Úplná spokojnosť. Vedeli sme, že na tovar budeme čakať dlhšie keďže nebol skladom. Hneď na druhý deň od objednania nám volali z obchodu kde nás upozornili, že tovar nie je skladom a príde až za 4-6týždňov. S tým sme rátali a súhlasili sme. No napokon naša objednávka prišla za 3 týždne a sme spokojní. Komunikácia s obchodom super, balenie a doprava kuriérom takisto super. Odporúčame všetkým

Objednávka aj doručenie prebehlo hladko v priebehu pár dní. Tovar dosiel nepoškodený, jedine som sa čudoval lebo dosiel v trosku väčšej krabici ako bolo potrebné. Asi nemali menšiu keď to balili.

• rýchle dodanie a dobrá komunikácia

• boli sme aj osobne v predajni ale to tu hodnotit nebudem lebo ochota nula bodov. Ale cez internet sme si objednali kočík a dodanie bolo 4az6 tyzdnov a dosiel po 3 tyzdnoch. takže super. obchod odporučam. Rýchle vybavenie aj ceny sú dobré.

Za mňa úplná spokojnosť. Kopec miesta na parkovanie, milý a ochotný personál, komunikácia s obchodom celkovo bola perfektná od objednania až po prevzatie tovaru na predajni

• Mily a ochotny personal
    • Rychle dodanie
    • Malo vystavenych modelov

• Veľký výber kvalitných produktov
    • Rychlost vybavenia objednavky
    • Kamenna predajna

Velmi prijemne nakupovanie, ochotne poradia a zasielku som obdrzala este v ten tyzden, aj ked som objednavku robila na dvakrat, vsetko prislo spolu naraz. Akurat nemali autosedacku vo farbe, ktoru som si vybrala na eshope, ale pani mi hned volala, ci mi mozu poslat tu ktoru maju. S komunikaciu s obchodom som spokojna.

• Veľmi rýchle vybavenie objednávky

• Rychle vybavenie objednavky
    • Poradia presne na mieru

Dodacia lehota bola dlhšia, ako mi napísali do sms po objednaní.

Rychle dodanie.
    Ochotný,aj zavolaju kedy budu tovar posielat...

• Rýchle dodanie, skvelá komunikácia, ochotný personál

• Rychlost dodania

• rychle dodanie, ustretovy pristup ku zakaznikovi

Bol to moj prvy nakup, rozhodne mozem obchod vrele odporucat. Ocenujem komunikaciu so skutocne ustretovym pristupom ku zakaznikovi.

Dobrá dostupnosť.

• dobrá cena, dodanie do týždňa

Mily, ústretový, pri každej zmene v objednávke má neváhali kontaktovať, splnili moju požiadavku, výborná komunikácia a rýchle dodanie kočíka.

• Veľmi rýchle dodanie tovaru, čo som považovala za veľmi pozitívne.

• Komunikácia

Ako jednu nevýhodu by som uviedla dlhu čakaciu dobu, avšak vopred ma informovali koľko to bude trvať takže je to v poriadku

• Spoľahlivost