• Dobrá komunikácia
    • V júni - čo je už sezóna sme mali klimatizáciu aj namontovanú do 2 týždňov

• flexibilita
    • ochota
    • kvalita
    • dobra a rychla komunikacia

S produktom aj montazou od firmy KLIMANIA som spokojny. Rychla komunikacia a ochota vyhoviet zakaznikovi. Obchod odporucam.

• Oborne poradenstvo pri vybere.
    • Dobre ceny techniky a montaze.
    • Vyber klimatizacnych jednotiek.
    • Showroom kde mate moznost si pozriet interierove jednotky a dialkove ovladania.
    • Prax firmy v odbore.
    • Dobry montazny tim – podmienka pre dlhodobe spravne fungovanie klimatizacie!
    • Profesionalna komunikacia.
    • Zaruka 5 rokov.
    • Ziadne skryte poplatky.
    • Prehladny web a uzitocny Blog o klimatiaciach a montazi.
    • Ziadnu sme neobjavili.

Tuto firmu som si vybral (po mesiacoch hladania a citania na webe a radenia sa so znamymi) z velkej miery aj vdaka hodnoteniu na Heureke a urobil som dobre. Vyborne nam poradili s vyberom spravnej jednotky co je velmi dolezite. Nie vsetky nuansy sa totiz clovek docita na webe, predsa len firma co s tym roky robi ma ovela vacsi prehlad (napriklad nam poradili klimatizaciu s ktorou vieme kurit az do -25°C o co nam islo, vacsina klimatizacii kuri tusim len do -8°C). Pri obhliadke nam poradili s umiestnenim a vykonom klimatizacii. Dodanie a instalacia boli velmi rychle (pravdupovediac som to necakal, po tom co som videl, na webe ako ludia u inych spolocnosti cakaju aj mesiace). Instalateri boli ochotni a profesionalni, komunikovali na urovni, za cca. pol dna nam nainstalovali dve klimatizacne jednotky, nenarobili neporiadok (vrtali s vysavacom, nemuseli sme zakryvat ostatny nabytok v miestnosti), upratali po sebe, zaizolovali penou a vyspravili montazne otvory (interierove pekne aj sadrovou stierkou), zapojili a otestovali klimatizaciu. Podla praktickych rad a postrehov ktore nam povedali je vidiet, ze problematike rozumeju a maju bohate prakticke skusenosti. Celkovo spokojnost nemohla byt vyssia, jednoznacne doporucujeme. Vsetko prebehlo hladko a bez problemov. A v tychto chladnych dnoch si klimatizaciou uz aj pekne prikurujeme. Ak budeme brat dalsiu klimatizaciu (alebo cokolvek z ich portfolia), urcite sa na nich opat obratime.

• Vynikajuca komunikacia, ustretovost, ochota poradit.

• dobrá komunikácia, kvalitne poradenstvo,
    • rýchlost : od zamerania po inštalaciu klimatizácie 5 prac. dní