Tovar po 10 dnoch stale nepridiel. Nikto nekomunikuje...

• neviem to posúdiť tovar mi zatiaľ nedorazil.

Stále čakám na tovar

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Vami objednaný tovar má uvedenú lehotu pre odoslanie 14 dní o čom sme Vás aj dodatočne informovali - pokiaľ by mal byť tovar u Vás skôr zaslali by sme Vám info . Prajeme všetko dobré.

Dnes je už 11 deň od objednania a nič

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Preverili sme Vašu objednávku , Vami objednaný tovar má jasne definovanú dostupnosť o ktorej ste obdržali aj emailovú správu , pričom objednávka stále beží v riadne uvedenej a avizovanej dodacej lehote. Pokiaľ ste požadovali skoršie doručenie mali ste nás na to upozorniť a informovali by sme Vás o tom či je to možné . Prajeme všetko dobré.

• Nedostatočne popísaný produkt

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Preverili sme Vašu poznámku. Popis je dostatočný priamo aj s návodom na použitie , ošetrenie a skladovanie. Tento popis sa však zobrazí pokiaľ na smartfóne produkt rozkliknete , v hlavnom zobrazení sa zobrazuje len skrátený popis a možnosť vloženia do košíka.
    Prajeme všetko dobré.
    Kolektív e-shopu hypernakup.com

• Absolútny nezmysel ten tovar, ľutujem, že som naleteli! NEKUPUJTE TO!!!
    • Podvod
    • Predrazene

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Pokiaľ Vám zakúpený tovar nevyhovuje , môžete ho v 14- dňovej lehote vrátiť - čo sa nestalo. Taktiež ste nás nijakým spôsobom nekontaktoval , že Vám niečo nevyhovuje. Predpraženú cenu tovaru v celkovej hodnote 2 € ste mali k dispozícii vidieť pred vložením do objednávkového košíka. Pokiaľ sa jedná o podvod - oznámte túto skutočnosť na Políciu Slovenskej republike na najbližšom obvodnom oddelení . Prajeme všetko dobré. Kolektív e-shopu hypernakup.com

Obojok neodporúčam, píska, aj keď nemá. Trošku sa pes potrase a už to píska, proti štekaniu tiež nemá efekt.

Objednal som si dva kusy - jeden kus poslali poškodený, úplne nefunkčný!!!

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie . Tovar ste obdržali pred 7 dňami do dnes sme od Vás neobdržali žiadnu reklamáciu ani informáciu k predmetnému problému.

Pri produkte doručenie do 3 dní ale tovar ešte stále nemám ani po 11 dňoch.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Podľa hesla " Kto nič nerobí, nič nepokazí" sme chybou pri administrácii Vašu objednávku neexpedovali. ​Ospravedlňujeme sa, urobíme všetko preto, aby sa to v budúcnosti neopakovalo. -- Boli by sme radi keby ste sa nám ozvali a chybu by sme obratom odstránili, no neobdržali sme od Vás žiadnu emailovú správu ani telefonát :(

• poškodený tovar

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za Vaše hodnotenie . Pri doprave tovaru sa môže stať, že dôjde k poškodeniu tovaru. V tomto prípade nás treba kontaktovať telefonicky, na email , alebo cez reklamačný formulár a potom vieme riešiť vzniknutú situáciu. Ľutujeme ale od Vás neevidujeme žiadnu informáciu k Vami uvedenému dôvodu nespokojnosti a preto sme ju ani nemohli riešiť.
    Kolektív e-shopu hypernakup.com

• Chyba proaktivna komunikacia so zakaznikom

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie . Mrzí nás , že komunikácia neprebehla podľa Vašich predstáv a budeme sa snažiť aby sa to už neopakovalo .

Kolektív e-shopu hypernakup.com

• nezáujem o informovaní zákaznika

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Prosíme skontrolujte si poštu aj v spame , k Vašej objednávke boli odoslané všetky oznámenia o vybavovaní objednávky .

• Nekvalitný tovar

nemožem hodnotiť. Tovar mi ešte nedošiel.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy. Vami objednaný tovar je s označením dodacej lehoty 14 dní , informovali sme Vás o tom dodatočne emailovou správou aj telefonicky .

• Rychlost a donaska
    • Na obrazku znackove pri dovoze kopia

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy. Ľutujeme ale pri kontrole Vašej objednávky sme nenašli žiadny Vami objednaný značkový tovar. Smerujte recenziu predajcovi kde ste tovar skutočne zakúpili. Značkový tovar je v tovarových kartách riadne označený v kolónke "Výrobca/značka:"

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

• Už 9 deň čakam na objednaný tovar a ešte ani email neposlali,že ako stoji objednávka.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy. Vami objednaný tovar je a bol označený s dodacou lehotou 14-dní o čom sme Vás dodatočne informovali do 24 hodín od prijatia objednávky . Ľutujeme ale skôr ako je uvedené sme predmetný tovar nevedeli dodať a ani sme to nikde neprezentovali.

Po druhom použití sa roztrhla medziprstová časť

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy.
    Ľutujeme ale žiadnu reklamáciu od Vás neevidujeme. Pri kontrole vybavenia objednávky evidujeme okamžité odoslanie / pre rýchlejšie dodanie voľte dopravu kuriérom / s príslušnou komunikáciou k objednávke, bezproblémové doručenie s elektronickým avizovaním pohybu zásielky. Informácie k podaniu prípadnej reklamácie nájdete v každej emailovej správe z e-shopu .

• tovar nezodpovedá reklamovanému produktu na krabičke je uvedená požadovaná veľkost na vlastnom výrobku už nie je možné si veľkosť overiť . Pri veľkosti XL prišiel výrobok možno M alebo ešte menší samotný výrobok vyzerá ako keby bol ušitý doma na kolene. Zo všetkých strán na vás trčia nite.

Tovar v ponuke nezodpovedá ani náhodou skutočnosti. Čo je podozrivo lacmé- nekupovať.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy. Na Vami objednaný a dodaný tovar sme neobdržali od Vás žiadnu reklamáciu ani email k zisteniu , že tovar je vadný alebo veľkostne nevyhovujúci . Na vybavenie oprávnenej reklamácie Vám nevznikajú žiadne ďalšie finančné náklady. Info k prípadnému podaniu reklamácie je v každej emailovej správe v spodnej časti " Informácia pre spotrebiteľa"

• Chybovy tovar, všimli sme si to až po Vianociach, keď sme išli darček nafukat- diera bola. Skúsim reklamovať. Inak tovar prišiel veľmi rýchlo a je lacný.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Ďakujeme za hodnotenie a postrehy. Vašu recenziu máme ale reklamáciu ste neuplatnili, pre vybavenie Vás budeme kontaktovať.

Z troch objednaných veci ktoré som zaplatil dobierkou mi nedodali skladací nôž na karte , textilná PORT€URO peňaženka dámska čierna mi prišla poškodená, nedá sa zavrieť , a budem ju posielať späť.

Reakcia obchodu HYPERNAKUP

Dobrý večer, o Vašom probléme ste nás neinformovali a dozvedáme sa o ňom cez Vašu recenziu . Pokiaľ chýbal v zásielke tovar alebo bol poškodeny vadný, takúto vec riešime pre zákazníka pokiaľ je to možné obratom výmennou zásielkou bez toho aby ste museli niečo posielať a mali ďalšie náklady k nákupu. Pre riešenie je však nutné nás kontaktovať aby sme vedeli vzniknutú situáciu riešiť.