• Príjemná komunikacia
    • Ochota riešiť problem

• Prvýkrát som objednaval a som spokojný

Spokojnosť.

• Komunikacia- produkt nebol na sklade,volali mi aby ma informovali ze bude meskat dodavka,dali mi na vyber bud cakat alebo zrusit objednavku
    • Dodanie bolo rychle

Na stranke maju tovar ktory sa uz nepredava.

Dobrý deň prajem,

Mrzí nás, že máte zlú skúsenosť s našou firmou. Dovoľte nám ale vysvetliť, že sa nedá pri toľkých produktov, ktoré ponúkame od desiatok dodávateľov sledovať či daný produkt sa u dodávateľa vypredal (nakoľko dodávatelia nám nedávaju vedieť informácie o ukončenej výrobe alebo nedostupnosti tovaru). Snažíme sa mať skladom najpredávanejšie produkty ale nakoľko máme aj kamenný obchod môže sa stať, že produkt, ktorý si zákazník objedná online sa predá na predajni. Snažíme sa aby zákazníci mali informácie o dostupnosti pri tovare ale naozaj pri toľkých produktoch sa to niekedy nedá.
    Ospravedlňujeme sa Vám a pevne veríme, že aj napriek tejto zlej skúsenosti nám nabudúce dáte ešte šancu.

Kociky.sk

• Rýchlosť, komunikácia, ústretovosť

• Klamu o dostupnosti

Tovar skladom, 10dni a nic neman, nic neviem, tovar sme potrebovali hned a toto je uz doslova ubohe

Dobrý deň prajem,

Dovoľte aby sme sa touto cestou s Vami mohli spojiť. Dňa 7.2.2020 (piatok 20:23) ste si cez náš eshop urobili objednávku na cumlíky Tommee Tippee. Nakoľko cez víkend sa objednávky nespracovávajú najbližší termín spracovania Vašej objednávky bol nasledujúci pracovný deň 10.2.2020 (pondelok). Nakoľko telefonický sme sa s Vami nevedeli spojiť, číslo ktoré ste uviedli je buď obsadené alebo nás prerušilo poslali sme Vám SMS s termínom dodania "Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu objednávku. Objednávka bude vybavená do týždňa. S pozdravom kociky.sk"
    Dňa 12.2.2020 (streda) sme Vašu objednávku expedovali na Vami uvedenú adresu prepravnou spoločnosťou GLS.
    V piatok 14.2.2020 sme Vám o 13:45 písali email na Vami uvedenú adresu "Dobrý deň, posielali sme vám balík, len kuriér sa nevie s vami spojiť telefonicky a keď sme vám aj my volali tak stále vyhadzuje že sieť obsadená. Prosím vás napíšte nám správny kontakt na vás. My evidujeme kontakt: xxxxxxxxxxxxx
    Bohužiaľ nereagujete ani na email a balík čaká na depe kuriérskej spoločnosti, aby Vám bol doručený ale bohužiaľ nemáme sa ako s Vami spojiť nakoľko vy nereagujte.
    Dovoľte nám, aby sme aj my reagovali nakoľko nemyslíme si, že by sme Vás zavádzali ako píšete v hodnotení, že by ste dlho čakali na tovar.
    My sme Vám tovar expedovali urgentne ale odporúčame aby ste si pri vytváraní objednávky skontrolovali svoje kontaktné údaje (telefónne číslo) a tiež skontrolovali aj svoju emailovú stránku či tam nemáte email. Z nášho pohľadu sú slová, ktoré ste adresovali na našu firmu nevhodné a určite klamlivé.
    Nakoľko toto je jediný spôsob ako sa s Vami spojiť prosím aby ste nám dali vedieť čo s Vašou objednávkou aby sme vedeli posunúť informáciu aj kurierskej spoločnosti. Balík je momentálne na depe.

kociky.sk

• Velmy dobra skusenost, aj v obchode aj online shopping, odporucam

Obchod má v ponuke tovar, ktorý nevie zohnať ani od dodávateľov. Dokonca aj po zrušení mojej objednávky tovar mali stále v ponuke a dal sa objednať.

Dobrý deň prajem,

Dovoľte nám aby sme sa Vám aj touto cestou ospravedlnili, že sme Vašu objednávku nevedeli expedovať. Uvedený tovar, ktorý sme už nemali sme stiahli z našej ponuky nakoľko výroba sa ukončila. Pevne veríme, že aj napriek negatívnej skúsenosti dáte nášmu obchodu ešte šancu aby sme Vás presvedčili o našom profesionálnom prístupe.

Kociky.sk

Velmi sme spokojny. Bezplatne nam zapozicali kociar a autosedacku kym dorazili nami objednane kusy. Velmi ochotny a skuseny personal. Radi sa k nim vraciame kedze maju aj najlepsie ceny a vyber vzdy toho co je naj na trhu.

• Seriózna komunikácia
    • Pri nákupe sa nezobrazuje dostupnosť tovaru, tj. či je na sklade alebo bude doručený o 2-3 týždne

Chcela som si objednať fusaky pre dvojičky, bohužiaľ pri nákupe sa nezobrazovala dostupnosť tovaru. Keď som však pri následnej komunikácii s e-shopom zistila, že dodacia lehota mi nevyhovuje, bez problémov mi objednávku zrušili.

Na stránke mali uvedené, že k nižšie uvedeným kočíkom dostanem autosedačku neonato zadarmo, stačí do správy napísať o akú mám z ponúkaných sedačiek záujem. Po objednaní a zaplatení kočíka mi z obchodu volali, že uvedená akcia sa k môjmu kočíku nevsťahuje a ak mám o ňu záujem, budem musieť zaplatiť 100 €. Môj kočík bol druhý v poradí a beriem to ako zavádzanie

• Veľký vyber a kvalita

Nakúpili sme viackrát

• super vyber produktov

Som nadmieru spokojna

Vždy skvelo poradia

• v tomto obchode nakupujeme casto a radi, lebo maju dobru ponuku produktov a najma, v kamennej predajni su vzdy ochotni pomoct a poradit
    • dodacie lehoty su dlhe, treba s tym ratat. stava sa, ze tovar ktory maju v eshope ako dostupny nakoniec nie je, takze obchod vrati peniaze alebo navrhne vymenu za iny tovar

• Ochota zo strany obchodu. Avšak nebola mnou požadovaná farba , preto

Ochota zo strany obchodu , avšak nebola mnou požadovaná farba. Po vzájomnej dohode bola objednávka zrušená. Na vrátenie platby v dvojtýždňovej lehote zatiaľ čakám.

• Rýchlosť dodania
    • Žiadna
  • Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Výborná komunikácia, ochota
    • Rýchle dodanie tovaru