• ceny
    • doposiaľ dom neobdržala objednávku, napriek tomu, že pred dvanástimi dňami mi prišiel mail - objednávka expedovaná
    • komunikácia nulová, písala som im aj mail, neodpovedali, napísala som poznámku k objednávke, že nech ma upovedomia, ak mi nepríde tovar do Vianoc

Objednávam osem rokov cez internetové obchody, ale to som ešte nezažila. Nič, nič....
    Bolo mi oznámené, že objednávka expedovaná, tak som sa potešila, že to v pohode stihnem pod stromček. Zanedlho mi prišiel mail, že dnes sa mi kurierska spločnosť Slovak Parcel neúspešne pokúšala doručiť objednávku ( bola som doma a nikto mi nevolal). Tak v tom maily som zmenila adresu dodania na mamu , lebo na druhý deň som šla do práce a termín som dala na druhý deň. A nič sa nedeje doteraz. Na tú kuriérsku spoločnosť som našla číslo - to sa nedalo dovolať, nejaký mail - doposiaľ neodpovedali. Jednoducho asi - aký kuriér - taký obchod a naopak.

• Objednávka bola doručená
    • Oveľa nižšia cena ako iný e-shop
    • Výhodné ceny
    • Slabšia komunikácia s kupujúcim cez email

Celkovo obchod odporúčam ! Spokojnosť ! Určite ešte nakúpim :-)

okrem toho, ze som na 3 knihy cakal skoro mesiac, poslali len dve ... bez akehokolvek infa
    tu viac nenakupujem

update 11.6.: jedna kniha sice prisla spolu s emailom, ze "knižku vám dopošleme bez nákladov na poštovné" ... ale to bolo 9.4. !!!

Reakcia obchodu Knihy lacno

mohli by ste nám prosím na andresu info@knihylacno.sk poslať č. vašej objednávky ? V prípade nedostupnej knižky zákazníkov informujeme a pýtame sa či môžeme objednávku poslať aj bez nej. Ďakujeme vopred za odpoveď.

• nakúpil v obchode Knihy lacno pred 1 rokom

Do dnešného dňa som moju objednanú knihu nedostala,
    .Simonuttiová,Levice

Reakcia obchodu Knihy lacno

veľmi nás mrzí že, sme vám neboli schopný dodať objednávku nakoľko sa nám titul vypredal. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

• nakúpil v obchode Knihy lacno pred 1 rokom

ziadna komunikacia, obj. som poslal a je ticho, dost neprofesionalne..

Reakcia obchodu Knihy lacno

mrzí nás že, vám objednávka prišla neskôr ako mala. Snažíme sa vám knižky ponúkať čo za najlepšiu cenu a preto niekedy dlhšie trvá dodanie resp. informovanie o stave objednávky. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

Knihy lacno

• kniha bola skladkom, rýchle dodania, na druhý deň od objednávky
    • žiadne

nakúpila som kvôli výrazne nižšej cene ako u konkurencie a tiež kvôli okamžitej dostupnosti, kniha v poriadku dorazila na druhý deň, nemám čo vytknúť

• nakúpil v obchode Knihy lacno pred 1 rokom

Recenzia bola odstránená z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Recenziu nesmú písať osoby akýmkoľvek spôsobom spriaznené s daným obchodom.

• nakúpil v obchode Knihy lacno pred 1 rokom

• Preco Heureka stale ponuka knihy týchto podvodníkov, ved pozrire tie hodnotenia. Je to nezodpovedne voci ludom

Je to vsetko jedna banda klanarov: abcknihy, knihylacno, knihysova,... Plus dalsie 2-3 eshopy. Jeden majitel.

• nakúpil v obchode Knihy lacno pred 1 rokom

Objednala som si balíček kníh, ale doručená bola len jedna kniha, druhá nebola doručená, zaplatila som za dve knihy v rámci balíčka, kontaktovala som predajcu, kde mi bolo oznámené, že sa stala chyba, že druhú knihu už nemajú na sklade, takže mi vrátia peniaze za nedoručenú knihu, keďže sa tak nestalo, viackrát som sa informovala, kde je problém, vždy ma ubezpečovali, že už určite peniaze prídu, už to trvá cez dva mesiace a telefón mi už nedvíhajú, na mail nereagujú.

• Ziadna!!!!
    • Ak nechcete prist o peniaze, neobjednavajte! Prisla som o peniaze . Cely cas len klamali, su to podvodnici. Radsej si objednajte drahsiu knihu, ako od nich. Zaplatite a knihu nikdy neuvidite. Najskor same vyhovorky, klamstva, neskor uz ani tel nezdvihnu

Nenechajte sa obalamutiť nízkou cenou. Tento e-shop vôbec nekomunikuje so zákazníkom. Pred mesiacom som si objednala 2 knižky, obe mali mať na sklade. Do dnešného dňa nemám ani jednu, ani žiadnu odpoveď na moje e-maily. Objednávku som dnes zrušila. Neobjednávajte!

Ani 10 % hviezdičku by som tomuto nedala. Ale systém nepustí.

• Na tomto e-shope som si objednal pred vianocami knihu,ktora mala byt ako darcek.pri tel.rozhovore mi bolo pivedane že knihu nemaju,pritom na strankch uvadzali že knihu maju.pri upozrneni vraveli že nestihaju expedovat pre velky zaujem.Dnes(5.1.2018),mi e-mailom zrišili objednavku,na kolko danu knihu nema ani jeden dodavatel.pri prezreti ich webovej stranky,som zistil že dana kniha je nadalej v ponukea uvadzaju že ju maju skladom.

Nedoporucujem stranku

• Tovar som si objednala 11.10, knihy boli uvedene “na sklade”. Po tyzdni som sa informovala o svojej objednavke, kedze nic neprislo a bolo mi povedane ze jedna kniha nie je a musia cakat na dodanie, tak som tu knihu zrusila a nech poslu tie zvysne co maju. Knihy nakoniec odoslali az v decembri, medzitym ziadna komunikacia z ich strany. Tovar som im vratila naspat kedze islo o tstovanie ziakov 5, ktore uz mal piataci v tom case za sebou. Velke sklamanie z mojej strany. Cakam na vratenie penazi.

Neodporucam

• Kniha mi prišla do 3 dní
    • Knihu, ktorú som potrebovala mali len na tomto e-shope
    • Výhodná cena

som veľmi spokojná

• Nič
    • Nekomunikujú,tovar nedodaný, pritom som ho objednávala s riadnym predstihom, aspoň keby odpovedali seriózne ma mail, že tovar nepríde, alebo aspoň nejaká komunikácia, ale nič. Akurát tak som v patovej situácii.

Nekomunikujú,nedodávajú to tovar, neodporúčam.

• Rýchle
    • Bezproblémové

• žiadna komunikácia s klientom,
    • píšu, že knihu majú na sklade objednávku som objednala 26.11 do dnes (4.12) nemám žiadnu správu o objednávke iba potvrdenie objednáky
    • dodnes mi nikto neodpísal na maily

neodporúčam obchod

• ziadna komunikacia zo strany e-shopu po objednani tovaru, cisty amaterizmus, alebo podvod !!!

Keby sa e-shop venoval zakaznikom a nie odpovedaniu na zaporne komenty v recenziach, tak by nepribudali nespokojni zakaznici, pre taketo e- shopy ako ste Vy, ludia nedoveruju nakupu cez internet.

Moj poznatok z celeho nakupu na e-shope "Knihy Lacno" - neodpocucam nikomu, ani svojmu nepriatelovi, treba sa tomu e-shopu vyhnut, vsetko maju zevraj " na sklade " a ziadna reakcia, ani telefonicka ani emailom.

Hanba !!!

• Rychle dodanie