Do dnešného dňa som moju objednanú knihu nedostala,
    .Simonuttiová,Levice

Reakcia obchodu Knihy lacno

veľmi nás mrzí že, sme vám neboli schopný dodať objednávku nakoľko sa nám titul vypredal. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

Knihy lacno

ziadna komunikacia, obj. som poslal a je ticho, dost neprofesionalne..

Reakcia obchodu Knihy lacno

mrzí nás že, vám objednávka prišla neskôr ako mala. Snažíme sa vám knižky ponúkať čo za najlepšiu cenu a preto niekedy dlhšie trvá dodanie resp. informovanie o stave objednávky. Budeme robiť maximum preto aby sa podobné situácie v budúcnosti neopakovali. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

Knihy lacno

Objednala som si balíček kníh, ale doručená bola len jedna kniha, druhá nebola doručená, zaplatila som za dve knihy v rámci balíčka, kontaktovala som predajcu, kde mi bolo oznámené, že sa stala chyba, že druhú knihu už nemajú na sklade, takže mi vrátia peniaze za nedoručenú knihu, keďže sa tak nestalo, viackrát som sa informovala, kde je problém, vždy ma ubezpečovali, že už určite peniaze prídu, už to trvá cez dva mesiace a telefón mi už nedvíhajú, na mail nereagujú.

• Ziadna!!!!
    • Ak nechcete prist o peniaze, neobjednavajte! Prisla som o peniaze . Cely cas len klamali, su to podvodnici. Radsej si objednajte drahsiu knihu, ako od nich. Zaplatite a knihu nikdy neuvidite. Najskor same vyhovorky, klamstva, neskor uz ani tel nezdvihnu

• Rýchle
    • Bezproblémové

• Rychle dodanie
    • Ziadne

• Tovar nedorazil a ani ziadna komunikacia zo strany obchodu nebola. Okrem potvrdenia objednavky.

• Rýchlosť doručenia, bezprobémovosť

• Objednala som si balíček v ktorom boli dve knihy Návod na prežitie pre Baby a Hneď to bude anjelik, poslali mi len tu prvú. Po telefónate mi doteraz tú druhú knihu neposlali.

Reakcia obchodu Knihy lacno

ako vám bolo telefonicky vysvetlené, knižku sme museli doobjednať u dodávateľa nakoľko nám posielal nekompletné balíky a momentálne stále čakáme na dodanie. Za spôsobené problémy sa ešte raz ospravedlňujeme a budeme sa snažiť situáciu čo najrýchlejšie vyriešiť. Ďakujeme za pochopenie a prajeme pekný deň !

Knihy lacno

Celková informovanosť bola výborná, rýchle doručenie.

Pekne knizky za dobru cenu

• od prijatia potvrdzovacieho emailu ziadna sprava a kniha stale nedorazila

• prišla mi len odpoveď že moju objednávku zaregistrovali a potom celý týždeň nič.

• rýchlosť

• nízka cena
    • nenašiel som

podľa mojej skúsenosti odporúčam, nízka cena a rýchlosť dodania

• Nízke ceny
    • Dlha dodacia lehota.obchod vôbec nekomunikuje so zákazníkom.

• Vynikajuce ceny

• Výhodné ceny
    • Moja nespokojnost prameni z dovodu poškodenia objednanych knih.

Ponukaju knihy za naozaj vyborne ceny. Ja som bohuzial mala negativnu skusenost, kedze mi prisli poskodene knihy (ocividne to nebolo sposobene dopravou). Preto v buducnosti radsej dam prednost inym (odskusanym) obchodom.