• dobry vyber, celkom dobre ceny

musela som urgovat dorucenie (bol to darcek na narodeniny), nastastie to stihli, objednavala som 26.4. ( v noci, aby som bola spravodliva ) a pri hodinkach svietilo dorucenie 30.4., to iste tam svietilo este 29.4., ale nakoniec na urgenciu horko-tazko 3.5.

• Rýchlosť dodania, komunikácia

Reakcia obchodu www.inhodinky.sk

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho e-shopu, teší nás vaša spokojnosť.
    S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

• velky vyber krasnych a cenovo dostupnych hodiniek
    • moznost objednat hodinky na predajnu a tam zvazit kupu
    • velmi mile a ochotne asistentky predaja
    • predajna priamo v centre Ziliny
    • benefity navyse pri nakupe

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

Ďakujem pekne, som maximalne spokojná. Hodinky nádherné a dodacia doba super rýchla. Odporúčila by som vás každému. Na darček ešte čakám.

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

Som spokojný nemal som najmenší problém.

• Veľký výber
    • Pomoc pri nákupe
    • Prehľadný Web

• Maximálna spokojnosť,profesionálny prístup. Určite odporúčam

Reakcia obchodu www.inhodinky.sk

Ďakujeme veľmi pekne, teší nás vaša spokojnosť.

Skvelý obchod. Ako sľubujú na stránke, dorovnajú kupujúcemu cenu. Na ich stránke som našiel hodinky za 378,- euro. U jednej z konkurencii hodinky stáli 300,90,-. Hodinky mi predali za 299,90,-. Ešte som sa s tým nestretol. Hodinky mi dorazili do pár dní. Všetko super.

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

Skúseností mám prvý krát, komunikácia výborná, pracovníčka milá, ochotná. Tovar podľa mojich predstáv. Ďakujem

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

• Rýchlosť od objednávky po dorucenie

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

• Rýchle doručenie na predajňu zo skaldu
    • dobrá cena
    • Kamenná predajna
    • Mily personál

Objednal som si hodinky online s možnosťou vyzdvihnúť si ich v kamennom obchode. Proces bol rýchly a jednoduchý. Keď som prišiel do obchodu, personál bol priateľský a odborný . Odporúčam

• Rýchle dodanie :)

+++++

Super ceny,rýchle dodanie

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

• ja som vždy spokojný s prístupom aj s kvalitou tovaru, tu nie je čo dodať :)
    • oceňujem dodatočné darčeky k tovaru ako zľavové kódy, navyše tovar alebo predĺžená záruka
    • samotné hodinky sú veľmi pekné, som fanúšikom G-Shock a tu nie je čo vytknúť
    • cena = veľké plus
    • možno viacero kamenných predajní po SK :-/

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

Dlhodobo som spokojný s obchodom.

Kvalitný výrobok, rýchle doručenie

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

• Obchod prebehol v poriadku. Rychle dorucenie a velka spokojnost s objednanym tovarom.

• Rýchlosť dodania tovaru
    • Komunikácia

S prianím pekného dňa kolektív Inhodinky.sk

Dobry vyber hodiniek.Len trochu dlha cakacia doba na tovar.

Reakcia obchodu www.inhodinky.sk

Dobrý deň, ďakujeme za pozitívne hodnotenie nášho e-shopu, ospravedlňujeme sa za dlhšie dodanie.