• Na tomto e-shope som si objednal pred vianocami knihu,ktora mala byt ako darcek.pri tel.rozhovore mi bolo pivedane že knihu nemaju,pritom na strankch uvadzali že knihu maju.pri upozrneni vraveli že nestihaju expedovat pre velky zaujem.Dnes(5.1.2018),mi e-mailom zrišili objednavku,na kolko danu knihu nema ani jeden dodavatel.pri prezreti ich webovej stranky,som zistil že dana kniha je nadalej v ponukea uvadzaju že ju maju skladom.

Nedoporucujem stranku

• Tovar som si objednala 11.10, knihy boli uvedene “na sklade”. Po tyzdni som sa informovala o svojej objednavke, kedze nic neprislo a bolo mi povedane ze jedna kniha nie je a musia cakat na dodanie, tak som tu knihu zrusila a nech poslu tie zvysne co maju. Knihy nakoniec odoslali az v decembri, medzitym ziadna komunikacia z ich strany. Tovar som im vratila naspat kedze islo o tstovanie ziakov 5, ktore uz mal piataci v tom case za sebou. Velke sklamanie z mojej strany. Cakam na vratenie penazi.

Neodporucam

• Kniha mi prišla do 3 dní
    • Knihu, ktorú som potrebovala mali len na tomto e-shope
    • Výhodná cena

som veľmi spokojná

• Nekomunikujú,tovar nedodaný, pritom som ho objednávala s riadnym predstihom, aspoň keby odpovedali seriózne ma mail, že tovar nepríde, alebo aspoň nejaká komunikácia, ale nič. Akurát tak som v patovej situácii.

Nekomunikujú,nedodávajú to tovar, neodporúčam.

• Rýchle
    • Bezproblémové

• žiadna komunikácia s klientom,
    • píšu, že knihu majú na sklade objednávku som objednala 26.11 do dnes (4.12) nemám žiadnu správu o objednávke iba potvrdenie objednáky
    • dodnes mi nikto neodpísal na maily

neodporúčam obchod

• ziadna komunikacia zo strany e-shopu po objednani tovaru, cisty amaterizmus, alebo podvod !!!

Keby sa e-shop venoval zakaznikom a nie odpovedaniu na zaporne komenty v recenziach, tak by nepribudali nespokojni zakaznici, pre taketo e- shopy ako ste Vy, ludia nedoveruju nakupu cez internet.

Moj poznatok z celeho nakupu na e-shope "Knihy Lacno" - neodpocucam nikomu, ani svojmu nepriatelovi, treba sa tomu e-shopu vyhnut, vsetko maju zevraj " na sklade " a ziadna reakcia, ani telefonicka ani emailom.

Hanba !!!

• Rychle dodanie
    • Ziadne

• Tovar nedorazil a ani ziadna komunikacia zo strany obchodu nebola. Okrem potvrdenia objednavky.

• Rýchlosť doručenia, bezprobémovosť

• Objednala som si balíček v ktorom boli dve knihy Návod na prežitie pre Baby a Hneď to bude anjelik, poslali mi len tu prvú. Po telefónate mi doteraz tú druhú knihu neposlali.

Reakcia obchodu Knihy lacno

ako vám bolo telefonicky vysvetlené, knižku sme museli doobjednať u dodávateľa nakoľko nám posielal nekompletné balíky a momentálne stále čakáme na dodanie. Za spôsobené problémy sa ešte raz ospravedlňujeme a budeme sa snažiť situáciu čo najrýchlejšie vyriešiť. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

S pozdravom,

Knihy lacno

Celková informovanosť bola výborná, rýchle doručenie.

• lacne knihy
    • na stranke tvrdili, ze vsetko maju skladom, ale hnihy odoslali az o tyzden po mojej urgencii.
    • jednu knihu vobec neposlali - bez vysvetlenia

neodporucam ak hnihy naozaj potrebujete
    na fakture figuruje ako odosielatel 'kniha sova' a vasa kniha zrejma tiez budu jeden predajca s 3 eshopmi

Reakcia obchodu Knihy lacno

nakoľko recenziu píšete ako neoverený zákazník bez mena a priezviska , nevieme sa vám k danej sťažnosti vyjadriť. Prosím pošlite nám na adresu [email protected] číslo vašej objednávky aby sme vedeli zaujať nejaké stanovisko. Ďakujeme vopred za správu !

S pozdravom,

Knihy lacno

Pekne knizky za dobru cenu

• od prijatia potvrdzovacieho emailu ziadna sprava a kniha stale nedorazila

• samé mínus
    • zlá komunikácia, čiže žiadna, predajca vôbec nekomunikuje, na knihy čakám už viac ako dva týždne

vôbec neodporúčam, ak nejakým omylom otvoríte www stránku predajcu, radšej ju rýchlo zatvorte, nič dobré vás nečaká a už vôbec dobré čítanie, kedže knihy neexpeduje,asi to ani nebude predajca kníh
    FUJ celé zle

Nekomunikujú, na knihu čakám už dva týždne, a to ju mali označenú ako "na sklade" neodporúčam!

• Slaba komunikacia, neuracili sa ani napisat ze objednavku mi stornovali kvoli tomu, ze knihu nemali na sklade hoci na stranke je napisane ze danu knihu maju ...(na moje spravy reagovali az po 2 tyzdnoch)....

Neodporucam

• Nizke ceny ale co z toho, ked kniha nikde
    • Nekomunikuju so zakaznikom, na maily nereaguju, telefonna linka nefunkcna
    • Pisu, ze kniha je skladom a presli dva tydne a kniha nikde

NIKDY VIAC
    Moja chyba, ze som si neprecitala recenzie