• priviezli
    • namontovali
    • upratali
    • skasírovali
    • odišli

Montáž prebehla bez problému. Klimoška funguje podľa očakávania

• Prehľadná ponuka produktov na web stránkach

Promptné vybavenie objednávky a inštalácia, rýchla odozva na email a telefón.

• Vrelo odporučam, rychle dodanie

• Precízna a čistá práca odborníkov
    • Dobré ceny
    • Široký výber klimatizácií

• Rýchlejšie dodanie ako od konkurencie
  • Velmi rýchlo reagovali na moju objednávku. Tovar mi dodajú asi do týždňa

Tovar bol doručený velmi rýchlo,kvalitne zabalený,bez poškodený.

• Montaž na 1.

Spokojnosť, vysvetlili a odporučili typ vzhĺadom na velkosť priestoru.

• Komplet predaj a servis aj s montážou.
    • Príjemný personál
    • Dobrá komunikácia
    • Dodržali všetko na čom sme sa dohodli
    • Príjemná cena
    • Rýchla realizácia a montáž

Odporúčam, nakoľko aj cena bola oproti konkurencii za rovnaký produk nižšia.

Moja pociatocna skusenost s obchodom nebola na urovni vacsiny recenzii na zaklade ktoreho som si ho vybral. Mozno som narazil len na ludi ktory nerobili firme zrovna najlepsie meno. Klima pekne funguje a dufam ze dlho aj bude, ako klima tak aj montaz boli sa dobru cenu. Nazor na lepsi mi zmenil pan majitel ktory je mily a ustretovy, je vidno ze mu na firme zalezi len nie vzdy ide vsetko ustrazit. Vsetko sme si vysvetlili a dokonca mi prislubil prvy servis zdarma, co je velmi pekne gesto. Dakujem. Firmu mozem odporucit.

Veľmi dobre sa mi so zástupcami obchodu komunikovalo. Boli ústretoví pri dohode termínu montáže. Montáž prebiehala veľmi rýchlo a odborne. Určite obchod odporúčam.

• Prehľadná webová stránka s presným popisom výrobkov, poradenská služba, výborná komunikácia, rýchle dodanie, odborná montáž, servis, prijateľné ceny, ochota.
    • Žiadna

• Majiteľ so zamestnancom prišli presne na dohodnutý termín a napriek ťažko prístupnému miestu na umiestnenie klimatizácie zvládli montáž na jednotku.

• Odborné poradenstvo pri výbere klimatizácie
    • Komunikácia
    • Rýchle dodanie a montáž
    • Super montážny tím

• určite cena oproti bratislavskemu predajcovi
    • rýchlosť vybavenia dodania a montáže zariadenia
    • záruka na tovar 5 rokov
    • príjemný montážny tím dvoch mladých ľudí

• rýchle jednanie a dodanie produktu

S rýchlosťou vybavenia mojej objednávky som bol spokojný

• Klimatizacia mi prisla ,no bez prislusenstva Bez trubiek ,konzol.cize pokial si to nedokupim tak je nepouzitelna.Ako ked by som kupoval nove auto a vedla na palete by mi doviezli motor alebo sedacky ci kolesa a opytali by sa ma ci si to chcem tiez dokupit.a nehovorte mi ze to je prislusenstvo ktore nepatri k vyrobku.pred rokom som si tak isto objednal klimatizaciu a prisla komplet v krabici so vsetkym.

Reakcia obchodu KLIMANIA

Dovoľte aby sme reagovali na Vašu recenziu. Klimatizácia, ktorú ste si u nás objednali Vám bola doručená presne tak, ako to výrobca doručil k nám - v originálnom balení. Ak máte na mysle medené trúbky a konzolu vonkajšej jednotky, tie sa nedodávajú a nikdy neboli súčasťou balenia. Existuje na to veľmi jednoduchý dôvod, výrobca (vo Vašom prípade Samsung) nemôže vopred vedieť, že akú konzolu k tomu budete potrebovať (nástennú, podlahovú, balkónovú, strešnú, atď...) a aká je požadovaná dĺžka medených rúr. Chcem pripomenúť, že počas nášho pôsobenia sme ešte nestretli s výrobcom, ktorý by tieto veci dodal automatický. Ak by ste nám zavolali, že potrebujete k tomu aj montážne príslušenstvo tak určite by sme Vám v tom vedeli pomôcť. Žiaľ to sa nestalo.

• Doručenie v deň montáže.

Tovar bude doručený v deň montáže.