• som spokojný

• Jedným slovom, perfektný

• ďakujem týmto pracovníkom eshopu za pomoc, chrbát prestal bolieť

Tovar dorazil za 1 mesiac

• dobra komunikacia

• Jedina vyhoda, ze matrace prisli v den ked mi prisla aj postel, teda naprogramovanie bolo dobre.

Najprv vyzeralo vsetko OK, aj ked bolo zvlastne, ze pribaleny darcek - vankus Lukas - bol pod 2 obalmi, priamo na matracmi, a pokial chcete vyuzit ponuku bezplatneho vratenia matracov Lima do 30 dni, musite spat na spodnom obale bez porusenia a teda s vankusom vo vakuovom baleni, totalne nelogicke,neprakticke a nepohodlne! Po 4 nociach som sa rozhodla, ze si matrace necham a ze nie su take tvrde, ako sa hovori a ako som sa obavala. Stiahla som foliu rano po spani, nechala vetrat (lebo pachnu chemikaliou ako sa tu v recenziach pise, hlavne na ceskej verzii Heureky) a vecer cista pred spanim navliekala plachtu a vtedy som si vsimla, ze potah je na jednom mieste poskodeny, kusok latky roztrapkany trci a je aj pospineny. Okamzite som pisala na zakaznicku linku ale navrhuju len opravu potahu ked ho POSLEM NA ICH ADRESU NA MOJE NAKLADY! Ja som bola poskodena a este mam aj platit za dopravu!?! Aj na tuto odpoved som cakala asi 2 tyzdne!

Reakcia obchodu i-matrace.sk

ďakujeme za hodnotenie. Najprv treba povedať, že Vám boli dodané nové matrace a bez vád. Pri výrobe nie je možné aby došlo k poškodeniu, ktoré uvádzate. Matrac sa vyrába v čistom prostredí na bielych stoloch. K zatrhnutiu poťahu a jeho miernemu zašpineniu pri výrobe dôjsť nemohlo. Následne matrac zabalí robotická linka. Takto vyrobený matrac sme Vám následne expedovali. Vyššie uvedené vieme doložiť kamerovými záznamami.

Uvedené poškodenie zodpovedá nevhodnej manipulácii s tovarom. Či k nemu došlo pri preprave alebo následne potom, nevieme zhodnotiť. Zákazník má povinnosť pri prevzatí skontrolovať, či je obal nepoškodený. Pri prevzatí ste podpísali prepravcovi protokol, že ste tovar obdržali v neporušenom a nepoškodenom obale. Vzhľadom na to, že matrac je balený v dvoch priehľadných igelitových obaloch, muselo by byť poškodenie viditeľné - bol by poškodený aj igelitový obal.

Informáciu o poškodení sme dostali až 5 dní po tom, čo Vám bol tovar doručený. Pretože sa jedná o mechanické poškodenie tovaru a jeho zašpinenie a od prepravcu ste prevzali tovar v neporušenom obale, nemôžeme zodpovedať za vady, ktoré vznikli na strane zákazníka jeho nevhodnou manipuláciou s tovarom.

Aj napriek tomu sme sa Vám ale snažili vyjsť v ústrety nad rámec bežných povinností a na naše náklady sme boli ochotní vyrobiť Vám nový poťah a na naše náklady Vám ho zaslať. Na to ale potrebujeme pôvodný poťah.

S pozdravom,
    Team i-matrace.sk

• presný popis sortimentu
    • doručenie v kratkej dodacej lehote
    • špatné balenie
    • mierne poškodenie pri preprave

Rychlost

• Rýchle jednanie aj doručenie tovaru.

Veľká spokojnosť

• Super cena

Objednávali sme už tretí matrac od i-matrace.sk. Vyzdvihujem rýchle doručenie, matrace sú precízne zabalené, celkovo veľka spokojnosť.

rýchla dodacia doba

superrýchle dodanie
    perfektná komunikácia

• Skoré vybavenie a doručenie Spokojný

• Rýchle jednanie,objednávka doručená bez problémov.
    • Kvalitný tovar zatiaľ spokojnosť

• Rýchle dodanie, všetko v poriadku

Veľká spokojnosť s komunikáciou ohľadom výberu matracov aj dopravy. Matrace sú skutočne vynikajúce, odporúčam všetkým kúpu v tomto obchode, kvalita a cena super

Vsetko prebehlo ok.

• rychle dodanie
    • kvalita vyrobku
    • tovar za 9€, postovne za 10€

• Profesionalita, spoľahlivosť, rýchle vybavenie objednávky
    • Žiadna

Všetko OK

Dohodnuté dodanie v neskorším termíne, komunikácia rýchla a ústretová