostatočne zapáskovaný. Vašu pripomienku sme zaznamenali a budeme sa snažiť zlepšiť balenie, aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Sme radi, že sa tovar nepoškodil a dúfame, že budete aj naďalej spokojný s našimi službami.

S pozdravom tím Kondela

• Oznámenie približného príchodu kuriéra deň vopred (+/- 15 minút)
    • Výhodné ceny

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu! Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlym doručením a oznámením príchodu kuriéra. Vždy sa snažíme poskytovať čo najlepšie služby a zároveň ponúkať výhodné ceny.

Bleskove dodanie!! Super!!

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že ste boli spokojná s rýchlosťou dodania. Tešíme sa, že Vás naša služba potešila. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom tím Kondela

Tovar bol doručený na dohodnutý termín. Žiaľ na jednom diely bola vada ale reklamačné oddelenie všetko vybavilo k spokojnosti oboch strán. Nikdy som s týmto obchodom nemala problém. Komunikácia prebieha rýchlo a na úrovni.
    ďakujem

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu spätnú väzbu! Sme radi, že tovar bol doručený na čas a že sme mohli rýchlo vyriešiť reklamáciu k vašej spokojnosti. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Ak budete mať akékoľvek ďalšie otázky alebo potreby, neváhajte nás kontaktovať.

• Rychle dodanie

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme Vám za krátku, no pozitívnu spätnú väzbu ohľadom rýchleho doručenia. Naša firma sa snaží poskytovať najlepšiu možnú službu a snažíme sa, aby naši zákazníci dostali svoje objednávky v čo najkratšom čase.

S pozdravom tím Kondela

• dátum dodania, ktorý mali na stránke dodržali :)

Reakcia obchodu Kondela

ďakujeme za vašu recenziu! Sme radi, že sme dodržali sľúbený dátum dodania a že ste boli spokojný s našou službou.