Super

Vážená pani Dagmar,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojná a priniesol vám radosť.

Každý týždeň u nás nájdete veľa nových Apple produktov za skvelé ceny a nové tipy, triky a novinky zo sveta Apple na našom Innocent blogu, preto sa tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• rýchle doručenie
    • pekne a kvalitne zabalené
    • ochranné sklíčka už budem kupovať inde

Vážený pán Patrik,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojný a priniesol vám radosť.

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

S objednanou powerbankou bol problém ale jedna velmi milá dáma zo store-u mi zavolala a nakoniec sme celú situáciu 1-2 vyriešili.

Vyborny

Vážený pán Ferdinand,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• urovanie problému k spokojnosti, oceňujem takýto prístup :)

dlhšie odpovedanie na maily

• dobré ceny
    • tovar nefunguje
    • zlá komunikácia
    • už týždeň neodpisujú ani na mail ani na instagram

• Rychle vybavenie

• Rýchlosť dorucenia

Vážený pán Dave,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

super obchod aj komunikácia aj tovar

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

Hlavou výhodou je dobrý predajca.

Vážený pán Silvester,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Operátor telefonicky nedostupný. Na písomný dotaz nikto neodpovedal.
    Predajca je platca DPH ,ale využíva aj zákonnú výnimku .Eschop pri mojej tovarovej položke dph výnimku neuvádzal a pri proforma faktúre už bola výnimka DPH zobrazená. Bohužial eschop neposkytuje prompný kanál na odkonzultovanie nezrovnalosti/ ani telefonicky ani písomne/.

Vážený zákazník,

vážime si každé hodnotenie, ktoré nám poslúži na zlepšenie našich služieb.

V našom mene sa Vám chceme touto cestou ešte raz ospravedlniť, ak váš zážitok nebol 100%. Špeciálny režim dane sa uplatňuje pri vybraných produktoch ako sú použité, swap, a pod.

Náš prozákaznícky servis pracuje aj počas sviatkov v plnom režime v pracovnom čase a v prípade akýchkoľvek požiadaviek sa môžete obrátiť na našich ochotných kolegov. Všetky požiadavky od našich klientov riešia naši kolegovia k plnej spokojnosti.

Ďakujeme.

• Kvalita komunikácie

Vážený pán Ľubo,

• Komunikácia, rýchlosť dodania

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• profi, vsetko top, extremne rychle dodanie, maximalna kvalita

Vážený pán Tomáš,

Super

Vážený pán Milan,

• Rychlo
    • Bez problemov

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

Nakupujem tam už dlho výborný obchod aj pristup