Uzasna skusenosz, rychlost vybavenia objednavky

• Objednal som si peňaženku, kde bola dodacia doba do 2 dni a už je to 6 a stále mi nič neprišlo.

Tovar prišiel na 3 den po objednani. Ocenujem aj komunikáciu s predajcom. Som spokojný, aj nabudúce rád využijem služby tohto obchodu.

Kryt vyzeral nekvalitne,sklo bolo chybné a ešte aj doškriabané,nakoniec som objednal z Aliexpresu presne ten istý kryt a vyzeral lepšie,ale vyšiel ma len na 2,40 EUR.Takže ďakujem a za ten materiál za 16eur je to trošku veľa ……….

• Rýchle vybavenie
    • Určite odporúčam
    • Budem tento obchod využívať častejšie

Spokojný rýchle dodanie

Obchod sa ospravedlnil za dodávateľa, ktorý už prestal tovar dodávať a ponúkol mi akceptovateľné náhradné riešenie.

Tovar mi prisiel rozbaleny a s odlepenou foliou na lepiacej paske.

• Pohotová komunikace
    • Rychle dodaný produkt
    • Kvalita

• rýchle doručenie

vsetko rychlo a bez problemov

Vážený zákazník,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojný a priniesol vám radosť.

Každý týždeň u nás nájdete veľa nových Apple produktov za skvelé ceny a nové tipy, triky a novinky zo sveta Apple na našom Innocent blogu, preto sa tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Vynikajúce

Vážený pán Filip,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Tovar mi bol vymenený expresne rýchlo

Vážený pán Jakub,

• Rýchlosť

• Lacnejsia cena

Vážený pán Tony,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• kvalitné produkty, rýchle dodanie

Vážený pán Tony,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

super kvalita tovaru, balenia, dopravy

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

kupil som pouzite hodiny ktore prisli z reklamacie(v ramci reklamacie boli vymenene za nove (swap)) a teda som dostal nove hodiny s rocnou zarukou (bola odpisana dph takze asi preto len rok, lebo boli na firmu) s 200e zlavou . Vsetko super este aj naramok zdarma mi pribalili.

Vážený pán Peter,

Super

Vážená pani Dagmar,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojná a priniesol vám radosť.