Splnené na 100 pro, tovar obratom doplnený a velice korektné jednanie. Ďakujem. Výhoda : naozaj mali záujem vyhovieť a pomôcť.

Vážený pán Jozef,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojný a priniesol vám radosť.

Každý týždeň u nás nájdete veľa nových Apple produktov za skvelé ceny a nové tipy, triky a novinky zo sveta Apple na našom Innocent blogu, preto sa tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Rýchla expedicia
    • Výber rôzneho príslušenstva pre iPad, iPhone, Macbook či iné Apple zariadenie

• Rýchle dodanie produktu
    • Cena zodpovedá kvalite vyrobku
    • Výber rôzneho príslušenstva pre Apple produkty

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

Rýchle vybavenie, dodanie v primeranej cene

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Dobrý sortiment a ceny.

• rýchle vybavenie
    • dodanie v rovnaky den v ramci KE

• Rychle dorucenie
    • Dobra komunikacia obchodu
    • Prijatelne ceny

Vážený pán Ondro,

Maximálna spokojnosť

Tovar som dostal ok.

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Rýchle vybavená objednávka, priebežne informácie o vybavovaní objednávky, tovar doručený podľa predstav

Vážená pani Michaela,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojná a priniesol vám radosť.

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Po mesiac tovar stále nedorazil... žiadna komunikácia

Vážený pán Dávid,

vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

V našom mene sa Vám chceme touto cestou ešte raz ospravedlniť, ak váš zážitok nebol 100%. Niektoré vypredané položky neboli u našich dodávateľov dostupné, preto sa dodacia doba nečakane predĺžila. 95% objednávok doručujeme obratom do niekoľkých dní.

Náš prozákaznícky servis pracuje v plnom režime a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete kedykoľvek obrátiť na našich ochotných kolegov. Všetky požiadavky od našich klientov riešia naši kolegovia k plnej spokojnosti.

Ďakujeme.

• Rychle dodanie
    • Výber rôznych doplnkov
    • Ceny zodpovedajúce kvalite

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• dlzka dovozu co najkradsia jeden den parada
    • tovar je znackovy a vyzera byt aj kvalitny

• Super komunikácia
    • Odborné poradenie

Vážená p. Tereza,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste mali pozitívnu zákaznícku skúsenosť v našom e-shope InnocentStore.sk a priniesol vám radosť.

• Veľký vyber,rýchle dodanie(packeta),

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Super ceny a rýchle dodanie

• rýchle odoslanie objednávky
    • výborná kvalita

• Siroky vyber

V pripade osobnej navstevy obchodu,je to trosku od ruky

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

Síce mi bol doručený iný tovar, ako som objednala a musela som ho vrátiť, ale komunikácia zo strany predávajúceho bola seriózna, promptná a ústretová.

Vážená zákazníčka,