• Objednávka zaplatena,tovar neprišiel a hodnotenie ste mi poslali na tovar,ktorý nemám

• Nepresne informácie o stave skladu

• Balík prišiel kvalitne zabalený
    • Neschopnosť využiť viacero kupónov na jeden nákup
    • Neschopnosť zameniť viacero kupónov s nižšou hodnotou za jeden s vyššou hodnotou
    • Nedostupnosť mnohých kníh na stránke
    • zbytočné zobrazenie kníh na stránke, ktoré už nebudú dostupné

bohuzial nemozem nakup ohodnotit kedze sa na moju objednavku asi zabudlo a musela som ju stornovat a dnes objednat na novo a nestalo sa mi to prvy krat ze mi objednavka ostala vidiet aj viac ako mesiac...poslednu dobu nie som spokojna a to u vas nakupujem dost a zacinam objednavat inde kedze chcem knihy skor dostat ....neviem co sa poslednu dobu deje s objednavkami lebo som bola vzdy spokojna.....raz som aj pisala a doteraz mi nikto ani neodpovedal...

Objednala som si tovar, zaplatila, po 2 týždňoch volali, že kniha už nie je, hoci do košíka sa dala normálne pridať, načo potom že na sklade ????

Zatiaľ som nedostala tovar neviem posúdiť

• Neschopnosť odpovede na mail.
    • Zásielka mešká takmer mesiac.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa za meškanie - v objednávke ste mali titul v predpredaji a naskladnili sme ho o pár dní neskôr ako bolo uvedené. Poverený zamestnanec Váš email prehliadol.

KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

-13.4 resp.14.4 som si objednala sadu krížoviek,ktorú som chcela darovať dedkovi k narodeninám,ktoré má zajtra (22.4.)Objednávka bola prijatá a odvtedy ticho,žiadna reakcia a odrazu ,pre mňa drzosť , opýtať sa ,ako som spokojná s nákupom? No,čo myslíte ,ako? Maximálne nespokojná!!!

Dlhá dodacia lehota, žiaľ ešte som sa stým nestretol.

Dobrý deň prajeme,
    je nám ľúto, že s našimi službami nie ste spokojný napriek tomu, že sme dodržali čas dodania uvedený na stránke. Knihy ste si objednávali v piatok popoludní, mali dostupnosť "Odosielame do 3 pracovných dní." Objednávku sme Vám odoslali v utorok, čiže na tretí pracovný deň ako sme aj uvádzali na stránke. V stredu bola zásielka u Vás...

KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Tovar mi bol doručený avšak darčeková poukážka nedorazila včas. Mailom prišla informácia, že som neuhradila platbu, pritom platba bola hneď zrealizovaná. Darčeková poukážka prišla priložená v linku na druhý deň s ospravedlnením. Tentoraz ma sklamal ich prístup....

Tovar mi zatial nebol dodany tak nemozem ani hodnotit.

Negatívum - v knihe som našiel bloček, bola kúpená lacnejšie o 2,65 EUR v inej predajni !!! Takže prenos z jedného obchodu do druhého v Bratislave ma stál 2,65 EUR. Pokladám to za vysoko nemorálne a neoprávnený zisk na úkor zákazníka !!!

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám ľúto, že ste nadobudli nesprávny dojem, že si takto knihy nakupujeme u konkurencie a predávame ich s prirážkou drahšie. Danú knihu nám dodal knižný distribútor vydavateľstva Barrister & Principal, od ktorého automaticky aj načítavame na našu stránku odporúčanú predajnú cenu. Ku knihe máme samozrejme aj dodací list a faktúru.
    Jediné vysvetlenie, aké sme k danému bločku našli je, že nám knižný distribútor dodal knihu, ktorú mu vrátila iná bratislavská predajňa. Nakoľko nebola kniha nijako poškodená, nemali sme šancu niečo také zistiť.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Tovar bol dodaný po 9 pracovný dňoch, reagovali až na môj telefonát.

• Na stranke bolo uvedene ze tovar je na sklade a odoslu do 3dni. Odoslali mi to az na 6. pracovny den. Nemali uvedene na stranke ze medzi sviatkami nepracuju. Keby to viem, objednam inde. Zrejme preto to nemali na stranke uvedene. Dodanie teda trvalo dva tyzdne. Knihy som si medzi casom kupila ako e-knihy, teda kym mi dosli som ich mala aj precitane.

• jedna kniha nebola dodana i ked bola na sklade a online system mi ju predal.

Klamu svojich zakaznikov. Pri doruceni faktury v kolonke postovne bolo napisane 0,00. Co bolo v sulade s ich ponukov, ze nad 25 eur za vas zaplatia postovne. Pri doruceni knih vsak uctovali postovne. Dokonca ani pri telefonickom rozhovore ma neupozornili na zmenu. Nie je to fer menit podmienky v priebehu objednavky. Nikdy viac si tu uz knihy neobjednam, Inde su knihy mozno drahsie, ale aspon s vami jednaju ferovo.

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

máte pravdu, na našej strane došlo k pochybeniu. Ospravedlňujeme sa Vám. Od 30.11.2020 máme spoplatnenú platbu pri prevzatí tovaru sumou 0,99 EUR. Svoju objednávku ste si u nás ale robili ešte 25.11.2020 a tento poplatok Vám nemal byť zaúčtovaný. Nakoľko došlo k manuálnemu zásahu do objednávky, ktorý ste s nami riešili telefonicky, systém nesprávne prirátal do Vašej faktúry aj poplatok vo výške 0,99 EUR. Budeme Vás telefonicky kontaktovať a daný poplatok Vám vrátime.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

• Tovar bol nedostatocne popisany. Hladal som Matka a Kubka narozpravaneho J. Kronerom

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

je nám ľúto, že ste neboli spokojný so zakúpeným titulom, išlo ale o nedorozumenie. V popise CD totiž uvádzame, že je narozprávané Richardom Stankem...

• Rýchlo doručené
    • Knihy prišli v dobrom stave
    • Malá ponúka kníh
    • Na stránke to bolo zle rozdelené, mohlo by sa dorobiť ešte menu, napr. ešte knihy v anglickom jazyku, nemeckom a podobne
    • Prišla kniha s chybajucimi stranami

Som sklamaná prišla kniha s chýbajúcimi stránkami a opakujucimi sa stranami.Neodporucam

Reakcia obchodu www.knihyprekazdeho.sk

ospravedlňujeme sa Vám za dodanie knihy s tlačovou chybou. Je nám ľúto, ale pri množstve objednávok, ktoré denne expedujeme, nie je reálne, aby sme listovali v každej knihe a kontrolovali, či kniha náhodou neobsahuje tlačovú chybu. Vašu reklamáciu sme samozrejme prijali a nová kniha je na ceste k Vám.
    KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o.

Zatial tovar nedorazil a ani neviem kedy dorazi kedze sa nikto neozval

Dobrý deň prajeme,
    mrzí nás, že nie ste spokojná s naším obchodom, pravdepodobne došlo k nedorozumeniu. Vo svojej objednávke ste mali jednu knihu, ktorú zaisťujeme u dodávateľa a bola pri nej skladová dostupnosť 15 pracovných dní. Vaša objednávka od nás včera, 25.3. odchádzala, dnes by mala byť už u Vás na pošte pripravená na prevzatie. Odoslali sme ju po ôsmich pracovných dňoch, čo je podstatne skôr ako sme avizovali.