• Rýchle spracovanie

• Veľmi rýchlo vybavená objednávka

• Ochota
    • Milý personál
    • Veľký výber hier
    • pekný a prehľadný eshop

• rýchlo pripravený tovar na odber
    • široký výber
    • tovar skladom
    • rozumná cena

• velky vyber tovaru
    • rychle vybavenie objednavky
    • ochotný personal

• Veľký výber hier
    • Možnosť poradiť sa
    • Možnosť vytvárať si rôzne zoznamy

Vyskúšal som produkt "Mačka vo vreci", kde vyplníte formulár s informáciami (aké hry už máte, aké hry máte radi, pre koho hry budú, atď) a necháte sa prekvapiť - spravia vám výber hier na mieru. Spravili to super, dostali sme skvelý výber hier, ktoré by sme si inak nekúpili.

jednoduché objednanie a rýchle vybavenie

Skvely a profi pristup, ludia ktorych bavi ich praca a vzdy uzasne poradia. Macka vo vreci je uplne parada, tesime sa na prekvapenia. Dakujeme za nove hry.

• Rychlost
    • Pečlivost
    • Obchodu velmi záleží na zákaznících
    • Komunikace

• snaha vyhovět
    • dobrá cena
    • přehledný e shop
    • kamenné prodejny

• Výborný obchod, dostupný široký sortiment a dobré ceny.

• Veľké spektrum hier
    • Skúsený a ochotný personal
    • Celkovo príjemná atmosfera
    • Extra priestor na vyskúšanie hier
    • Organizácia eventov a akcii
    • Mačka vo vreci (prekvapenie)

Už som roky verný zákazník, v iných obchodoch uz roky nenakupujem. Zamestnanci sú veľmi dobre zaškolení, vedia pomôcť a vysvetliť, tiez vedia správne odhadnúť kedy nechať zákazníka sa vypozerat a kedy ho osloviť, takze nikdy nemám pocit, že ma ignoruju alebo otravujú. V obchode je dostatok hier na výber a keď chcete nieco extra, čo práve na predajni nemaju, vedia to objednať. Rozumne ceny za veľmi dobre služby.

Reakcia obchodu ihrysko.sk

Ďakujeme za povzbudenie, motivuje nás to.
    Za iHRYsko
    Peter

• Úžasný personál
    • Skvelé produkty

• V obore zbehlý personál čo vždy dobre poradí - aj cez chat
    • Do 15 minút od objednania mi prišla sms že produkt je pripravený na vyzdvihnutie - tomu hovorím mega rýchlosť

• Perfektni selekce zbozi
    • Odbornici ve svem oboru
    • Velmi precizne zabalene zbozi
    • Rychla doprava
    • Skvela komunikace

Rychle vybavenie a dorucenie

• Veľmi milí zamestnanci, ktorí mi vždy poradili a presne pomohli vybrať dokonalú hru.
    • Tovar bol krásne zabalený a nepoškodený
    • Tvor bol vždy pripravený veľmi rýchlo, pokiaľ bol priamo na sklade.
    • Občas je na stránke napísané, že tovar máte na sklade alebo posledné kusy, a potom mi príde mail, že tovar ste museli objednať a dlhšie sa naň čaká. Normálne mi to nevadí, ale raz to pokazilo prekvapenie. :) To len malý detail, inak naozaj veľká spokojnosť.

Naozaj super zamestnanci, milí a skvelí. Popravde si vždy chodím radšej kupovať veci priamo na predajňu alebo si ich tam aspoň vyzdvihnem. Vždy mi poradili, niekedy aj na základe najmenšej informácie a dali do pozoru skoro celú predajňu.

Väčšina hier je od nich a aj z ich mačky vo vreci, čo je najviac super projekt, najmä pre nerozhodných ľudí ako ja.

Objednala som si mačku vo vreci a prekvapilo ma aké úžasné hry som dostala ďakujem krásne IHRYSKO

• Omylom som objednala hru v českej verzii, hoci som Slovenka. Len som si nevšimla, že majú hru aj v slovenskej verzii. Pani mi zavolala, či nechcem práve tu. Ďakujem jej za všímavosť a ochotu.
    • Hry prišli do 2 dní od odoslania objednávky. To na knihu z iného eshopu som čakala týždeň. Za mňa expresne doručené. Veľká spokojnosť. :)

Zobrali sme si "Macku vo vreci" a s vyberom sme boli velmi spokojni. Deti sa tesili z prekvapenia aj z hier, ktore dostali.