• Nehorazne dlhy termin dodonia. Po 2 tyzdnoch cakania som objednavku stornoval. Este v ten den som dvd objednal inde a na druhy den som si ho isiel do zasielkovne vyzdvihnut

Prešla lehota 15prac.dni stránka má ešte ani neoboznamila o mojej objednávke už prešlo 20dni a stále nič

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám to veľmi ľúto, ale pravdepodobne došlo k nedorozumeniu. 15 pracovných dní od Vašej objednávky stále neprešlo. Svoju objednávku ste si urobili 23. decembra, nakoľko 24. - 26. decembra, 1. januára a 6. januára pracovnými dňami neboli, rovnako ani víkendy, dnes, 14.1. je 11-tym pracovným dňom od Vašej objednávky. To je aj dôvod, prečo sme Vás nekontaktovali ohľadom meškania...
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Veľký výber kníh za dobré ceny
    • Extrémne dlhá dodacia lehota

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám ľúto, že sa Vám dodacia doba zdala príliš dlhá. Dovoľte nám prosím malé vysvetlenie pretože zrejme došlo k nedorozumeniu. Vo svojej objednávke ste mali jeden titul, ktorý mal uvedenú skladovú dostupnosť "U dodávateľa" - odosielame do 15 pracovných dní. Ako uvádzame aj v potvrdzovacom emaile objednávky, všetky knihy posielame naraz po skompletizovaní celej objednávky. Knihy ste si u nás objednávali 16.12., my sme Vašu objednávku expedovali 3.1., teda na desiaty pracovný deň od objednávky. Mrzí nás, že dodanie o 5 pracovných dní skôr, ako bolo avizované, sa Vám zdalo príliš dlhé.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Cakam kuriera od Posty tyzden, neprisli, potom, ze je zasielka na Hlavnej posze, potom ze na Bojnickej, ani neviem kde. Vyzdvihnut si to tam nemam ako.
    • Dohoda bola, ze na Zapadny rad v Szarom meste.
    • Nedoporucim nakupovat, mozem ist osobne do knihkupectva.
    • Na Mikuláša som to uz mala davno mat.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa Vám za spôsobené nepríjemnosti. Je nám veľmi ľúto, že ste svoju zásielku nedostali načas. Robíme všetko, čo je v našich silách, aby zásielky od nás odchádzali čo najskôr. Následné doručenie je už v rukách prepravcov. So Slovenskou poštou spolupracujeme od vzniku našej webovej stránky v roku 2016 a doteraz sa nám osvedčila ako najspoľahlivejší partner v doručovaní v predvianočnom období. Preto sme sa na jej služby spoľahli aj tento rok. Avšak zmeny v organizácii doručovania a nedostatok kuriérov v niektorých bratislavských častiach spôsobil, že zásielky meškajú v Bratislave aj týždeň a namiesto doručovania kuriérom ich rovno ukladajú na poštách. Tento prístup zo strany Pošty nie je férový voči nám a už vôbec nie voči našim zákazníkom, ktorí mali dôveru v nás a v doručenie zásielok načas a priamo na adresu. Každý deň telefonujeme so zástupcom Pošty a snažíme sa doručenie meškajúcich zásielok urýchliť. Aby sme tento problém aspoň čiastočne vyriešili, od dnešného dňa ponúkame zdarma aj doručenie kuriérom SPS, aby zákazníci z dotknutých mestských častí mali alternatívu zdarma k poštovému kuriérovi.

• Super cenovo dostupné

Dlhá doba dodania tovaru.. Tyzdn

• Tovar mi nebol doruceny, uz su 3 mesiace po zaplateni. Obchod ma neinformoval preco tovar nie je doruceny ani to kedy mi tovar dorucia.

Dobrý deň prajem,
    v objednávke máte knihu, ktorej predpredaj posunuli na 24.4.2019. Nakoľko fyzicky ešte nie je vytlačená, Vašu objednávku sme nemohli expedovať. Mrzí nás, že vydavateľstvo dátum vydania posunul, to však nevieme ovplyvniť. Všetky tituly Vám budeme expedovať po vydaní knihy, ako sme uviedli aj v potvrdzovacom emaile Vašej objednávky.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• objednávala som 17.12. Prišiel mi @ potvrdzujúci moju objednávku. A to bola jediná komunikácia zo strany obchodu. Tovar do dnes 30.12. neprišiel. Ani žiadne vysvetlenie prečo nie. Ocenila by som ak tovar nebol na sklade ma o tom informovať a dať mi možnosť rozhodnúť sa či počkám alebo zruším objednávku. Mal to byť darček pod stromček pre dieťa. Takže určite si tam už nič neobjednám a ani obchod nikomu nedoporučím

Dobrý deň prajem,

ospravedlňujeme sa Vám - pri uvedenom titule sme mali chybnú informáciu o dátume vydania. Kniha je, žiaľ, momentálne vypredaná. Zákazníkov, ktorí mali túto knihu v objednávke sme o danom probléme kontaktovali telefonicky. Je možné, že sme sa Vám nedovolali. Avšak na to, že knihu nestíhame doručiť do Vianoc sme našich zákazníkov informovali v detaile knihy, rovnako aj v nákupnom košíku. Je nám ľúto, že v tomto prípade došlo k nedorozumeniu.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

objednal som postupne 3 knihy, u všetkých titulov mi bola objednávka zrušená, bez problémov som si ich zakúpil z iných zdrojov

Tovar bol doručený, ale obsah bol celkom iný ako som chcela.

Prešlo už 21 dní a objednávka sa stále iba "spracúva" čo je bez komentára!!!

Ani po 10 dnoch neboli knihy expedovane napriek tomu, ze pri objednavke bolo pri vsetkych tituloch ze su na sklade / odosielaju do 3 prac.dni.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

v objednávke máte titul (v anglickom jazyku), ktorý je v predpredaji a titul má vyjsť 31.10.2018. Akonáhle ho naskladníme, objednávka Vám bude expedovaná.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

Nopriek potvrdenej objednavke, mi obchodnik zavolal, ze knihu nemate.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

mrzí nás, že s našimi službami ste neboli spokojný. Knihu, ktorú ste si objednali mala skladovú dostupnosť U dodávateľa, odosielame do 15 pracovných dní. My sme ju obratom objednali u nášho dodávateľa, ktorý ju následne objednal zo svojho skladu v Čechách. Po týždni sa nám však ozval, že titul nám dodať nedokáže, lebo v Čechách mu už na sklade nezostal ani jeden kus. Ospravedlňujeme sa Vám, že sa nám danú knihu nepodarilo zohnať a museli sme Vašu objednávku stornovať. Nechceli sme Vás sklamať.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Bol dodany do inej zasielkovne

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám ľúto, že ste s našimi službami neboli spokojná. Preverili sme Vašu objednávku v systéme a chyba na našej strane nenastala. Zásielku sme Vám poslali na odberné miesto Zásielkovne, ktoré ste si zvolili pri vytváraní objednávky. Pravdepodobne ste omylom zaklikli iné odberné miesto, ako ste mali v úmysle, čo nás samozrejme mrzí.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Knihy mi prišli poškodené , na niektorých boli pokrčené rohy, na niektorých boli ryhy a na jednej bola ošúchana obalka

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa za to, že sme Vám poslali poškodené knihy. Snažíme sa každú knihu, ktorá od nás odchádza opticky skontrolovať, či nemá viditeľnú vadu. Pravdepodobne niektorý náš zamestnanec poškodenie prehliadol, za čo sa Vám ešte raz ospravedlňujeme. V prípade dodania poškodených kníh máte samozrejme nárok na reklamáciu, pričom Vám preplatíme všetky náklady na dopravu.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• obchod prebehol v pohode

Kniha neobsahuje vsetko to co by tam malo, mohlo byť, toto nema nič spoločne s Vašim obchodom. S Vašimi službami som spokojny :)

• Ked je vyhoda ze od 22.12. ani tuk.
    • Okrem prijatia objednavky,ziadna komunikacia.

Obchod bez zaujmu o zakaznika,tak ze posledny nakup v tomto obchode.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa Vám za meškanie Vašej objednávky. Medzi sviatkami mali niektoré naše sklady inventúru, z toho dôvodu sme nemohli vyexpedovať Vašu objednávku skôr.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Dobrý deň,nemal som v úmysle sa vyjadriť ale k nadšeniu z objednávky ako aj z dopravy prišlo vytriezvenie tri dni pred ježiškom ked som otvoril zásielku v ktorej bol požadovaný titul ale od iného autora. Pre mňa dôchodcu nastal šok a rýchle zháňanie potrebného autora. A nebolo to jednoduche kedže sa jednalo o knihu HYGGE od Meik Wikinga.Prosím Vás aby ste sa nehnevali ale Vy ste požiadali o skúsenosť.Ostávam s pozdravom.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

veľmi nás mrzí, že ste neboli spokojný s objednávkou v našom e-shope. Pochybenie na našej strane ale nenastalo a poslali sme Vám presne takú knihu, akú ste mali v objednávke. Titulov s názvom Hygge napísalo viac autorov a zrejme ste si tento fakt pri vkladaní knižky do košíka nevšimli.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Objednal som si 1 a 2 diel. Prisli mi 2 rovnake knihy !!!

Dobrý deň pán Tibor,

pozreli sme sa na Vašu objednávku v systéme a zrejme došlo k nedorozumeniu. Vo svojej objednávke ste mali 2 rovnaké tituly, nie prvý a druhý diel, ako uvádzate. Knihy tesne pred zabalením prechádzajú systémovou kontrolovou a párovaním s konkrétnou objednávkou prostredníctvom jedinečných EAN kódov, takže chybovosť je v podstate nulová. Je nám veľmi ľúto, že ste s objednávkou neboli spokojní, ale k pochybeniu na našej strane nedošlo.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Nedodrzali dohodnute dodacie podmienky (fakturacia) a dost mi tym skomplikovali den.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa za chybu - bola na našej strane.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

• Na zasielku cakam uz tyzden , nikto mi neoznamil ci je zasielka na ceste, takze neviem ci este cakať alebo kupim inde .?

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

Dobrý deň, mrzí nás, že nie ste spokojná s objednávkou u nás, preto sme preverili, či nenastala chyba na našej strane. Vo svojej objednávke máte 2 tituly, pri ktorých na stránke uvádzame dostupnosť "U dodávateľa - odosielame do 15 pracovných dní". Pravdepodobne došlo k nedorozumeniu a počas objednávky ste túto informáciu prehliadli napriek tomu, že ju uvádzame pri detaile titulu, rovnako ako aj v nákupnom košíku. Robíme všetko preto, aby sme každú objednávku odosielali čo najskôr, ako je to možné, preto nás mrzí Vaša negatívna reakcia na náš obchod. Tituly s dostupnosťou 15 pracovných dní k nám putujú až z Čiech a túto dobu žiaľ urýchliť nevieme.