• Veľký výber kníh v dobrej cene
    • Pri prvej objednávke knihy v hodnote 63€ mi prišla poškodená kniha v otrasnom stave (mal to byť darček), po mojom nepeknom maily po telefonickom dohovore a ospravedlnení mi vrátili peniaze a poslali voucher na 10€.... Ten som využila o cca mesiac neskôr na knihu pre syna k narodeninám, ktora bola uvádzaní ako PREDPREDAJ, obj. som 11.01. a naskladnená mala byť 12.1. a IHNEĎ po naskladnení ODOSIELANÁ... po týždni ani obraz ani zvuk, žiaden mail, žiadna info, nič, tak som opäť vytočená kontaktovala obchod a opäť ospravedlnenie a odôvodnenie čo sa stalo :( opäť mi ponúkli voucher so zľavou ale už som aj ten odmietla... Keď sa niečo podobné stalo v inom obchode (teda že mnou obj.tovar nemali, hneď ma kontaktovali a ponúkli riešenie.. Tuto po týždni žiadna správa, žiaden mail, nič. Som sklamaná a už tu NIKDY nebudem kupovať. Pán z reklamačného je síce milý, ochotný, ale v eshope by takéto situácie nemali nastať. V mojom prípade 2 objednávky a obe ZLE!

Nepaci sa mi politika dodavatela davat na eshop lacnejsie ceny a na rovnaky tovar v kamennom obchode da vyssiu cenu. Uz asi takto nakup nezopakujem.

8.12. tovar objednany a 17.12. ho este nemame, uvidime ci pride do Vianoc.

Tovar nemôžem odporučiť nakoľko mi ešte nebol doručený

Knihy som ešte nedostala

• Moc male nalepky

Bola som sklamaná s dobou doručenia akú obchod udával nedodržal objednala som 8.9. a doručené 18.9.

Knizky mali prist do 15 pracovnych dni, este stale ich nemam

• Nákup z tepla domova
  • Tovar mi nebol doručený a dokonca ani oznámené, že neodišiel k dopravcovi. Objednané 10.12., od 16.12. zasielka pripravená, predané dopravcovi a nič. Kým sa nepýtate, je to jedno. Ak sa opýtate, doručiť to nevedia, musím si to zrušiť a môžem si to zadať znova. Uhradené to už bolo.
    Kniha bola pre syna pod stromček, objednala som ju znova a som zvedavá ako to dopadne, tiež či mi príde späť platba a hlavne kedy!!!

Dobrý deň pani Iveta,

pri Vašej zásielke zlyhal dopravca - Packeta, za čo sa Vám ospravedlňujeme, avšak keď už má zásielku v rukách logistický partner, nedokážeme ovplyvniť ani urýchliť jej doručenie. Objednávali ste si u nás v sobotu, 10.12., Vašu objednávku sme odovzdali Packete v utorok, 13.12. Na výdajné miesto dorazila v pondelok, 19.12. Vyzdvihli ste si ju na ďalší deň, tzn. 20.12. Do Vianoc zásielka doručená bola a žiadnu platbu nebolo potrebné vracať. Je nám ľúto, že doručenie zásielky sa skomplikovalo. V predvianočnom období sú logistickí partneri vyťažení na maximum a doručenie trvá štandardne dlhšie. To ale platí pre všetky eshopy a ovplyvniť to nedokážeme.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Knihy som si objednala pred 11 dňami a zatiaľ nič neprišlo. Je to dosť dlho a dúfam že to dorazí.

Dobrý deň prajeme,
    v objednávke ste mali knihu s dostupnosťou u dodávateľa - odosielame do 15 pracovných dní. Objednali ste si ju v stredu, 23.11., nám sa ju podarilo vyexpedovať na 8. pracovný deň, 2.12., čiže 7 dní v predstihu. Zásielka Vám už aj bola doručená. Nerozumieme tejto Vašej negatívnej recenzii, nakoľko sme Vám ju doručili podstatne skôr, ako sme pôvodne avizovali.
    Prajeme Vám všekto dobré.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Nemám o objednávke žiadne informácie,okrem tej,že bola prijatá

Peniaze z úctu stiahli a tovar nikde asi tak

Dobry den,

platba nam nabehla na ucet 31.10.2022 - 2.11.2022 sme Vam tovar expedovali.

KNIHY PRE KAZDEHO

Knihy som predobjednala a vopred zaplatila a to bola chyba. Knihy uz davno vysli, dokonca su dostupne uz aj ako citane a moja predobjenavka realne kontury stale nenabrala. Som sklamana a z tohto knihkupectva uz budem objednavat len to, co maju ihned k odoslaniu, predobjednavky tu uz rozhodne robit nebudem.

Dobry den,

v objednavke ste mali titul v predpredaji, ktory vysiel 7.9.2022. Titul sme naskladnili na expedicny sklad 13.9.2022 a v dany den sme Vam objednavku expedovali.

• Dlhá doba dodania (ak vôbec príde), napriek tomu, že tovar bol na sklade
    • Žiadne upozornenie zo strany obchodu, že sa objednávka oneskorí

Objednávka mala byť odoslaná do 3 dní, už sú to dva týždne a nič. Ani žiadna správa, že sa objednávka omešká, takže som veľmi sklamaná lebo darček nepríde načas.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa Vám za meškanie. Ako sme Vás už aj telefonicky informovali, náš dodávateľ jednej z objednaných kníh neustále posúva jej naskladnenie... Veľmi nás mrzí, že sme Vám tým spôsobili nepríjemnosti.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Veľmi drobné a nevýrazné (šede) písmo. K používanie je potrebná lupa. Uvažujem o tom slovník vrátiť.

• Sľubujú odoslanie do 3 pracovných dní. Tovar už vyše týždňa nemám.

Neodporúčam, pomalé.

26.6.2022 som si objednala a zaplatila tri knihy a do dnešného dňa mi neboli doručené. Obchod vôbec nekomunikuje, prvá ich reakcia bola dnes, aby som ohodnotila obchod. Nikdy viac si od vás nič neobjednám. Z iných e-shopov príde tovar na tretí deň, ale vy ste sa ešte od 26.júna nezobudili. J
    Hlavné, že som zaplatila, však.

6 dni od objednavky som sa dozvedela, ze polovicu objednavky nemaju a nepride. Pricom ked som objednavku tvorila, na e-shope svietilo, ze je skladom.

• Nevyhoda obchodu kurierska spolocnost ktora mala dorucit knihu do balikomatu ktora aj dosla ale balikomat aj po opakovanych pokusoch NEFUNGOVAL je to smutne ale na e shop nemozem povedat jedno krive slovo ale mali by zvazit s kym spolupracuju.Zasielkovna takymto pristupom a technikou sa len tvaria na super dorucovatelsku spolocnost ale zial opak je pravdou

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám veľmi ľúto, že sa Vám zásielku nepodarilo prevziať a ospravedlňujeme sa Vám za chybu Packety. Ak by ste mali o objednanú knižku stále záujem, môžeme Vám ju doručiť iným spôsobom (napr. kuriérom) za cenu Packety. Ak by Vám takéto riešenie vyhovovalo, dajte nám prosím vedieť na [email protected].