Absolútne neodporúčam nakoľko na internetovej stránke su úplne zavádzajúce a odlišne parametre výrobku ako v skutočnosti od výrobcu.

Sme velmi spokojni s nakupom :) pristupom, dorucenim objednavky. Odporucam nakup cez kociky.sk

dlhe dodacie doby, mnozstvo produktov nemaju skladom

• Ochotná predávajúca na telefóne

Ústretové jednanie zo strany predajcu - su ochotní poradiť a vysvetlit v čom sú výhody a nevýhody napr. dvoch produktov, rýchle dodanie som maximalne spokojná

• Rychlost

• Profesionálna a rýchla komunikácia

E-shop som kontaktovala e-mailom. Odpoved som dostala hneď, rovnako aj všetky informácie, ktoré som potrebovala vedieť. V porovnani s konkurenciou je servis na oveľa lepšej úrovni. Vrelo odporucam, určite nakúpim opäť.

Predajca ma informoval mailom aj sms ze moja objednavka bude zaslana s tyzdnovym odstupom lebo nemaju skladom tovar ktory som si objednala po tyzdni cakania mi aj tak prisla neuplna objednavka bez akehokolvek dalsieho upozornenia... Z coho som ostala po otvoreni balicka sklamana

• rýchle jednanie, ústretovosť

Rychle vybavenie objednavky, dodatocne zaslanie ruska, dakujeme velmi pekne a obchod odporucame

• seriozne objednanie a dorucenie
    • trochu dlhsie dorucovanie cez GLS

Velmi dobre mi bolo poradene a aj velmi rychlo dorucene. Bala som sa,ze kvoli zatvorenym prevadzkam nezozeniem kocik, ale vdaka super majitelke som v predsthu zohnala kocik aj auosedacku. Je super,ze maju na sklade produkty.

• výborná a rýchla komunikácia
    • ochota vyhovieť

• Rýchle dodanie zo dňa na deň
    • Komunikácia

• Výhoda je v tom,že mi to prišlo priamo domov a rýchlo

Výhoda po všetkých smeroch...

• Najlepsi obchodik pre deticky a velmi ochotna obsluha
  • Požadovaný produkt byl uveden na webových stránkách jako "skladem", po objednávce mi bylo sděleno, že skladem není.Doporučoval bych pečlivěji aktualizovat e-shop,aby nedocházelo k těmto situacím.

Reakcia obchodu Kociky.sk

Dobrý deň prajem,

Dovoľte nám vyjadriť sa k uvedenej situácii. Objednávku ste urobila 9.3.2020 na bezdotykový teplomer. Na našej stránke nemáme napísané či uvedený tovar máme skladom alebo nie.
    Z dôvodu situácie, ktorá je teraz vo svete teplomery neboli a nie sú dostupné. Postupne akonáhle sme mali informáciu od dodávateľa, že ich nie je možné dostať od výrobcu na český alebo slovenský trh sme vypínali z našej ponuky.

Ešte raz prepáčte, ale situáciu sme nevedeli a nedokázali ovplyvniť.

Veľa zdravia Vám želáme

Kociky.sk

• Majú čo potrebujeme

• Príjemný ústretový personal
    • Za dobru cenu vysoká kvalita

• Ochotné a milé asistentky predaja