• prišla mi len odpoveď že moju objednávku zaregistrovali a potom celý týždeň nič.

• Žiadna komunikácia, po knihách ani stopa!

Ceny dobré, ale čo z toho, keď neviam kedy niečo dostanem a či niečo dostanem.

• knihy prišli v perfektnom stave do 48 hodín
    • absolútne žiadna možnosť komunikácie - telefonna linka nefunkčná, na maily nereagovali

škoda,že nevedia komunikovať,ale objednala by som si knihy u nich znovu, pretože majú dobré ceny:)

• rýchlosť

• PODVODNÍCI! Neodporúčam tu vôbec nakupovať, knižky aj tam nebudú dodané. Podnet na SOIku by sa zišiel podať.

PODVOD.

• Ceny
    • Doba dodania

Objednala som si knihy 28.2.2017 a sa stale spracuva......

• nízka cena
    • nenašiel som

podľa mojej skúsenosti odporúčam, nízka cena a rýchlosť dodania

• Žiadna komunikácia
    • Sami sa neuráčia zakáznika informovať o nedostupnosti titulu ktorý nevedia naskladniť

Další obchod z ktorého môžete úplne zbytočne týždne čakať na knihy ktoré nevedia naskladniť

• Nízke ceny
    • Dlha dodacia lehota.obchod vôbec nekomunikuje so zákazníkom.

• Nizke ceny. Ale len ceny, lebo tovar vam nikto nedoda.
    • Mrtvy e-shop, na mail nereaguju, na kontaktny formular tiez nie, telefonne cislo je nefunkcne. Objednavka sa spracovava uz 11-ty den a nic.

Strateny cas cakanim na nieco od tohto e-shopu. Je to fatamorgana!!!

• od 10.12 este nedorucene....na emaily neodpovedaju a telefon nefunguje....neodporucam

neodporucam,uz nikdy viac

• Vynikajuce ceny

• Výhodné ceny
    • Moja nespokojnost prameni z dovodu poškodenia objednanych knih.

Ponukaju knihy za naozaj vyborne ceny. Ja som bohuzial mala negativnu skusenost, kedze mi prisli poskodene knihy (ocividne to nebolo sposobene dopravou). Preto v buducnosti radsej dam prednost inym (odskusanym) obchodom.

• - telefón nefunkčný, na mail nereagujú

Po 9 dňoch od objednávky /tovar mali skladom/ tovar nedodaný. Telefón nefunguje, na maily nereagujú. Určite tento shop neodporúčam.

• ziadne
    • ziadna reakcia na email,. nedostupny telefon

nespolahlivy predajca

• 24.11.2016 som si objednal knihu a stále som ju nedostal.objednavka sa spracúva!!!
    • Telefonicky sa spojiť neda, na mail neodpovedajú,

Fuj

• O niečo nižšie ceny ako v iných obchodoch, široký výber.
    • Pri 1. nákupe som žiadne nezistila.

Rýchla dodávka, dobré ceny, DOPORUČUJEM!!

• 10dni a tovar este nemam

• -knihy tu kúpim oveľa lacnejšie(aj po pripočítaní poštovného) než v kníhkupectvách
    • -dodanie je rýchle a spoľahlivé
    • -obdržím mnoho iných zliav na nákup v tomto obchode, ale aj zľavy do iných obchodov

Bola som max. spokojná, takže každému vrelo odporúčam :)