Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 2 týždňami

E schop má i kamennú predajňu - Žilina.

Spoľahlivosť,rýchlosť dodania

• Profesionalita...

• Rýchlosť!
  • nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 3 týždňami

Som veľmi spokojná s nákupom. Hodinky kupovane pre dcéru ako darček, zatiaľ neodovzdane a druhé darček pre seba. Komunikácia super, doprava detto. Odporúčam

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 3 týždňami

• Telefonické potvrdenie odoslania zásielky.

Nebol mi doručený darček, ktorý tam bol deklarovaný, že ku každému nákupu.

Reakcia obchodu www.inhodinky.sk

Dobrý deň, objednali ste si u nás hodinky Swiss Military Hanowa v akciovej cene 109 eur. Cena bola znížená oproti pôvodnej cene 129 eur. K hodinkám v akcii nie sú deklarované darčeky, tak je to aj pri tomto modeli. Nie sú pri ňom uvedené žiadne darčeky. Systém darčekov a zliav máme podrobne rozpísaný v sekcii "Darčeky". Taktiež tam máme uvedené upozornenie: Program bonusov na stránke inhodinky.sk je platný do odvolania, bonusy - darčeky neplatia pri kúpe tovaru označeného ako akciový, alebo pri špeciálne zníženej cene.
    Prajem pekný deň, Dudíková Jana, www.inhodinky.sk

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 3 týždňami

• Rýchle vybavenie objednávky a doručenie tovaru.
    • Dobrý prehľad tovaru a prijateľné ceny.
    • Neviem.

V obchode som nakupoval už asi štvrtýkrát a vždy spokojnosť.Rýchle vybavenie objednávky a následne jeho doručenie.Telefonická informácia o vybavení objednávky.V prípade informácii o tovare telefonický kontakt s obchodom.

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 4 týždňami

všetko v poriadku, rýchle dodanie

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 4 týždňami

Super obchod , skvelá komunikácia, palec hore

• rýchle dodanie

hodinky sú nádherné som veľmi spokojná.

• tovar prišiel rýchlo
  • nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 1 mesiacom

Som velmi milo prekvapena pristupom. Zavolali mi, kedy hodinky pridu. Dodanie velmi rychle.

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 2 mesiacmi

• Super! Z obchodu mi zakaždým prišla e-mail, keď sa niečo zmenilo.
    • Hodinky prišli načas pred vianocami,presne ako sľúbili!
  • nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 1 mesiacom

Tovar dodaný na druhý deň po objednávke. Milý personál, ktorý ma hneď po objednaní kontaktoval, že som si nevybrala darček, milé prekvapenie, že sa s tým vôbec obťažovali.

• ochotný personál
    • dobrá ponuka
    • autorizovaný predajca

príjemná komunikácia

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 1 mesiacom

Hodinky boli uz rozbalene a asi vylozene niekde, nakolko maju vela mikroskrabancov a pri telefonate som bol ubezpeceny ze ide o nove nerozbalene hodiny.

Reakcia obchodu www.inhodinky.sk

Dobrý deň, všetky hodinky, ktoré posielame aj kontrolujeme. Mrzí nás, ak sme si niečo na hodinkách nevšimli, musíme ich rozbaliť a vždy skontrolovať či sú v poriadku, idú atď... Sú to všetko hodinky nové, samozrejme sa veľmi ospravedlňujeme, ak ste našli niekde na hodinkách mikroškrabance, je však ideálne nám zavolať alebo oznámiť to mailom. Sme taktiež každý pracovný deň aj online na chate, takže určite by sme to vyriešili obratom. Nie je žiaden problém, samozrejme Vám buď hodinky vymeníme za iný kus alebo ich môžete vrátiť. Vrátenie tovaru je možné do 14 dní aj bez udania dôvodu. Prajem pekný deň, Dudíková Jana, www.inhodinky.sk

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 1 mesiacom

Perfektná komunikácia. Telefonicky ma informovali o každej zmene stavu objednávky aj o dobe dodania.

• nakúpil v obchode www.inhodinky.sk pred 1 mesiacom

Všetko prehladné ,rýchlosť .

• rýchle dodanie
    • veľký výber tovaru
    • rôzne dodatočné zľavy
    • emailom aj telefonicky som bola upozornená, že mi posielajú tovar
    • remienky vybraných hodiniek mi premerali, tak som mala istotu, že nebudú malé