• Dobra komunikacia

Dobrý deň pán doktor,

Sme nesmierne radi, že je na Vašej strane spokojnosť s Vaším nákupom. Ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu.
    Naša firma je veľmi prozákaznícky orientovaná. Môžete sa spoľahnúť, že sa u nás vždy stretnete s individuálnym a osobným prístupom.
    Vašu pochvalu prepošleme na naše obchodné oddelenie. Kolegovia z obchodu budú mať určite radosť. Recenzie aktívne sleduje celá naša firma.
    Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať. Vždy sa o Vás radi a profesionálne postaráme.

• Výborná komunikacia
    • Výborný produkt
    • Za zlomok pôvodnej ceny
    • Kvalita
    • Všetko funguje tak ako ma aj keď som sa zo začiatku obával kúpiť repasovaný Teraz už určite nebudem váhať

Dobrý deň pán Šimon,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Dobra cena aj komunikacia.

Reakcia obchodu inComputer.sk

strašne veľmi Vám ďakujeme za Vašu pozitívnu a krásnu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť. Vašu pochvalu vybavíme kolegom z obchodu a logistiky, ktorí sa o Vás postarali. Budú mať určite veľkú radosť.
    Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, keď budete čokoľvek z IT potrebovať. Vždy sa o Vás radi postaráme.

• Skvelá komunikácia so zákazníkom

Málokedy odosielam dotazník na heureke, ale tento predajca si to naozaj zaslúži. Po zavolaní do obchodu mi ochotne vysvetlil o aké zariadenia sa jedná a poradil s výberom zariadenia. Notebook bol doručený do dvoch pracovných dní a som s ním spokojný. Výdrž batérie 4-6 hodín. Opticky 95% nové zariadenie. Ušetrené peniaze a životné prostredie. Vrele odporúčam.

Dobrý deň pán Ján,

• rýchlosť doručenia
    • kvalita tovaru
    • ochota
    • komunikácia
    • ceny
    • personál

Dobrý deň pán István,

Vybrali ste si vynikajúce stolné PC. Značka HP v tejto kategórii jednička na trhu.

• Okamžité spracovanie objednavky
    • Veľmi príjemná a profesionálna komunikácia zo strany predajcu
    • Osobný - ľudský spôsob komunikácie

Dobrý deň pán Peter,

praje celý tím inComputeru ❤️

• veľmi dobrá komunikácia, rýchle jednanie s ochotou a ústretovosťou

Dobrý deň pani Michaela,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Okamzita komunikacia emailom.
    • Aj repasovane vyrobky v perfektnom stave, ako nove.
    • Oproti konkurencii o triedu lepsie ceny.
    • Vyber volby OS Win 11, aj na HW obtiazne instalovatelny pre laika.
    • Tovar na prepravu perfektne zabaleny.
    • Nic.

Dobrý deň pán Juraj,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť.
    Vašu pochvalu za rýchle dodanie tovaru vybavíme kolegom na expedícii a obchode. Budú mať určite radosť.
    Prajeme Vám, nech Vám tovar od nás robí dobrú službu.
    Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, keď budete čokoľvek v budúcnosti potrebovať. Vždy sa o Vás radi a profesionálne postaráme. Ešte raz Vám ďakujeme za všetko.

• vecná komunikácia
    • rýchlosť vybavenia objednávky