• Lacnejsia cena

Vážený pán Tony,

ďakujeme za vaše hodnotenie a veľmi nás teší, že ste boli s nákupom v našom e-shope InnocentStore.sk spokojný a priniesol vám radosť.

Každý týždeň u nás nájdete veľa nových Apple produktov za skvelé ceny a nové tipy, triky a novinky zo sveta Apple na našom Innocent blogu, preto sa tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• dobré ceny
    • tovar nefunguje
    • zlá komunikácia
    • už týždeň neodpisujú ani na mail ani na instagram

• Rýchlosť dorucenia

Vážený pán Matt,

• Cena a rýchlosť dodania

Vážený zákazník,

Pre Apple fanúšikov - tím Innocentu

• Rýchle vybavenie objednávky a expedícia
    • Primerane ceny
    • Cena zodpovedajúca kvalite produktu