Kociky.sk

389 recenzií z celkového počtu 1139 hodnotení

• 90 % Zákazníkom dorazil tovar do 10 dní
  • 3,5 dňa Priemerná doba dodania v dňoch
Overené zákazníkmi

Obchod Kociky.sk získal vďaka spokojnosti overených zákazníkov prestížny certifikát Overené zákazníkmi.
Recenziu na tento obchod môžu písať len overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií.
Hodnotenie je možné urobiť vyplnením dotazníka spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe.
Viac o službe Overené zákazníkmi

Recenzie Kociky.sk

Michaela

Pridané: včera, 13:54

Obchod na urovni,neskutocne dobra komunikacia,nas objednany kocik nebol este vyrobeny,ale my sme dostali zatial(na skoro mesiac)nahradny,krasnu novinku..Keby takto fungovali vsetky internet.obchody,radost nakupovat..Urcite sme si tu neobjednali naposledy!
Max.spokojnost..

Ivana

Pridané: 24. júla 2017

Velky vyber, dobre ceny a rychle dodanie.

Nel

Pridané: 24. júla 2017

• poobede som objednala a ráno o pol 9tej už kuriér bol pred bránou :-)

Eva

Pridané: 20. júla 2017

• Odborný personál, ochotný poradiť, rýchle dodanie tovaru, vysoká kvalita ponúkaného tovaru za príjemné ceny :)

Obchod možem len odporučiť, výborná komunikácia s predajcom a kvalitný tovar

Monika

Pridané: 15. júla 2017

• Pri komplikacii a dlhsom dodacom case ma hned telefonicky kontaktovali. Dohodli sme sa na inej farbe vyrobku a este som dostala 5% zlavu. Vyborne sluzby.

Vierka

Pridané: 14. júla 2017

V sobotu doobeda sme si vyberali autosedacku. Predavacka, ktoru sme oslovili povedala, ze nam zavola kolegynu, ktora sa do autosedaciek rozumie viac. Cakali sme na nu cca 10 minut kedze sa venovala inym zakaznikom, no potom sa plnohodnotne venovala nam. Vysvetlila vsetky pre a proti, dokonca nam na papierik napisala nazvy autosedaciek, aby sme si doma mohli precitat este recenzie.. Takze jasna volba - v pondelok sme autosedacku kupili v Kociky.sk :) Par minut po odoslani objednavky ma kontaktovali z predajne, ze kedze v stredu je sviatok, nasa autosedacka bude dorucena az vo stvrtok a ci to vadi. Jednoznacne odporucam! :)

E.

Pridané: 14. júla 2017

• Komunikácia
  • Ochota
  • Prostredie kamenného obchodu
  • Na kočík musíme čakať kým dôjde, ale to nie je chyba eshopu

Osobná komunikácia na jednotku, pani predavačky ochotné, naživo všetko predviedli, neskôr telefonovali dodávateľovi aby zistili dostupnosť. Potom kontaktovali mňa s informáciami. Všetko jasné a prehľadné. Na základe toho som objednávala a zo stránky (nech je jasná farba a nepomýlime a sa po telefóne). Na kočík teraz čakáme a veľmi sa tešíme.

Pridané: 12. júla 2017

• Rychla reakcia na mailove otazky

Pridané: 10. júla 2017

Pri reklamácii tovaru neinformujú, že vrátený tovar im bol doručený naspäť a že posielajú peniaze na účet, to človek aby si stále len kontroloval účet.
V 2 objednávke maximálne sklamanie, poslali mi úplne iný tovar, aký som si objednala a to preto, že mnou požadovaný tovar nemali na sklade.... to kde sme, že pošlem niečo len, aby som poslala.... veď kľudne zákazník môže zaplatiť doručenie 3,50 a vrátenie tiež 3,50 len tak, lebo nemá kde inde dávať peniaze.... a a pri snahe riešiť ich chybu telefonicky, mi odpísali len mail, že nech tovar pošlem späť....a nič viac.... určite si tam už nič neobjednám

Reakcia obchodu Kociky.sk

Dobrý deň prajem,

Dovoľte mi reagovať na Vaše hodnotenie. Vaša objednávka bola zaslana cez eshop, každý jeden zákazník v prípade pokiaľ mu tovar nevyhovuje môže uvedený tovar vrátiť späť v zákonom stanovenej lehote, bez udania dôvodu do 14 dní. Vo Vašom prípade ste nás telefonicky informovala, že adaptéry Camarelo ktoré sme Vám poslali tak ako bolo z Vašej strany objednané Vám nesedia na Váš kočík Camarelo. Telefonicky sme Vás informovali, že samozrejme môžete tovar vrátiť a následne Vám budu zaslané peniaze späť. V tomto prípade, nepovažujeme za nutné aby sme Vám opäť telefonovali a informovali Vás, že posielame na účet peniaze nakoľko túto informáciu od nás ste obdržala.

Mrzí nás, že ste nespokojná s objednávkou č. 2 ale vy ste pri druhej objednávke neuviedla presne aké adaptéry Adamex potrebujete na kočík. Kočíkov Adamex je veľa typov. Bohužiaľ adaptéry Adamex Vám ale nebudú sedieť na kočík Camarelo.

Čo sa týka prepravných nákladov: sumu 3,50 Eur sme Vám v oboch Vašich objednávkach poslali späť na Váš osobný učet. Nerozumieme Vašej reakcii, že sme uvedený problém odmietli s Vami telefonicky riešiť, nakoľko pri oboch objednávkach s Vami telefonovali predajcovia z predajne a taktiež s Vami komunikovali aj formou emailu.

S pozdravom

Kociky.sk

Pridané: 9. júla 2017

Velmi rychle dorucenie, tovar sme mali na druhy den doma. I ked nemali presne typ, ktory som si vybrala, zavolali mi a ponukli nahradne riesenie, ci som velmi ocenila. Doprava bola lacna a rychla.