• Veľmi široký výber tovaru
    • Vysoká kvalita tovaru
    • Špičkové poradenstvo a ochota
    • Výborné ceny

Veľmi rýchle dodanie, vysoká kvalita za vynikajúce ceny.
    Odporúčam!

Dobrý deň pán Adrián,

strašne veľmi Vám ďakujeme za Vašu pozitívnu a krásnu recenziu. Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť. Vašu pochvalu vybavíme kolegom z obchodu a logistiky, ktorí sa o Vás postarali. Budú mať určite veľkú radosť.
    Neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, keď budete čokoľvek z IT potrebovať. Vždy sa o Vás radi postaráme.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Jeden z najlepších shopov na počítače. Ochotný personál, dobré ceny. Brali sme už niekoľko objednávok z pobočky Bratislava a vždy vysoká kvalita služby.

Dobrý deň pán Alexander ,

moc Vám ďakujeme za Vašu peknú a 100% recenziu. Vážime si Vašu podporu.
    Sme radi, že je na Vašej strane spokojnosť a že patríte medzi našich stálych zákazníkov.
    Môžete sa spoľahnúť, že sa v našej firme vždy stretnete s individuálnym a osobným prístupom. Svoju prácu máme ako koníček, a to sa potom odráža všetkými smermi :)

Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať z IT. Radi sa o Vás opäť postaráme.

• Výborná komunikacia
    • Výborný produkt
    • Za zlomok pôvodnej ceny
    • Kvalita
    • Všetko funguje tak ako ma aj keď som sa zo začiatku obával kúpiť repasovaný Teraz už určite nebudem váhať

Dobrý deň pán Šimon,

Sme nesmierne radi, že je na Vašej strane spokojnosť s Vaším nákupom. Ďakujeme Vám za Vašu kladnú recenziu.
    Naša firma je veľmi prozákaznícky orientovaná. Môžete sa spoľahnúť, že sa u nás vždy stretnete s individuálnym a osobným prístupom.
    Vašu pochvalu prepošleme na naše obchodné oddelenie. Kolegovia z obchodu budú mať určite radosť. Recenzie aktívne sleduje celá naša firma.
    Neváhajte sa na nás opäť obrátiť, keď budete čokoľvek potrebovať. Vždy sa o Vás radi a profesionálne postaráme.
    Ešte raz Vám zo srdca ďakujeme za všetko.

• rýchlosť doručenia
    • kvalita tovaru
    • ochota
    • komunikácia
    • ceny
    • personál

Dobrý deň pán István,

Vybrali ste si vynikajúce stolné PC. Značka HP v tejto kategórii jednička na trhu.

praje celý tím inComputeru ❤️

• Ústretové jednanie, rýcle doručenie, dobrá cena a kvalitný tovar.

Dobrý deň pán Gabriel,

praje celý tím inComputeru ❤️

• Kvalitny a vyborne pripraveny tovar za super ceny.

Moj prvy nakup bol repasovany laptop X250, stav ako novy, za excelentnu cenu s Win11. Teraz uz treti moj nakup v tomto eshope a absolutna spokojnost.

Dobrý deň pán Juraj,

moc Vám ďakujeme za Vašu peknú a 100% recenziu. Vážime si Vašu podporu.