veľká profesionalita...

Dobrý deň pán Marian,

veľmi Vám ďakujeme za Vaše pekné hodnotenie. Vždy nám veľmi záleží na tom, aby bola maximálna spokojnosť u našich zákazníkov.
    Vašu pochvalu vybavíme kolegom z obchodu, budú mať určite radosť. Z ich strany sa môžete vždy spoľahnúť, že sa o Vás profesionálne postarajú.
    Neváhajte sa na nás aj nabudúce obrátiť, keď budete čokoľvek z IT potrebovať. Vždy sa o Vás radi postaráme.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Rýchle dodanie a zásielka v poriadku.

Doporučujem tento obchod. Perfektne zabalená zásielka a v dodávke nič nechýbalo.

Dobrý deň pán Tibor,

sme nesmierne radi, že je na Vašej strane spokojnosť s Vaším nákupom. Ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu, veľmi pre nás znamená.
    Vašu pochvalu vybavíme kolegom na expedíciu. Kolegovia na logistike sa vždy maximálne snažia, aby bola zásielka čo najlepšie a kvalitne zabalená. Čas dodania je u kolegov prioritou. Naša firma je veľmi prozákaznícky založená a na tomto mieste si uvedomujeme, že v dnešnej dobe náš zákazník nemôže byť prakticky ani jeden deň bez IT techniky.
    Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať. Vždy sa o Vás radi a profesionálne postaráme. Ešte raz Vám zo srdca ďakujeme za všetko.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Jeden z najlepších shopov na počítače. Ochotný personál, dobré ceny. Brali sme už niekoľko objednávok z pobočky Bratislava a vždy vysoká kvalita služby.

Dobrý deň pán Alexander ,

moc Vám ďakujeme za Vašu peknú a 100% recenziu. Vážime si Vašu podporu.
    Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť a že patríte medzi našich stálych zákazníkov.

Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať z IT. Radi sa o Vás opäť postaráme.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Spokojnosť s dodávkou tovaru, aj s tovarom.

Dobrý deň pán Peter,

praje celý tím inComputeru ❤️

Ochota, profesionalita, láskavosť, skrátka všetko dobré, čo v dnešnej dobe inde chýba.... len tak ďalej... Poďakovanie patri pánovi BIELIKOVI.

Dobrý deň pán Marian,

Vašu pochvalu vybavíme kolegovi z obchodu, bude mať určite radosť. Z ich strany sa môžete vždy spoľahnúť, že sa o Vás profesionálne kolegovia postarajú.

Velmi rychle vybavenie, vdaka

Dobrý deň pán Tomáš,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť.
    Vašu pochvalu vybavíme kolegom na expedíciu. Kolegovia budú mať určite radosť :) Kolegovia na logistike sa maximálne snažia, aby bola zásielka čo najlepšie a kvalitne zabalená. Čas dodania je u kolegov prioritou.
    Neváhajte sa na nás aj nabudúce obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať. Vždy sa o Vás radi postaráme.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Kvalitný tovar za super cenu .

Dobrý deň pán Ján,

strašne veľmi Vám ďakujeme, ako za nákup, tak aj za úžasnú recenziu.
    Vážime si Vašu podporu. Môžete sa spoľahnúť, že sa v našej firme vždy stretnete s individuálnym a osobným prístupom. Svoju prácu máme ako koníček, a to sa potom odráža všetkými smermi :)

• Výborná komunikacia
    • Výborný produkt
    • Za zlomok pôvodnej ceny
    • Kvalita
    • Všetko funguje tak ako ma aj keď som sa zo začiatku obával kúpiť repasovaný Teraz už určite nebudem váhať

Dobrý deň pán Šimon,

Sme nesmierne radi, že je na Vašej strane spokojnosť s Vaším nákupom. Ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu.
    Naša firma je veľmi prozákaznícky orientovaná. Môžete sa spoľahnúť, že sa u nás vždy stretnete s individuálnym a osobným prístupom.
    Vašu pochvalu prepošleme na naše obchodné oddelenie. Kolegovia z obchodu budú mať určite radosť. Recenzie aktívne sleduje celá naša firma.
    Ešte raz Vám zo srdca ďakujeme za všetko.

• Rýchlosť doručenia

Žiadne

Dobrý deň pán David,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť.

Som spokojný

Dobrý deň pán Jozef,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Dobra cena aj komunikacia.

Reakcia obchodu inComputer.sk

strašne veľmi Vám ďakujeme za Vašu pozitívnu a krásnu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť. Vašu pochvalu vybavíme kolegom z obchodu a logistiky, ktorí sa o Vás postarali. Budú mať určite veľkú radosť.
    Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, keď budete čokoľvek z IT potrebovať. Vždy sa o Vás radi postaráme.

Rychle dodanie

Dobrý deň pani Tamaro,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Ochota personálu poradiť pri výbere a kompatibilite vybraného tovaru

Dobrý deň pani Miroslava,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Rýchla dodávka. Veľmi spokojný s prístupom predávajuceho pána.

• Super
    • Ceny

Je tqm maličký mínus, po objednávke neviete kde je tovar až kým ten deň dorazí z Česka. Ticho je 2-3 dni a potom SPS kuriér pošle ráno email že dnes donesie.

Dobrý deň pán Tomáš,

• Spokojnosť

Výborná cena, kvalita a dodacia lehota.

Dobrý deň pani Renáto,

• Skvelá komunikácia so zákazníkom

Málokedy odosielam dotazník na heureke, ale tento predajca si to naozaj zaslúži. Po zavolaní do obchodu mi ochotne vysvetlil o aké zariadenia sa jedná a poradil s výberom zariadenia. Notebook bol doručený do dvoch pracovných dní a som s ním spokojný. Výdrž batérie 4-6 hodín. Opticky 95% nové zariadenie. Ušetrené peniaze a životné prostredie. Vrele odporúčam.

Dobrý deň pán Ján,

praje celý tím inComputeru ❤️

Po internetovej objednavke NAS prisiel za tyzden kurierom.
    Po nainstalovani pracuje bez problemov

Dobrý deň pán Vladislav ,

Som spokojný

Dobrý deň pán Jozef,

ďakujeme Vám za Vašu krásnu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť. Vždy sa Vám, našim zákazníkom snažíme ponúknuť čo najlepšiu cenu. Kvalita a rýchlosť dodania je z našej strany samozrejmosťou. Ešte raz Vám ďakujeme za všetko. Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať. Vždy sa o Vás radi a profesionálne postaráme.