• Neaktuálne informácie na webe
    • Veľmi chabá komunikácia

Mail o zrušení objednávky doručili až po 4 dňoch, pričom na webe mali uvedené, že tovar je na sklade a doručujú ho do 3 pracovných dní. Ani sa neunúvali ospravedlniť sa za vzniknuté komplikácie. Objednával som vianočný darček, ktorý potom nestihol dôjsť.

mal som záujem o set kocky 3x3 a Rubik's Snake. Keď som tovar objednával bol na sklade. Po týždni som sa ozval a bolo mi povedané že tovar nie je na sklade, ale prišiel od iného dodávateľa. No už to nebol set. Objednal som si teda iba kocku 3x3. O 2 dni som obdržal hranol 2x2x4

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujeme za Vašu reakciu a máte plné právo byť sklamaný. Naozaj sme pochybili, ak sme Vám poslali nesprávny tovar. Veľmi pekne prosím, pošlite nám v budúcnosti v takom prípade správu, alebo zavolajte, väčšinou takú situáciu vieme obratom vyriešiť (poslali by sme Vám ihneď správnu kocku ako výmenný balík). Keďže sme sa to žiaľ dozvedeli až takto cez formulár heuréky v piatok poobede, bolo neskoro skúsiť situáciu napraviť. Veľmi nás to mrzí.
    Peter Černák

6.12.2017 som si objednala hru Deň a noc doručenie poštou. 16.12.2017 som volala do predajne, že mám cestu do Bratislavy a mohla by som si objednávku vyzdvihnúť osobne. Slečna bola milá, ale zistila, že tento tovar nedodali, že ho nemajú. Pýtam sa, ak by som náhodne nezavolala, kedy by mi dali vedieť, že tovar nemajú? Mali ma samy informovať o tejto situácii. Človek sa spolieha a nič :( ďakujem

Nevybavenie mojej objednavky ani po mojej urgencii balik este stale nemam,ale hlavne ze uz chcete hodnotenie o spokojnosti nakupu.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

správy ohľadom hodnotenia spokojnosti sú rozosielané týmto porovnávačom cien automaticky, nie je to nami ovládaný email.
    Avšak bez ohľadu na to máte pravdu v tom, že sme sa o Vás nepostarali dobre. Prepáčte nám prosím. Samozrejme balíček od nás už vyrazil, ale stalo sa tak oneskorene. Hlavným dôvodom bolo zisťovanie chybného vydania knižky Slovensko z Kúzelného čítania, ale aj po tom, ako sme toto s Vami vyriešili, trvalo nám poslanie objednávky pridlho.
    Dúfam, že Vám ešte budeme mať možnosť ukázať, že je to pre iHRYsko neobvyklé a že sme spoľahliví a rýchli.

• Už je to 10 dní a nemám žiadne informácie o mojej objednávke

• Nekomunikuju a neviem co je s tovarom.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujeme za reakciu - poukázala na naše zanedbanie.

Vašu objednávku sme mali nachystanú ihneď, okrem Kúzelného čítania Slovensko (potrebovali sme zistiť dostupnosť, ako aj jeho správne fungovanie - niektoré knižky boli vytlačené s malým posunom). Pracovali sme na tom, aby sme mali pre Vás informácie, alebo ešte lepšie rovno aj želanú sadu. Zajtra sa Vám ozveme telefonicky. A prosíme o prepáčenie, že sme o tomto procese neinformovali, čím sme Vás zneistili.

Peter Černák

Od potvrdenia objednávky sa mi neozvali.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

skúsime sa Vám ozvať aj telefonicky - Vami vybranú hru sme zháňali a poslali o tomto aj emailovú informáciu. Predpokladám, že sa ukryla do spamu a nájdete ju dodatočne.
    V každom prípade nás mrzí, ak sa k vám správa od nás nedostala. Veľmi pekne prosím, ak by sa niečo podobné malo zopakovať, stačí do nás "žďuchnúť" telefonátom či emailom - takto by sme spoločne zistili a vyriešili problém.

Nech sa Vám darí a dúfame, že sa o Vás budeme ešte niekedy môcť postarať.

Peter Černák

• Zavadzanie zakaznikov klamlivo, vraj tovar maju, ale v skutocnosti tovar na sklade nemaju a ozvu sa az za tyzden.

Nikdy viac

Reakcia obchodu ihrysko.sk

vďaka za Vašu reakciu, avšak musíme sa voči nej ohradiť.

Objednávku ste spravili v piatok podvečer a my sme sa ozvali v utorok (áno, robíme čo sa dá, aby sme reagovali nasledujúci pracovný deň po objednávke a dokonca dlhodobo sme schopní hry a doplnky dodávať do dvoch dní až k zákazníkom, avšak ani reakcia do dvoch pracovných dní si nezaslúži byť nazvaná týždňom a zaznávaná). Ponúkli sme Vám viaceré alternatívy a boli sme pripravení postarať sa o Vás (doplnky ku hre Pokémon menia stavy rýchlo, keďže sa predávajú aj v našich kamenných predajniach, no a najmä v piatky, keď sa schádza pokémonia komunita v našej herni).

Dovolím si pokračovať dobrou správou - jeden kus Vami želaného albumu sme predsa len zohnali, ak by ste oň mali záujem, stačí dať vedieť. Radi sa o Vás postaráme.

S pozdravom za iHRYsko

• Prehladnost
    • Dostupnost tovaru

... nikdy viac

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujeme za Vašu reakciu.

Dovolím si však uviesť, že sme mali pre Vás pripravené dva z troch želaných produktov a o tom treťom sme Vás informovali, že žiaľ momentálne nie je dostupný nikde v Európe... a ponúkli sme Vám vhodné alternatívne Pokémon produkty.
    Píšem to, lebo v takejto situácii by Váš komentár "nikdy viac" mohol pre iných znieť neprimerane radikálne.
    Snáď sa nám napriek tejto situácii podarí o Vás v budúcnosti postarať - v Pokémonoch sme čo sa týka šírky sortimentu, rýchlosti zabezpečenia noviniek a dostupnosti na Slovensku top. Radi pre Vás niečo zoženieme.

• Rôznorodosť tovaru
    • Objednaný tovar na konci roka a informácie o množstve sú neaktuálne z dôvodu inventúry

Obchod by som aj odporúčala, ale tovar si neobjednávajte na konci roka, lebo vzdy na konci roka robia inventuru a aj keď je na stránke, že majú tovar na sklade, môže ísť aj o to, že tovar si už dávnejšie objednala iná osoba, ktorá si tovar prevzala oneskorene a stránka bola neskôr aktualizovaná a osobou objednaný tovar je stále v ponuke pre ostatných

Reakcia obchodu ihrysko.sk

vďaka za Vašu recenziu. Mrzí ma, že vo Vás skúsenosť s nami vyvolala tak negatívnu reakciu.
    Objednali ste si rozšírenie k hre Ticket to Ride, ktoré je už asi rok nedostupné - radi by sme sa postarali o všetkých, ale tu to bolo možné iba o jedného zákazníka (a áno, náš systém na rezerváciu nezareagoval promptne a teda ste na chvíľku mohli vidieť stav hry "na sklade").
    Je nám ľúto Vášho sklamania a dúfame, že sa o Vás budeme nabudúce môcť postarať lepšie.
    Peter Černák
    P.S. Na ceste k nám je iné krásne rozšírenie (UK), ak by Vás oslovilo, budeme ho mať do týždňa.

• Z mojej skúsenosti žiadne
    • Neseriózny

Tovar nedošiel do vianoc.
    Nikto sa neozval, napriek tomu, že ubehla dodávka lehota.
    Neodporúčam!

Reakcia obchodu ihrysko.sk

objednali ste si balíčky hry Pokemon, ktoré samotný výrobca nedodal do Európy načas pred sviatkami (a neboli naozaj nikde). V databáze máme uvedený telefonický rozhovor s Vami s poznámkou, že ste boli o situácii upovedomený a so záverom, že Vám nevadí, ak Vám balíčky dodáme hneď ako sa dá aj keby to bolo až medzi sviatkami.
    Ak sa niečo na tom zmenilo, stačí nám dať samozrejme vedieť.

Medzitým Vám prajeme pekné sviatky z iHRYska.

Peter Černák

• žiadna komunikácia, neprišiel mi potvrdzujuci mail, poslala som ešte extra mail, o tom že chcem objednávku zrušiť, ešte predtým než bol tovar expedovaný, ani na ten neodpovedali, potom mi prišiel len mail, že predali zásielku prepravcovi...zásielku som neprevzala...

Reakcia obchodu ihrysko.sk

hneď po vytvorení objednávky dňa 8.12. 9.50 ráno Vám bol automaticky zaslaný email na adresu, akú ste uviedli v samotnej objednávke.
    My v iHRYsku sa snažíme (celý rok, ale extra v tomto predvianočnom období) expedovať zásielky čím skôr... a teda sme Váš balíček zabalili a pripravili na expedovanie ešte v ten istý deň.
    Na obed 9.12. bol odovzdaný kuriérovi DPD. Bol Vám o tom opätovne odoslaný email aj s podacím číslom balíčka.
    Áno, našli sme neskôr email od Vás (písaný 21.30 večer predtým - na takto neskoré maily si nachádzame čas nasledujúce poobedie po odoslaní zásielok), ale s tým sme už nič nedokázali spraviť.
    Naša akcia trvala deň, balík Vám bol doručovaný extrémne rýchlo, veľmi ma mrzí Vaše neprevzatie objednávky a ešte aj následné negatívne hodnotenie - ľudia v iHRYsku tieto dni robia skvelú prácu.
    Peter Černák

• Dlhá dodacia lehota, 1x som čakal mesiac, 2x sa mi ani neozvali, ani neodpísali a tovar do 2 mesiacov nedodali. Na stránke majú tovar skladom aj ten čo skladom nemajú.

Strata času zapodievať sa s nimi.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujeme aj za takúto zdrvujúco kritickú reakciu. Mrzí nás, že ste skúsenosť s nami prežívali takto.
    Našiel som iba jedinú objednávku od Vás, nie je možné, že tie dve prvé neprešli?
    Táto posledná je skutočne tak - neboli sme schopní získať Asterion dostatočne rýchlo. A berieme zodpovednosť na seba. Ak by Vás však čo len trochu zaujímalo pozadie: dodávateľovi, firme Altar, sme sa ozývali opakovane, mnohokrát nás ubezpečovali, že veci posielajú... spravili tak až po viacerých týždňoch (dnes som bol preberať zásielku, snáď je v nej všetko objednané). Sme namrzení a je nám to nepríjemné práve kvôli pár zákazníkom, ktorí na tieto produkty čakajú zbytočne dlho. Aj preto nezvykle adresne píšem o dôvode zdržania.
    V každom prípade, aj keď máme priemernú dodaciu dobu menej než dva dni, je isto veľmi nepríjemné byť "výnimkou". Ak by ste sa napriek všetkému rozhodli ešte niekedy u nás objednať, veľmi radi prejavíme ľútosť darčekom.
    Peter

• Rozmanitosť
    • Ina suma na faktúre a iná v obchode pri preberaní tovaru

Dobre si skontrolujte synu ktorú zaplatíte na mieste. Môže sa stať ze bude vyššia ako na faktúre zaslanej mailom.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ak si zvolíte osobný odber (ako ste spravili Vy), žiadna faktúra vystavovaná pochopiteľne nie je - platíte v obchode na základe bločku z registračnej pokladne. Nemohli ste teda mať medzi týmito dvoma sumami disproporciu.
    Ceny máme na eshope a v predajni identické. Nemalo by sa stať, aby ste dostali inú cenu.
    Ak sa niečo prihodilo, museli sme spraviť chybu pri blokovaní položky - ak vidím záznamy dobre, kúpili ste si u nás Rubikovu kocku 2x2, mali ste za ňu platiť 7,90; ak ste platili inú sumu, dajte mi prosím vedieť a veľmi radi a úplne samozrejme sa o rozdiel postaráme (a pri nás je rovnako samozrejmosťou, že chyby opravujeme prehnane :) ).

Peter

P.S. Ešte mi napadlo, či ste si na mieste nezobrali Rubikovu kocku Junior (ktorá je tiež 2x2 a stojí 9,90). Budem vďačný, ak zistíme, čo sa odohralo.

• Tovar som objednala 15.1.2016. Keďže mi do dnešného dňa nebol dodaný, nemám čo ohodnotiť kladne.

• komunikácia

Reakcia obchodu ihrysko.sk

mrzí nás Vaša nespokojnosť. Bol Vám však písaný email po zistení, že Vami vybranú hru do Vianoc nezískame (vrátane možných alternatív tak, aby to do Vianoc stihli), avšak nedostali sme odpoveď (pre istotu, či máme na Vás správny email - Vaše meno oddelené bodkou a gmail). Obdobie inventúr našich dodávateľov sa pomaly končí až teraz a dopĺňame produkty, ktoré nám chýbali (vrátane Vami želanej hry).
    Dúfam, že sa o Vás nabudúce postaráme lepšie a prosím neváhajte ozvať sa nám.

Peter Černák

• Prehladne na jednom mieste a podla kategorii subtu spolocenske hry. Tuto hry som cielene hladal ak v kamennych obchodoch ale napokon ju nasiel len u nich na webe
    • Neprehladny a zrejme nefunkcny system objednavania nakolko tovar doposial nemam a ani neviem v akom je stave a ci bude doruceny

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujeme za reakciu. Hra, ktorú ste hľadal, už nie je v českej a slovenskej lokalizácii vyrábaná - mali sme posledný kus a ten pripadol objednávke vytvorenej pred tou Vašou.
    Písali sme Vám však emaily (v systéme vidím tri) so správou o stave objednávky. Išli na adresu, akú ste uviedli v objednávke: Vaše meno, bodka, priezvisko, zavináč a live.com Ak by v tejto forme email nebol správny, dajte mi vedieť prosím, prepošlem Vám informácie nanovo ([email protected]).
    Hru Stratego budeme pravdepodobne dovážať z Nemecka vzhľadom na spomenutú nedostupnosť lokalizovanej verzie. A asi budeme mať aj cestovnú a Deluxe verziu (odhadujem, že sa tak stane v priebehu mesiaca).

• Celkom prehľadný web
    • Absolútne žiadna komunikácia aj keď som sa o ňu pokúšal
    • Vôbec netuším v akom stave je moja objednávka

Aj keď tento obchod má naozaj dobré hodnotenie moja skúsenosť je úplne opačná. Neodpovedajú na moje pokusy o zistenie stavu objednávky, aj keď uvádzajú maximálne 3 dní na odoslanie ani po 6 pracovných dňoch nebol odoslaný. Možno som výnimkou a nechcem im krivdiť, ale neviem či V tomto obchode ešte budem nakupovať keď ani nedokážu odpísať ak nestíhajú. Aspoň by človek vedel že čo a ako.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

vďaka za hodnotenie, aj keď nepriznivé - máte naň plné právo. I keď vo Vašom prípade netuším, ako sme mohli objednávku nevybaviť, máte v nej hry, ktoré máme takmer stále na sklade. Stav objednávky je však nedotknutý, ako píšete. Prepáčte nám prosím. Hneď v pondelok ráno sa na ňu pozrieme a ozveme sa Vám, či o ňu máte stále záujem.
    A ohľadom výnimky - je to tak, aj keď mi je ľúto každej takej nezvládnutej objednávky (vďaka Vášmu hodnoteniu a tomu trochu nižšie sme objavili asi 10 "duchov", ktorým sa musíme ozvať, lebo sme ich zanedbali). Nebolo to nestíhaním, keďže sme tento rok zvládali aj objednávky z 22. decembra doručiť do Vianoc. Museli sme Vašu objednávku nejako tajomne odignorovať. Ešte raz prosím o odpustenie.

• nulova komunikacia
    • tovar nedodany ani po 6tich pracovnych dnoch, aj ked na stranke slubuju odoslanie do 3 pracovnych dni

Reakcia obchodu ihrysko.sk

rád by som sa Vám ospravedlnil za iHRYsko - vo Vašom prípade je to naozaj naša chyba a Vašu objednávku sme nezvládli. Anglické vydanie hry Pandemic sme podľa nášho systému mali mať na sklade (českého bol dostatok), ale ukazovaný kus sme nevedeli nájsť. Hru sme okamžite objednali u našich dodávateľov, no dosiaľ nedorazila. Čo ma mrzí najviac je, že sme sa Vám s informáciami o tom, čo pre Vašu objednávku robíme, neozvali - predsviatkové a medzisviatkové obdobie a jeho náročnosť pre nás je síce vysvetlením, ale nie ospravedlnením.
    Prepáčte nám prosím. Akonáhle hra dorazí na sklad, ozveme sa Vám, či o ňu ešte máte záujem. A radi Vám vyjdeme v ústrety aj inak.
    Dúfam, že Vám budeme mať možnosť v budúcnosti ukázať, že ide o zriedkavé zaváhanie iHRYska a nás v ňom (naozaj sa snažíme postarať o ľudí dobre, rýchlo a radi).

Peter Černák

• Moznost vidiet tovar pred kupou
    • Komunikacia

Odporucala by som objednat tovar sucasne v 2 obchodoch a kde pride skorej tam kupit. Cakam na tovar uz 10 dni a vobec neviem ci mi ho dorucia do vianoc. Objednavala som 8.12

Reakcia obchodu ihrysko.sk

ďakujem za Váš čas v telefonickom rozhovore - tak ako som spomínal, Váš balíček je už zabalený a pripravený na poslanie. Dali sme Vám pred pár dňami emailom vedieť, že sa na hru čaká, po peripetiách u dopravcu dorazila v piatok večer.
    A radi Vám ju posielame. Do Vianoc dorazí a snáď poteší.